You makes me wanna - BangHim (Part2)

7. září 2014 v 16:35 | ~Tokki~ |  You makes me wanna [ COMPLETE ]

"O tom silně pochybuju. A jestli budeš zdržovat, zamknu tě tu." Zabručel jsem a cvakl sponou pásku, abych jej mohl sundat. A přesně ve chvíli, když jsem se sklonil a klapl knoflíčkem, aby vylezl ven a já si mohl stáhnout kalhoty, jsem uslyšel těžké korky směrem ke mně. Myslel jsem si, že zase vymýšlí nějakou ptákovinu, jak mě co nejrychleji dostat….
A taky že ano!
Nevěnoval jsem mu žádnou pozornost. Znovu jsem sklonil hlavu, abych si konečně mohl stáhnout kalhoty, které už na mě stejně jen visel. V zorném poli jsem zahlédl jeho domácí pantofle s králíky. Nechápu, že to stále nosí…
Dali mu je fanoušci. A i když tak, tak mi to přišlo dětinské, a k němu….absolutně nehodící se…
Chytil dvěma prsty mou bradu a prudkým škubnutím jí vyzdvihl vzhůru. V jeho očích byl opět chtíč. Jak moc dobře jsem znal tenhle pohled. Povytáhl jsem jedno obočí a lehce se usmál. Byl tak průhledný. Což mě začínalo celkem i nudit….
"Celej den mi jen nařizuješ, co mám dělat." Zavrčel nařčeně.
"Ale prosím tě. Jako by ti to vadilo." Povzdechl jsem si. To jeho držení vážně bolelo. Nechápu, proč tolik tlačil.
"Asi ti budu muset dokázat, kdo je tu pánem." Zaskřípal zuby. Výhružky?…
Opravdu jen vyhrožoval, protože toho nikdy nebyl schopný…
Uchechtl jsem se. V tom mě jeho ruka pustila. Pár rychlými pohyby se svlékl, oblečení nechal ležet tam, kam dopadlo, a jen s roztaženými zornicemi na mě hleděl. Byl rozzuřený do běla. Jeho hruď se mocně vzdouvala, jak se snažil na mě nezařvat.
Snažil jsem se to opět přejít a tentokrát se už doopravdy svlékl z kalhot a spodního prádla najednou.
Jakmile jsem se vyprostil ze zbytku oblečení, pevně si mě chytil…
I když se nikde na veřejnosti nesvlékal, skutečností bylo, že měl vážně pěkně vypracované tělo. A jeho klíční kosti… vždy když se kůže v té oblasti napnula, a ony tak vylezly ven, přestával jsem dýchat. Chtělo se mi zachumlat se obličejem do důlku nad nimi a lehce je okusovat, dokud by Yongguk nekřičel blahem.
Miloval tohle neúnosné ožužlávání. Ale většinou jen, když se projevila ta jeho hravější stránka. Ta byla teď někde pryč. Jednou rukou mě chytil v pase a druhou pod krkem. Zároveň si mě tedy přitáhl k sobě, tak těsně, že jsem cítil každý milimetr jeho kůže, a ještě mi zvrátil hlavu dozadu a svými nehty sjel po krku přes hrdlo, takže mi na něm nechával dlouhé rudé značky….
Ať už mě to mrzelo, ba naopak, necítil jsem téměř nic. Neměl jsem z toho vůbec nic. Zato jemu se tohle zamlouvalo více než jindy. Jediné, co mi zatím přišlo značně vzrušující, byli doteky našich údů pokaždé, když si mě k sobě přimáčkl pevněji. Nechtěl jsem mu ale zavdávat příčinu k tomu, aby byl dál takhle hrubý a proto jsem jen zavřel oči a tvrdě semknul rty k sobě.
"Nedělej, že se ti to nelíbí." Šeptl mi do ucha. A protože jsem nadále neřekl vůbec nic, pustil mě a téměř silou mě odhodil proti kachlíkové stěně.
Nebylo v tom nic násilného, nebo alespoň v tom smyslu, že by mi nějak chtěl ublížit. Natáhl jsem rychle ruce před sebe a opřel se tak, abych se nepraštil o kachlíky na zdi. To by asi nedopadlo moc dobře….
Ihned byl u mě. Silou mě otočil zády k sobě a tak tvrdě mě přitlačil ke zdi, až jsem tlumeně vyjekl bolestí.
Doufal jsem, že je to jen další z jeho okamžiků, kdy se potřebuje vyventilovat. Věděl jsem moc dobře, že si dává za vinu Zelovo zmizení, i to, v jakém stavu byl nalezen. O to míň jsem se mu bránil. Tvrdě mi nehty zarazil do boků, což mě opět přinutilo vykřiknout. Začínalo mi být jedno, jestli mi ublíží, hlavně, když jemu se uleví.
Sklonil hlavu k mému uchu. Moc dobře věděl, jak strašně citlivé uši mám. Jak hrozně miluju jeho sexy vrčící hlas, nebo jak se dovolávám nebes, když mi po něm jazykem přejíždí.
"Po dnešku…budeš žadonit po tomhle!" Zavrčel a zuby se vrhl po mém krku. Kousal a sál a olizoval jej tak brutálně, že jsem napřed ani nevěděl, čí jsem. Z nějakého nepochopitelného důvodu, se to mému tělu šíleně zamlouvalo…
Jenže, čím víc mě tiskl ke zdi, tím víc jsem cítil spíš bolest než potěšení…
"Pusť." Hýkl jsem, ale na víc se nezmohl.
"A proč bych to asi dělal?" Zašeptal, když se vrátil k mému uchu a jazykem po něm lehce přejel.
Z úst mi tak ušel lehký sten. Nedokázal jsem to udržet. Chtěl jsem dnes proklínat hlavně jeho. Za bolest, kterou mi působí. Zároveň mi něco říkalo, že to zas tak špatné není. Cítil jsem jeho úd, jak se pomalu naplňuje, tuhne… a tiskne se k mému tělu….
Chtěl jsem cítit jeho rty. Pokud jsem měl být takto zneužit, chtěl jsem mít alespoň záchytnou kotvu, která by mě držela. Ale on se místo toho vracel na můj krk. Tentokrát na druhou stranu. Při tom mi rukama sjel z boků a přes bříško vyjel až nahoru na hrudník, čímž si mě přitáhl co nejvíc na sebe. Couvl a natáhl jednu ruku, aby pustil vodu. Přesně věděl, kde stojí. To já právě říct nedokázal, pohlcen bolestí smíšenou se vzrušením a chtíčem po něčem, co mi za žádnou cenu nechtěl dát.
Shledával jsem to silně dráždící. Snažil se mě vyprovokovat k brutalitě. K tomu, co on sám tolik miloval. Asi mu zabavím ty válečný filmy. Ucítil jsem ledové kapky na rozbolavělém krku a ramenou…
"Ungh." Vydralo se z mého hrdla bolestivě a rychle jsem zavřel oči, aby Gguk neviděl, jak mě ochromilo vzrušení.
Jeho horký dech odváděl další kus práci v protikladu ke studené vodě na mém těle. Jeho velké horké ruce brouzdaly po mém těle, vytvářejíc zarudlé stopy pomocí nehtů.
Jednou rukou sjel prudce po hrudi dolů, odrážejíc drobné kapky od těla. Zároveň druhou ruku povytáhl k mé bradě a strčil mi své prsty do otevřených úst. Nebyl jsem ani schopen jakýchkoliv zvuků. Ale když se dotkl rukou mého, na půl, ztopořeného údu a zároveň zatlačil dvěma prsty na můj jazyk, div jsem se neudávil pocitem blaha.
"Ungh, ty grázle." Snažil jsem se říct, ale z úst mi při tom zároveň vyteklo spoustu slin. Společně s tím se ze mě vydralo bolestné kňučení. Trápil mě tak moc, až jsem se necítil sám sebou. Ale i tak jsem tomu začínal podléhat.
"Přesně tak. Já vím, že se ti to líbí." Zavrněl mi do ucha. Jeho hlas byl najednou víc zastřený, hrubší… sexy.
Stisknul můj úd do dlaně a pomalu s ním škubl nahoru a dolu. Vykřikl jsem, jak jsem nedokázal udržet zpět své vzrušení. Chtěl jsem, aby to slyšel, jak moc mi ubližuje…. Jak moc mě spaluje…. Jak strašně moc ho chci….
Najednou ale přestal a prudce mě otočil. Čekal jsem konečně vše to, po čem jsem toužil. Ale on se rozhodl, mi to ještě nedat…. Hajzl…
"Řekni to." Tvářil se tak lačně, až se mi z toho málem podlomila kolena. Přesně jsem věděl, co po mě chce. A také mi bylo jasné, že pokud mu to neřeknu, víc nedostanu. A já bohužel musel přiznat, jak strašně mě to vzrušovalo…
"No bude to? Je mi jasné, že to dlouho nevydržíš." Usmíval se ďábelsky. Moc dobře mě prokoukl, ale chtěl mě trápit, dokud mu to neřeknu sám. Začal se proti mně tlačit, což mě nutilo couvat víc a víc ke zdi. Chytil mě za bradu přesně ve chvíli, kdy jsem narazil do orosených kachlíků.
"Chceš pusu, baby? Tak to řekni." Zavrčel prudce, rty držíc několik málo milimetrů od mých. Cítil jsem, jak se chvějí, jak hřejí… a ten teplý rozvášněně vlhký dech. Zkřivil jsem tvář a zaúpěl.
"Gguk…" Snažil jsem se promluvit. Prolomit to ticho. Jeho vůně smíchaná v čisté vodě, byla jako živá voda. Zahltila mě. Nedokázal jsem být tak blízko jeho kůže, jeho rtů, jeho vůni, aniž bych jí nechtěl ochutnat, nechat se jí naprosto a nekompromisně pohltit…
Cítil jsem, jak se chvěje. Jak váhá…neví….jestli vůbec dělá správně, když mě takhle nutí….takhle mě trápí.
"Gguk…" Hlesl jsem znovu, neschopen ani dál ve větě pokračovat. Cítil jsem, jak mi plavou oči. Ne, že by se mi snad chtělo brečet. Když už, tak snad jen rozkoší. A ze stejného důvodu se i teď topily a já tak nebyl schopen ani pořádně vidět tvář svého milence.
"Ano, baby." Hlesl mi do rtů. Lehce se o ně opíral, takže když promluvil, jako bych jeho slova zrcadlově opakoval.
Znovu jsem ucítil jeho ruku hrubě brouzdat po mém boku a přes pánevní kost do mého klína, k mému vzpínajícímu se údu.
"Ungh. Gguk- ah!" Zasténal sem prosebně. Nedokázal jsem vydržet pomyšlení, že by se mi nemuselo dostat více rozkoše. Potřeboval jsem ho, každý kousek. I kdyby to znamenalo, že se zítra nepohnu…
"Ano?" Hlesl znovu, ostřeji, hruběji…a více se tlačil do mých rtů. Stále nehnutě je přiložené k mým…tak bez užitku. Drásalo mě to.
"Prosím. Gguk-ah." Zasténal jsem znovu a hlasitěji, jak rukou hladil můj úd. Konečně jsem si dovolil zvednout ruce a položit mu je okolo krku. Přitáhl si mě blíže k sobě. Stále ale s žádnou činností, když nepočítám tam dole. Týral mě. Snad ještě víc, než před tím. To po mě snad chtěl, abych zešílel?
A když jsem si myslel, že horší už to udělat nemůže, znovu chytil můj úd do dlaně a začal ho v dost rychlém tempu třít nahoru a dolu. Vyjekl jsem a zalapal po dechu. Jak jsem si přál, aby už to skončil. Aby si mě vzal…
"Řekni to."
"Gguk-ah….prosím…t-tak prosím." Sípal jsem, neschopen víc promluvit.
"Ale, ale… to nechci slyšet." Odlepil své rty z mých a přesunul se k mému uchu. Lehce okusoval ušní lalůček. Jak jsem se zoufale snažil posbírat ta slova v hlavě. Bez významu…
Nebyl jsem schopen nic vyslovit. Jen tupé steny se draly mým hrdlem tak vkusně za sebou, že mi to nedovolilo dělat nic jiného.
"Líbí!" Povedlo se mi najednou vyhrknout a Yongguk přestal. Z ničeho nic přestal. Jak s masáží v dolních partiích, tak v mordování mého ušního lalůčku.
"Nikdy nebudu upřednostňovat ani jednoho z vás. To musíš chápat. Ty jsi můj přítel a on můj bratr." Načal, vracejíc se po tváři k mým rtům. Otíral se o ní a působil mi tak šimrání pod kůží.
"Ale s tebou můžu dělat všechny tyhle zajímavý věci. A neboj. Příště se půjdeme podívat na králíčky do ZOO." Zasmál se a tvrdě lapil moje rty.
Zasténal jsem, ale umlčel mě polibky. Tak hrubými a nenasytnými. Chtěl jsem ho víc a víc. Snažil jsem se ho k sobě doslova přilepit. Lehce mi jazykem olízl ret, žádajíc tak o povolení ke vstupu. Nechal jsem ho a rukama mu zajel do vlasů. Snažil jsem se dostat veškerý kontakt, jak jen to šlo.
Chytil mě oběma rukama kolem pasu a zase mě někam tlačil. Tentokrát pryč od zdi, tekoucí vody…. Někam dál do umýváren, kam nikdo nechodil.
Další, co si čistě pamatuji, protože jsem na chvíli úplně ztratil mysl, bylo, když mě pokládal na dřevěnou lakovanou lavičku o třech prknech, mezi každým asi deseti centimetrová díra. Nebyla zrovna široká, ale na mě stačila.
Znovu mě lapil ústy. Nenasytně se snad snažil ze mě vysát život a já mu to se silnými steny oplácel, držíc nohy okolo jeho pasu, abych cítil co nejbližší kontakt.
"Fuck." Procedil, když jsem ho záměrně kousl do rtu.
"Chci tě." Vybuchl jsem do jeho úst a snažil se opět popadnout dech. To už vážně téměř nešlo. Pálilo mě celé tělo. A to nemluvím o té nezměrné bolesti, která sálala z mého krku. Mezi novou várkou polibků, když se lehce oddálil, mi do úst strčil dva své prsty. Oh bože, vědíc, co s nimi později bude dělat, jsem se snažil, aby na nich ulpělo co nejvíce slin. Gguk vydal drobný zášleh stenu, a já pochopil, že už je nejvyšší čas pokročit, stejně, jako to věděl on sám….
Jenže mě čekala hrůzná pravda, že mnou prst projel jen snad dvakrát nebo třikrát….jeden. To nemohlo stačit. V žádném případě to nemohlo stačit.
"Gguk." Chtěl jsem protestovat, ale umlčel mě polibky. Chvíli jsem byl tedy uchlácholen tím, že se možná ještě k tomu vrátí, ale když jsem ucítil u otvoru tvrdý velký předmět, polilo mě horko.
"Gguk-ah, ne…prosím!" Vyhrkl jsem. Můj hluboký hlas značně obávající se všech možných následků.
"Tohle mi nedělej." Zavrčel a prudce do mě zajel. Vykřikl jsem v tu chvíli šílenou bolestí. Jak to jen mohl udělat. Z očí mi tekly slzy, ale nebyl jsem schopen je zastavit. Gguk se sklonil a motýlími polibky mi slíbával slzy z tváře. Ani se nepohnul a jen čekal, až si trochu zvyknu, což bylo nemožné. Nepředstavitelné…
"To bolelo." Šeptl jsem, když jsem se konečně lehce probral z bolestivé agónie.
"Nepovídej. Říkal jsi, že se ti to líbí… králíčku." Zasmál se hrubě a začal se po mě opět sápat. Tentokrát ale zapojil i spodní část svého těla. A společně s prvním přírazem, přišla i první vlna docela nového vzrušení. Vybouchl jsem v křečovitém zasténání. Okamžitě jsem ho pažemi lapil do pevného sevření a zvrátil hlavu.
"Jestli budeš tolik křičet……uslyší nás." Zasténal Yongguk.
"Promiň-aah…. Víc… prosím…" Zavřískl jsem při dalším přírazu.
"Samozřejmě." Zavrčel Gguk a znovu a znovu chňapal divoce po mých rtech, kousaje je…
Zrychlil tempo a já s každým novým přírazem cítil, jak se mi lavička zařezává do zad. I tak jsem chtěl víc.
"Ungh, Gguk-ah… ano tam…ještě…" Vykřikl jsem blahem, když poprvé přirazil tak hluboko, že narazil na mojí prostatu. To byl ten bod, kdy jsem přestával vidět. Kdy jsem chtěl, aby se tvrdě a nekompromisně dobýval na ten bod, až mě přivede k šílenství.
Objal mě silně okolo těla zatím, co do mě přirážel tak divoce, až se mi oči obracely v sloup. Lapal jsem po dechu a téměř bez přestání sténal. S jazykem vyplazeným ven jako pes. Gguk po něm jezdil tím svým pevně drže můj úd, aby mi pomohl ještě lépe k dosažení orgasmu. Jak jej třel nahoru a dolů, stále rychleji, měl jsem pocit, že vybuchnu.
V hlavě mi pískalo, vůbec nic jsem neviděl. Celé mé mokré tělo, ať už potem nebo vodou, žhnulo vášní a k tomu vrčící, stenající Yongguk, jež mě přiváděl k naprostému šílenství.
"Oh…Ungh…Gguk….víc….ještě…tvrději." Vřískl jsem, i když už jsem si silou svých slov nebyl vůbec jistý.
Nic neřekl a opět jen zrychlil tempo. Přilepil se znovu na můj krk, aby mi i vepředu udělal značky. Aby dokázal, že jsem jeho….
"Aaaaagh." Vřískl jsem a vystříkl na své vlastní tělo. Slastí jsem se prohnul v zádech ve chvíli, kdy i Yongguk naplnil mé tělo. Teplý proud mě plnil a já se kroutil jak žížala v nekonečně dlouhém příjemném orgasmu….
"Páni…" Šeptl jsem překvapeně, když veškerá vášeň odezněla.
"A teď půjdeme spát." Řekl Yongguk ihned, bez rozmyslu.
"Nevím sice jak ty, ale já se sem přišel umýt." Zavrčel jsem a pohladil ho po tvářích.
"No jo vlastně…" Zatvářil se dost nevinně a pak se doširoka usmál.
"Tak mi pomoz a můžeme jít spát spolu, hm?" Navrhl jsem mu.
"To zní fér."
"Ale žádný sex…" Zvedl jsem prst na důraz mých slov…
--------
"Gguk-ah….proč mi to děláš….."

"Protože je to kurva sexy! Ungh…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 7. září 2014 v 21:26 | Reagovat

Wow...to bylo teda ďábelský :-D
Moc se mi to líbilo ;-)

2 Ady Ady | 5. listopadu 2014 v 18:12 | Reagovat

Asi jsem umřela! *___* :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama