Food Seduction 1. Jahody

6. září 2014 v 16:52 | ~Tokki~ |  Food Seduction [ ON-Going ]

[ Daehyun ]

Posadil se vedle mě. Už v tu chvíli jsem se cítil nějak celý nesvůj. Naskákala mi na krku husí kůže a napětí projelo celým mým tělem.
"Tak zapneš už to, nebo ne?" Postěžoval si dětinským hlasem.
Vydal jsem neurčitou směs zvuků a natáhl se pro ovladač. Nechtěl jsem ani koutkem oka zahlédnout svého kamaráda. Bál jsem se, že když to udělám, zůstanu na něj zírat déle, než by bylo zdrávo. Působilo by to dosti podezřele…..
Cítil jsem vzrůstající napětí v celém svém těle. Nemoct se na něj podívat ani na sekundu mi přišlo, jako moc dobře mířený trest. Film, mezi tím pokročil z plynulého nudného začátku v trošku zajímavější část, kde se setkávají hlavní hrdinové….což jsem věděl jen proto, že už jsem jej před tím jednou viděl. Ale protože jsem Youngjaemu slíbil, že se s ním na ten film podívám, seděl jsem tu, v téhle nepříjemné atmosféře.
Jen jsem koutkem oka shlédl vedle sebe, abych si prohlédl, jak se mu líbí ten film. To byl ale špatný nápad…
Obvykle byl Youngjae ten spořádaný typ, který vždy dodržuje všechna pravidla. Ovšem teď…
Na sobě měl vytahané tepláky a neforemné tričko. Nohy hozené na konferenčním stolku a v klíně měl plnou misku jahod. Upřeně se díval na televizi, ale stejně tu bylo něco divného…
A dlouho mi trvalo, než jsem přišel na to, co to je.
Na sucho jsem polkl a sledoval koutkem oka každý jeho pohyb. To jak lehce vzal jahodu do ruky….a jak lehce si jí přiložil ke rtům. Ke rtům, na kterých už měl lehký narůžovělý nádech. Lehce je pootevřel a vydechl. Jako bych tak viděl i obláček jeho dechu.
Znovu jsem polkl a trošičku pootočil hlavu, abych na něj lépe viděl. Ale ne tak, aby to vypadalo, jako že sleduju jen jeho.
Mohl jsem tak vidět jak se špičkou jazyka dotkl špičky jahody, než jí lehce posunul dál, dovnitř do svých úst. Zakousl se do ní a přivřel při tom blaženě oči. Z koutku úst mu sjeli drobné kapičky té sladké cukrové šťávy ovoce, které jsem miloval.
Měl jsem pocit, že každou chvíli po něm skočím, sním druhou půlku toho hříšného ovoce, slíznu tu nekřesťansky sladkou šťávu a přitisknu se na jeho rty tak pevně, že až se od nich odlepím, budou ještě o něco růžovější, než jsou teď.
Na chvíli jsem zavřel oči. Snažil jsem se vyhnat všechny ty myšlenky z hlavy. Ale moc dobře to nešlo. Mé uši naplnilo srkání, které bylo tak hlasité, že přehlušilo celý film.
FUCK
Cítil jsem pot, jak mi vyskakuje na krku. Ale i tak jsem měl pocit, že musím vidět víc. Zrovna když jsem se na něj otočil a otevřel oči, aby mi nic neuteklo, viděl jsem, jak si zastrkává zbytek jahody do pusy a zavírá při tom oči úplně.
Z jeho rtů vyšlo dosti dlouhé pronikavé zasténání…
Zaskočilo mi!
A komu by nezaskočilo. Měl jsem mandle až v krku, po celém těle husí kůži, z krku mi přímo tekl pot a to nemluvím o svých kalhotách, které začaly být vážně docela těsné.
Otevřel oči a podíval se přím na mě.
"Jsi v pořádku?" Naklonil hlavu na stranu.
"Nic mi není." Vydralo se mi z krku přiškrceně, takže jsem si připadal, jako by mi někdo uřízl koule.
Pousmál se, sundal nohy ze stolku a položil na něj misku s jahodami.
"Chceš taky?" Vzal jednu do ruky.
Očividně se mi posmíval. Jako by snad věděl, co mi působí. Jako by to snad dělal schválně.
"To je v pořádku." Zavrtěl jsem hlavou a chtěl se vrátit zpět k tomu filmu.
"Ale no ták. Vždyť je máš tak rád." Naklonil se ke mně a zvedl jahodu před můj obličej.
Byl tak blízko, že se polovinou těla opíral o to mé. S hlasitým polknutím jsem sjel pohledem z jahody na něj. Ani se neobtěžoval, aby si setřel ty kapky z koutků úst. Kousl jsem se do rtu a snažil se tak potlačit vlnu vzrušení, kterou to ve mně vyvolalo.
Už, už jsem se nakláněl k jahodě, že si jí přeci jen vezmu, když se rozrazily dveře a dovnitř vešli kluci.
"Tak jsme doma!" Skákal nadšeně Zelo, což jsem jen slyšel, protože jsem stále nespustil oči z Youngjaeho.
Pokřiveně se na mě usmál a sám snědl jahodu, kterou držel v ruce. Opřel se zpět do sedačky a otočil svou pozornost na ostatní.
"To jste si pospíšili." Usmál se na ně.
Hrál si se mnou. To bylo jasné. Z toho, jak se na mě díval…z toho jak se snažil, aby mě každý jeho pohyb dováděl k šílenství. A dost se mu to vedlo…..

Jenže já se tak snadno nenechám! Chce válku? Tak dobrá….to znamená válku!...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 6. září 2014 v 23:15 | Reagovat

Tak to bude pěkně žhavá válka.
Mezi nima to teda sakra jiskří.
Jsem zvědavá, co na oplátku provede Dae Jaemu.
Moc se těšim na další díl ;-)

2 sajja sajja | 7. září 2014 v 22:08 | Reagovat

Perfektni, doufam ze to ma jeste pokracovani

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama