정말 갖고 싶어 Your body ~ 1/2

19. září 2014 v 21:00 | ~Tokki~ |  정말 갖고 싶어 Your body ~ [ COMPLETE ]Byla temná a tichá noc……

Hodiny na nočním stolku ukazovaly něco málo po třetí hodině. A i když jsem zalehl celkem brzy, po tom co jsme přijeli na hotel, jenže i tak jsem nemohl usnout. Nehnutě jsem ležel a koukal na stěnu, na které se odráželo světlo z pouliční lampy za oknem tam venku.

Proč jsem nemohl usnout?….

Co se stalo?

JUNG DAEHYUN SE STAL!


Povzdechl jsem si a snažil jsem se nemyslet na to, co se dnes stalo. To dnešní focení…..ne…..ono to už začalo mnohem dříve. Ale poslední dobou prostě atmosféra mezi námi houstne. A já začínám mít strach, aby si toho ostatní nevšimli. Nevím, jak dlouho budu ještě schopný odolávat tomu zakázanému ovoci. Je to, jako bych byl diabetik v cukrárně!
To jak se na mě dokázal dívat….ty jeho plné rty, jeho svalnaté paže…..
Převalil jsem se na záda a doufal jsem, že ho nevzbudím. Spal totiž vedle mě. Radši se ale neptejte, proč. Bylo by to na dlouhé vyprávění…..

Otočil jsem se čelem k němu, abych se alespoň na chvíli na něj mohl nerušeně dívat. Ono by bylo asi dost divný, kdybych ho sledoval takhle před ostatními. Jak jsem tak sledoval ty jeho plné rty, to jak uvolněně dýchal, a jak se mu lehce chvěla oční víčka, hned se mi vybavilo to focení.


----

"….hlavně se snažte, aby to vypadalo co nejvěrohodněji, ano?" Sděloval nám fotograf, který nás seznamoval s celým konceptem dnešního focení.

Měli jsme nafotit fotky pro Japonský magazín, což nebylo zas tak nenormální. Ale společné fotky už jsme odfotili a já s Daehyunem, jsme zůstali jako poslední "pár" na focení. Všichni už byli pryč a užívali si volna….a já…já musel trpět!

Napřed jsem si myslel, že to bude normální focení, jako vždy, a že nebude žádný problém. Vždyť s Daehyunem už jsem spolupracoval na focení tolikrát. A vždycky jsem byl v pořádku. Žádná boule, bušení srdce, rudnutí, či něco tomu podobné.
Jenže fotograf měl zřejmě jiný záměr! Tak jiná země, jiný mrav. Japonci byli zřejmě zvrhlejší, než jsem si představoval. Neměl jsem nic proti bromance. Ale tohle….

Byl jsem naprosto šokovaný, takže se nebylo čemu divit, že jsem prakticky přestal vnímat, co se okolo mě děje. Bzučelo mi v uších a polévaly mě vlny horka.

"Youngjae, není ti nic?" Uslyšel jsem tak nějak vzdáleně.

Zavrtěl jsem lehce hlavou, abych se probral z transu, abych zjistil, že se Daehyun dívá z nebezpečně blízké vzdálenosti do mého obličeje. Uhl jsem rychle pohledem k zemi.

"Nic mi není" Zamumlal jsem a doufal jsem, že se víc už ptát nebude.

"Dobrá tedy, pojďme fotit!" Tleskl nadšeně fotograf, když bylo všechno připraveno, včetně nás.
Tedy alespoň co se týče oblečení, make-upu a účesu, jsem byl připravený. Psychicky jsem ale přepravený nebyl. A dokonce jsem měl pocit, že začínám lehce panikařit.

Nervózně jsem přešlapoval před bílým plátnem, s rukama v kapsách a s očima upřenýma k zemi. Neměl jsem kam couvnout. A jestli z tohohle focení vyjdu živý, tak už snad přežiju všechno!

A to byl ten moment, kdy mi všechno zapadlo do sebe. Kdy jsem si uvědomil, jak hustá atmosféra se mezi námi vznáší. Byl jsem jako v transu a moc si tedy z toho focení nepamatuju. Tedy….je to tak jako v mlze.
Ale něco si přeci jen pamatuji….

To jak si mě k sobě přivinul, jeho tlukoucí srdce….tu pronikavou vůni která doslova sálala z jeho těla. Teplo jeho kůže bylo doslova zničující a já měl co dělat, aby se mi nepodlomila kolena. Jeho horký dech na mém krku mě přiváděl k šílenství. V objetí jeho svalnatých paží, jsem si připadal úplně bezbranný. A to nemluvím o tom, jak mě zbavil toho jediného smyslu, který ještě celkem normálně fungoval.

Z míry mě vyvedlo až to, když jsem měl stůl obrátit. Jeho ruce zmizely z mého těla a já téměř upadl. Vidění jsem měl rozmlžené a celkově jsem si připadal, jako bych byl ze želé.

"Jsi na řadě Jae." Uslyšel jsem, a když jsem se podíval před sebe, Daehyun se na mě lišácky usmíval.

Jako by snad věděl, co mi právě způsobil. Moje srdce ještě teď tlouklo jako splašené. A to ani nemluvím o té zvrhlé myšlence, okamžitě se na něj vrhnout, která se mi množila v hlavě jako splašená!

Něco jsem zavrčel a chytil ho za ruku. Trhl jsem s ním a mohl tak sledovat, jak překvapením vykulil oči. Otočil jsem ho a volnou rukou si ho přitáhl na rameno, zakrývajíc mu tak obličej. Možná jsem do toho vložil moc síly, protože ten úzkostný kničivý zvuk, který mu vyšel z úst, tomu napovídal. Ale mě to přišlo spíš až vzrušující.

Z mých úst vyšlo jen rozechvělé vydechnutí. Kalhoty mě silně tlačily a měl jsem silné nutkání ho kousnout do ucha, abych slyšel víc zvuků, jako byl tenhle…..

---

Probral jsem se ze svých vzpomínek a podíval jsem se zpět do Daehyunova obličeje. Vypadal tak nevinně! Při tom z něj sálali všichni čerti, když na to přišlo. Zřejmě se mu něco zajímavého zdálo, protože něco zamručel a zamlaskal. Chvíli jsem jen tak s úsměvem dál pozoroval jeho neklidný spánek, než mi ten úsměv na tváři ztuhl.

V tu chvíli mi přejel mráz po zádech a vyskákala mi i husí kůže. Pár věcí mi totiž došlo, a já začínal mít strach…..

1. Že jediné, na co jsem koukal, byly jeho rty…

2. Byl jsem tak nebezpečně blízko, že stačilo jen se pohnout, a políbil bych ho…

3. Byl jsem tak tvrdý, že to až bolelo……………

Srdce mi v hrudi nezastavitelně bušilo. Nevěděl jsem co dělat. Hlavně i proto, že jsem ležel u zdi a neměl jsem jak z postele vylézt. A i kdyby se mi to povedlo, a já se dostal do koupelny. Nebyl bych schopný být natolik potichu, abych ho nevzbudil. Čímž jsem si nebyl jistý ani v případě přelézání….

"Fuck…" Zašeptal jsem a bolestně stáhl obličej, než jsem se otočil.


(to be continued......XDDD)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jaera Jaera | Web | 19. září 2014 v 21:14 | Reagovat

Já chcu pokráčko, bo si tu užvejkám všechny nehty, jak jsem netrpělivá :-D  :-D  :-D

2 Hatachi Hatachi | 19. září 2014 v 22:07 | Reagovat

No ty jo...to je napínavý. Honem další pokráčko :-D

3 sajja sajja | 20. září 2014 v 14:36 | Reagovat

Super, nenapinej nas a honem dalsi dil :-D

4 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 5. října 2014 v 1:32 | Reagovat

Teda, to bylo boží! :D Ten konec mě dostal a suprovně jsi popsala to focení! :D Honem další díl! Jdu si přečíst další povídky! :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama