Nic není jak se zdá!

4. září 2014 v 20:27 | ~Tokki~ |  Things are not always what they seem [ CZECH - Not mine COMPLETE ]
Původní verze povídky je od destroyedparadise234Yongguk se pro sebe spokojeně usmál, jak se tak koukal na televizi, vlastně vůbec nevnímajíc, co vlastně na obrazovce běželo, ale užívajíc si ten pocit, že dnes nemusejí jít dolu do zkušebny, a že můžou celý den jen odpočívat. Hudbě se věnoval stejně tak hodně, jako všichni ostatní. Ale i tak potřebovali všichni čas od času klid.
Rozesmálo ho, když viděl, jak se Jongup rozplesknul o zem a otočil se na záda. Chudinka naše děťátko už je také bez energie. Sledoval, jak si Zelo sedá vedle něj na zem a pak si lehá, prakticky polovinou těla přes ležícího Jongupa. Yongguk se nad tím pro sebe zasmál, protože ti dva prostě byli tak rozkošní.
Vzhlédl a viděl, jak Himchan prochází obývákem, a při tom si vyndává ospalky z koutků očí. Ještě než se posadil vedle Yongguka na sedačku, rozespale se pro sebe usmíval.
"Konečně trocha odpočinku…"
"Hyung, můžeme dnes prostě zůstat tady? Jsem moc unavený na to, abych šel někam ven a něco dělal…"
"Samozřejmě." Yongguk dobře věděl, že Himchan a ostatní, jsou stejně tak unavení, jako on sám a byl rád, že může zůstat pro dnešek na koleji. A i když se vídali každý den, Yongguk s nimi rád trávil čas. Ale když se rozhlédl kolem, zjistil, že dva členové chybí.

"Kde jsou Youngjae a Daehyun?" Nad tou otázkou všichni zpozorněli. Himchan se nechápavě zamračil, a i Zelo a Jongup se posadili. Bylo divné, že ti dva chyběli. Hlavně Daehyun, který vždy vstával už jako první.
"To je vážně divný… Daehyun by měl být alespoň vzhůru touhle dobou… vždycky bývá" Himchan se podíval ke vchodu do obýváku, jako by čekal, že jím Daehyun každou chvílí vejde dovnitř.
"On je vzhůru. Viděl jsem ho asi před čtvrt hodinou jít do koupelny." Dodal Zelo, sedíc stále na zemi.
"Tak proč sem ještě nepřišel?"
"Možná budí Youngjaeho, měli bychom mu pomoct." Yongguk věděl, jak je těžké, vzbudit tohle blonďaté stvoření, takže by ho ani nepřekvapilo, že by Daehyuna zdrželo, dostat ho z postele.
"Zřejmě." Himchan se zvedl jako prví a vykročil k ložnicím, doprovázen Yonggukem a dvěma nejmladšíma členama.
Yongguk cítil docela zvláštní nadšení, že je tohle více stmelí, a zářivě se usmíval. Zaváhal, až když uviděl Himchana nelepeného na dveřích, se zděšením po celé tváři.
"Himcha-"
"Shh!" Himchan Yongguka rychle umlčel, než mu naznačil, aby šel blíže ke dveřím. Yongguk se na toho černovlasého muže zprvu zatvářil dost skepticky, ale nakonec přiložil své ucho ke dveřím.
"D-daehyun… Daehyun, čekej-ah!"
Yongguk sebou trhl, až málem upadl, s očima široko dokořán. Ten způsob, jakým Youngjaeho hlas zněl, bylo to tak udýchané, úplně jiné, než jak normálně mluvil. Podíval se na Himchana, čekajíc nějakou odpověď, ale on se díval úplně stejně zmateně, jako on.
"Jen se uvolni, Youngjae…."
"Daehyun, to je tak směšné…"
Himchan slyšel Youngjaeho fňukání a cítil, jak mu začínají rudnout tváře. Slyšet, tak duchaplného muže, vypustit tak poddajný zvuk způsobilo, že jeho mysl okamžitě spadla do kanálu.
Yongguk viděl na Himchanově tváři ruměnec, a hned mu bylo jasné, na co mladší muž myslí.
"Není možné…" Zašeptal Yongguk k druhému muži. Není možné, že by jeden člen skupiny byl s tím druhým. Snažil se přemýšlet o všech členech v B.A.P . (no mimo Himchana, což ale bylo dáno) jsme nevinní. Snažil se přijít na jiné vysvětlení těch zvuků, když Youngjae vypustil heknutí a zasténání.
"Aaah… Daehyun~ Tam… prosím, znovu tam…"
"Shh, chceš snad, aby nás slyšeli?…"
A i když byl Daehyunův hlas tišší, dokázali říct, že zněl napjatě, jako by se držel zpátky. A i Youngjaeho steny se ztišili, vycházejíc z jeho úst téměř nepřetržitě. Yongguk vůbec netušil, že by Youngjae mohl znít takhle. Zněl tak udýchaně, jeho hlas skoro o oktávů níž, ale občasně zase výše… všechno to znělo vážně sexy.
Yongguk se cítil dosti provinile, že takhle přemýšlí o Youngjaeho hlasu, ale když se podíval na Himchana, zjistil, že zřejmě uvažuje o tom samém.
"Daehyun…"
"Youngjae…Kruci, Youngjae… když budeš dělat takové zvuky…"
Himchan si nebyl dost dobře jistý, jestli si jen nevysnil, že na konci té věty slyší Daehyuna zavrčet. Jeho hlas byl ještě tišší, než před tím. Najednou uslyšeli zavrzat postel a Youngjaeho výkřik, ještě než byl umlčen.
"D-dae… to bolí…"
"Shh… to bude dobré…"
Yongguk slyšel něco jako polibky, než se postel znovu rozvrzala.
"Oni to…"
"Myslím…."
"Ale vypadali tak nevinně-"
"AAH! Daehyun, víc, víc…přitlač!"
Himchan zčervenal ještě více a Yongguk cítil, jak mu klesla čelist. Himchan střelil pohledem po klice a pak s otázkou v očích zpět na Yongguka. Yongguk si chvíli kousal ret, než přikývl. Sám se chtěl přesvědčit, jestli je jejich podezření správné. Tiše pozoroval, jak Himchan otáčí klikou zatím, co mu srdce málem vyskočilo z hrudi, načež byl z ničeho nic odtažen za límeček pryč.
Podíval se zpátky a viděl, že Himchan byl také odtažen od dveří. Jakmile se ocitl zpět v obýváku, zjistil, že ho ruka pustila. Otočil se a uviděl Jongupa a Zela, jak se na ně dívají s rozmrzelostí ve tváři.
"Aish, kvůli čemu to bylo? Zeptal se Yongguk, stále překvapen, jak byl Zelo silný.
"To jste chtěli jít jen tak dovnitř? Vy neklepete?!"
"A-ale vy jste je neslyšeli-"
"Ano slyšeli." Yongguk s Himchanem se na sebe podívali značně zmatení celou situací.
"Ale kdy-"
"Kdybyste tolik nepřemýšleli na prasárnama o Younjae-hyung a Daehyun-hyung," Yongguk a Himchan nad tím zrudli.
"Postřehli byste, že jsme taky poslouchali."
"Takže jste je slyšeli spolu šu-"
"Znělo to, jako by Daehyun dával Youngjaemu masáž zad."
"… cože?!" Yongguk si napřed myslel, že jsou Jongup a Zelo moc mladí na to, aby něco takového pochopili, ale pak musel uznat, že měli možná pravdu. Ty věci, které říkali, ty zvuky, které Youngjae vydával…
"Youngjae-hyung si včera stěžoval, že ho bolí krk a záda, pamatujete?" Teď, když se nad tím dva starší členové zamysleli, vzpomněli si, že si Youngjae stěžoval, a že mu Daehyun slíbil, že mu pomůže, aby se mu ulevilo.
"Ta představa, jak tam vtrhnete, bez varování, je narušení jejich soukromí. Navíc by si mysleli, že jste vážně prasata." Yongguk a Himchan zrudly hanbou, dívajíc se k zemi, na špičky svých bot.
"Prostě se pojďme podívat na nějaký film, než přijdou." Zelo a Jongup sebou opět pleskli na zem, než zvýšili hlasitost film o hodně výš. Yongguk a Himchan se posadili na pohovku. Cítili se vážně zahanbeně, že jim bylo vynadáno mladšími členy skupiny za tak perverzní myšlenky, ale také je trochu těšilo, jak Zelo a Jongup dozrávali.
Yongguk se naklonil blíže k Himchanovi a zašeptal, "Jak jsme jen mohli o Daehyunovi a Youngjaem takhle přemýšlet, cítím se fakt špatně…"
"Viním tvoje porno." Odpověděl Himchan.
_________
"DAEHYUN!!" Vykřikl Youngjae, když se udělal, jak se vešel Daehyunovi okolo krku a divoce se snažil vyjezdit svůj orgasmus.
Daehyunovy oči se protočili do lebky, jak se Youngjae stahoval okolo jeho údu. Kousnul Youngjaeho do krku, nechávajíc na něj další značku, než začal do jeho ucha šeptat jeho jméno, vrcholíc tvrdě do muže svíjejícího se pod ním.
Youngjae tlumeně zasténal, jak cítil, že ho Daehyun naplnil téměř nesnesitelným teplem. Daehyun vytáhl svůj úd a společně s ním vytekla i trocha jeho vášně. Youngjae k němu vzhlédl a viděl, že Daehyun shlíží opět k jeho otvoru, oči opět černé chtíčem.
"Úchyle, vždyť jsme zrovna skončili…" Daehyun se zasmál tomu konstatování, než se podíval do Youngjaeho obličeje a usmál se, než ho něžně políbil.
"Promiň, je to už dlouho, co jsme byli schopni tohle dělat…nedokážu se ovládat…" Daehyun zabalil Youngjaeho do své náruče a svůj vlastní obličej skryl do jeho blonďatých vlasů. Youngjae šťastně broukl do jeho kůže, než lehce olíbal značky, které Daehyunovi na krku zanechal.
"…Youngjae?"
"Ano?"
"Slyšel jsem to jen já, nebo jsi taky slyšel Himchan-hyung a Yongguk-hyung, před tím?" Daehyun se na Youngjaeho zadíval, vidíc podivné černé jiskřičky v jeho očích.
"Youngjae…"
"Možná…"
"Tak proč jsi musel tolik křičet? Mohl bys je vyděsit k smrti, víš?" Daehyun hleděl se zdviženým obočím na svého přítele.
"Zasloužej si to, protože nás poslouchali! Ale stejně by sem neměli žádnou možnost vejít."
"A jak to?…"
"To nemusíš vědět." Daehyun se ještě naposledy podíval na Youngjaeho, než rezignoval s tím, že mu to stejně nevysvětlí.
"Jsi tak podivný…"
"Víš, že mě miluješ." Daehyun se nad tím usmál a políbil Youngjaeho.
"Někdy si říkám proč…"
"…také tě miluju." Daehyun se na Youngjaeho usmál, lehce ho políbil a ještě pevněji než slova, stiskl v náruči.
"Pojďme si ještě chvíli odpočinout. Stejně koukají na film…" Youngjae kývl, než usnul, okamžitě následován Daehyunem.
____
"Takže… co ti Youngjae-hyung slíbil za to, že nikdo nebude rušit jeho ´Daehyun-chvilku´?"
"CDčko Chrise Browna a nový taneční boty. Tobě?"

"Cherry rajčátka."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jaera Jaera | Web | 4. září 2014 v 20:56 | Reagovat

Ah bože :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D ten konec byl naprosto úžasný.. málem jsem si rozbila monitor, jak se tlemím :D prej CDčko a rajčátka :DDDDD
To bylo skvělý... jen si teď nejsem jistá, páč si nepamatuju, cos psala v tom prologu... bude pokráčko?? 8-O  8-O  8-O A bude něco s BangHim?? Docela by mě zajímalo, co tam spolu budou mít??

2 Hatachi Hatachi | 4. září 2014 v 21:58 | Reagovat

No ty vado...to teda byl nářez.
Prý masáž zad...normální šukačka to byla :-D
Chudáček Lo...dostal jen cherry rajčátka, za to by je měl naprášit...
Ale bylo to skvělé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama