Říjen 2014

Food Seduction 3. Meloun

24. října 2014 v 16:20 | ~Tokki~ |  Food Seduction [ ON-Going ]

[ Daehyun ]

"Mořeee" Vřískal Zelo nadšeně, hnal se k vodě a po cestě ztrácel vše, co držel v rukou.
Yongguk běžel za ním, aby ho zastavil a zabránil tak namočení všech našich věcí, zatím co Jongup s úsměvem od ucha k uchu sledoval celou tu událost a Himchan podrážděně sbíral naše věci z pláže.
A zatím co si tak nějak každý po svém začali kluci rozkládat věci na vyhřátý písek, já se s rukama v kapsách teprve vzdaloval od našeho auta. V patách mi byl člověk, kterého bych v poslední době nejradši zabil.


Proč?

On byl zdrojem vší mé frustrace. A já tak doufal, že mu to budu moct vrátit. Jenže to by musel zbytek skupiny pochopit, co to je: soukromí!

"Dae! Počkej na mě!" Chytil mě Youngjae vzadu za triko a vlastně mě tím téměř zastavil.

"Co je?" Pootočil jsem na něj hlavu.

Doufal jsem jen, že se neurazí, protože jsem zněl podrážděněji, než jsem si připouštěl. Ale za to stejně mohl jen on!

"Já jen….jestli mi pomůžeš rozložit deku!" Požádal mě s tak andělským výrazem, že jsem mu na tu jeho nevinnost skoro skočil.

Už jen jeho pouhý dotek mě přiváděl k šílenství. Zkousnul jsem si spodní ret a sledoval, jak nadšeně běží k místu, kde se chtěl rozložit. Pozorně jsem si ho prohlédl od hlavy až k patě. Někdy jsem si říkal, že se obléká až moc. Nebo alespoň sem se mohl obléct trochu méně, abych si mohl více vychutnat pohled na jeho tělo.

Místo toho měl na sobě bílé volné triko s krátkým rukávem a plavky nad kolena s ananasovým potiskem. Tudíž vše, co bych eventuálně mohl obdivovat, bylo zakryté. Jako by to snad dělal naschvál.


Po té, co jsme rozložili deku a roztáhli slunečník, jsem musel usnout. Když jsem se pak zbudil, zjistil jsem, že jsou všichni pryč. Teda až na Youngjaeho. Ležel na břiše a četl si nějakou knihu, co si vzal sebou. Otočil jsem se na bok, abych na něj lépe viděl a podepřel si rukou hlavu.


"Jsi vzhůru?!" Odložil knihu a teprve pak se na mě podíval.

Byl to takový zvláštní pohled. Jako by snad měl něco v plánu. Jen jsem kývl, aby jeho otázka nezůstala bez odpovědi, i když bylo jasné, že jsem vzhůru.

"Kde jsou všichni?" Zeptal jsem se, i když mi to vlastně bylo jedno.

Horší bylo, že jsme byli zase sami. A já už začínal mít strach, co se zase stane!

"Yongguk Hyung se vrátil do hotelu a píše, Himchan Hyung se šel projít a Maknae line, šli do města okupovat obchody." Pokrčil rameny a vrátil se k čtení.

No a pak nastalo ticho. Ale ne takový to trapný, když nevíte co jeden druhému říct. Ale takový to hustý, napjatý, kvůli kterýmu byste z toho druhého ztrhaly všechno oblečení! Bože jak já jsem to chtěl udělat!
To si neumíte představit!.......

Na sucho jsem polkl, zatím co můj pohled obkresloval křivku jeho těla. Jak se nepatrně ošíval, protože tahle poloha musela být na čtení dost nepříjemná. Jak si pokaždé lehce naslinil prsty, aby mohl otočit na další stránku a při tom zanechával lehký provázek ze slin viset mezi nimi a jeho rty. A to ani nemluvím o tom, jak se jeho krk leskl potem. Měl jsem chuť se na něj vrhnout a jemně ho okusovat dokud by nebyl celý rudý….

Zkousl jsem si spodní ret a na chvíli zavřel oči. Frustrovaně jsem vydechl.


Jenže před očima se mi odvíjel celý a velmi realistický film o tom, co všechno bych chtěl Youngjaemu udělat. Od všech těch malých drobných polibků, až po poslouchání výkřiků mého jména z jeho úst.

Okamžitě jsem oči opět otevřel, jen abych zachytil ten moment. Youngjae mě chtěl asi dostat do bodu, kdy budu schopný z frustrace i brečet.

S lehkým klapnutím totiž otevřel krabičku s nakrájeným melounem. Položil si jí na levou stranu, blíže ke mně, vedle své knihy, než se vrátil zpět k té asi velmi záživné publikaci.

Když o tom teď tak přemýšlím, tak jsem vlastně nikdy nepřišel na to, co to vlastně čte. Vždycky nosí knihy ve svém vlastním originálním obalu, takže není vidět ani obálka, natož hřbet knihy. A kdykoli jsem se ho zeptal, sdělil mi, že mi do toho nic není. Nebo si vymyslel jinou vyhýbavou odpověď.

Moje oči se ale upřely zpět na jeho tvář. Vzal kousek melounu mezi prsty a lehce jej protlačil skrz rty, neopouštějíc očima stránku knihy, kterou právě četl.


Zrovna jsem se chtěl zaměřit na to, jak strašně soustředěný byl, a jak sexy to bylo, když přimhouřil oči a slastně zamručel nad chutí toho ovoce. Znovu jsem polkl a snažil jsem se za každou cenu udržet svoje hormony na uzdě.
Youngjae se na mě otočil a věnoval mi jeden ze svých hravých úsměvů.

"Nechceš taky?" Prstem ukázal na krabičku zatím, co ze mě nespouštěl pohled.

A mě trvalo dobrých pár vteřin, než jsem se vzpamatoval, protože mi mráz přejel od páteře až dolů, rovnou mezi nohy. Jeho oči se tak zvláštně temně leskly. Bylo to, to nejvíc sexy stvoření, které jsem měl kdy tu čest poznat.


"N-ne…děkuju." V hlavě jsem se fackoval za to, že jsem nedokázal zadržet to koktání.

"Jak myslíš. Ale kdyby sis to rozmyslel, tak si klidně vezmi." Pousmál se a oči mu zajiskřily, jako by mu vycházel jeho plán.

Jen jsem kývl a on se vrátil zpět ke čtení. Samozřejmě si ale nezapomněl vzít další kousek ovoce, namáčejíc si tak své rty, které si posléze olízl, takže se lesky ještě možná víc. Z koutku úst mu pomalu stékala kapka, a jemu to bylo úplně jedno. Za to já se mohl zbláznit.


Cítil jsem své vzrušení narůstat a kůže se mi zapalovala už jen z toho, jak jsem ho sledoval. Což mě zase spolehlivě přivedlo na myšlenku toho, jaké by to bylo, s ním v posteli.

Rychle jsem to zamítl zavrtěním obličeje, protože to absolutně nepřipadalo v úvahu. ….

"Hmmm…šťavnatý!" Youngjae zavrněl blahem, když si strčil další kousek melounu do úst, obarvujíc si své rty šťávou z toho prokletého ovoce a rušíc mě tak opět z přemýšlení o tom, jakým způsobem mu to vrátím příště.

Znovu jsem se nadechl, samozřejmě až po tom co jsem asi po desátý na sucho polkl. Byl jsem frustrovaný, že se to nedalo vydržet. Ale kdybych se teď zvedl, viděla by to celá pláž.

Jenže kdybych tušil, že udělá ještě něco horšího, tak jsem možná vážně odešel.

Vzal si další kousek melounu, a když si ho strčil do úst, kapka šťávy mu ukápla na stránku knihy.

"Aish!" Zaklel a posadil se.

Musel vědět, že ho sleduju. A stoprocentně to měl celé naplánované. Podíval jsem se na stránku knihy a uviděl tam v té kapce z melounu jasně viditelné slovíčko: "sex."

Přičemž jsem se málem udusil. Ale Youngjae mi vyrazil dech. Místo toho, aby jako vždy vytáhl kapesníček a otřel poškozené místo, chytil své volné bílé triko za spodní lem a přetáhl si ho přes hlavu a prostě s ním tu politou stránku utřel.

Koukal jsem na něj s otevřenou pusou. Není to tak, že bych ho nikdy neviděl bez trička. Ale spíš jsem si ho nikdy pořádně neprohlédl, ze slušnosti samozřejmě.


Už neměl žádný přebytečný tuk na těle…vše co zbylo, byly jen svaly. Rychle jsem zavrtěl hlavou, a zvedl se.

"Dae….děje se něco?" Zeptal se Jae nechápavě.

Jako by neměl nejmenší tušení!

"Nic! Jdu na pokoj." Zavrčel jsem naštvaně a odkráčel.


Už s ním žádnou hru hrát nebudu. V příštím kole totiž vyhraju!....


(pokračování příště~~ XDD)