Meow Meow Baby - Part 2

17. listopadu 2014 v 17:12 | ~Tokki~ |  Meow Meow Baby! [ ON-Goin ]

I met you......and it wasn't a coincidence …


(Youngjae)


No…musím uznat, že tenhle kluk byl vážně divnej! Opravdu jsem si v první chvíli myslel, že mě na tom dešti nechá! I když pro něj by to bylo dobrý, protože vlastně nejsem kočka, ale pro mě….by to asi moc dobrý nebylo.

Ten byteček byl opravdu roztomilý. A dost velký pro dva lidi…..počkat…

*puff*

Hned lepší. Už mě začínala bolet záda…a ta kočičí srst taky není zrovna nic extra. V létě je v ní horko až moc, ale v zimě zase vůbec nezahřeje…a to už vůbec nemluvím o blechách! Jako ale rozhodně se na člověka neměním s žádným hromobitím a mystickou mlhou, jako to dělaj v televizi.

Nic takového se rozhodně nestalo. A jo…..byla tu docela zima. Budu ho muset nějak přinutit, aby zapnul topení.
Bylo teda trochu divné, že mi můj nový "páneček" neprozradil své jméno. Všichni ti před ním toho měli nějak moc na srdci a potřebovali se vypovídat, tudíž jméno bylo jedno z prvních, co jsem o nich věděl. Ale on ne….on si všechny myšlenky nechával pro sebe.

Došel jsem až do kuchyně a otevřel lednici….PRÁZDNÁ…skvělý! Můj žaludek se na to ihned ozval, protože byl stejně tak prázdný jako ta proklatá lednice.

Studený vzduch ovál mé nahé tělo, až jsem se z toho roztřásl. Ale tohle jsem si vybral. A ani jsem neměl moc na výběr. Ne každý spolubydlící (nebo kdokoli kdo bydlí v okolí) by asi neměl zrovna v lásce někoho, kdo se s klidem kdykoli dokáže změnit na kočku, nebo jiné zvíře. Proto jsem se na člověka změnil až teď. Když můj páníček, po několika hodinách převlékání povlečení, usnul, zamotán do peřin.

Nadaný člověk. Ale musím mu zatleskat za ten úžasný pohled, při jeho úžasném šplhu na pouliční lampu, to bylo vážně mistrovský! S úsměvem na rtech jsem popadl poslední sáček brambůrků, které asi zapomněl sníst a šel si s ním sednout do obýváku na sedačku.


První noc v novém bytě tedy nebyla zrovna nejlepší, a já se musel změnit zpět dřív, než se můj "pán" probudí.
Ale on asi zřejmě neměl v úmyslu vstávat. Tenhle člověk asi nemá žádný osobní život! Vyskočil jsem na postel a zaťal mu drápy do zad.

"Hýýýýýááááááá." Zařval a málem jsem letěl jak Remek, když se mě snažil setřást.
Ale tak aspoň už byl teď vzhůru. Začal jsem kolem něj kroužit a nahlas mňoukat. Konec konců ten balíček brambůrků opravdu nezahnal můj hlad. Jestli to takhle půjde dál, nebudu schopen udržet svou podobu. Když mě něco rozptylovalo, tak jsem se prostě neovládal.

Když konečně zaregistroval mou přítomnost jedním otevřeným okem, zavrčel a znovu zabořil hlavu do polštáře. Jen jsem tam tak před ním seděl s hlavou na stranu a pozoroval ho. Znovu na mě pohlédl a pozorně si mě prohlížel.
Máš smůlu….jen tak nezmizím.

"Máš nějaké jméno?" Zeptal se mě po chvíli intenzivního zírání, což mě začalo lehce vyvádět z míry. Ale můžu být rád, že nemohl vidět mé rudé tváře….přeci jen jsem kočka…díky bohu!

"Jsi kluk…takže já nevím…." Pozastavil se, jak tak přemýšlel nad mým jménem.

Bože…absolutně nechápu, jak na to přišel, ale radši to ani nechci vědět! Momentálně jsem měl lepší věci na práci, než zjišťovat, jak přišel na mé pohlaví….jako třeba, jaké jméno mi nakonec vybere. Už jsem byl vážně unavený ze všech těch typických kočičích jmen, jako: Mourek, Čert…Neštěstí. A jedno z nejlepších, ale ne úplný TOP, bylo jméno: Princezna.


JÁ JSEM PŘECE MUŽ!


"Co třeba….J? Neber mě špatně, ale vážně miluju 'Muži v Černém'" Pousmál se a začal mě škrabkat z mým levým uchem.

Jeho úsměv byl vážně sladký. I když to možná bylo kvůli jeho plným sladce vypadajícím rtům. Jeho oči se smrskly na velikost půlměsíce, takže tak vypadal ještě zajímavějš. Měl vlasy hnědé jako ořechy a zrovna teď rozházené snad do všech stran. Rozhodně jsem neměl žádné námitky nad jeho návrhem. Přišlo mi, že je to vcelku dobré jméno, alespoň mi sedělo.

"Jo….a málem bych zapomněl…Jsem Daehyun…Jung Daehyun." Usmál se ještě víc a zatřásl mi jemně s tlapkou.Youngjae…Yoo Youngjae…do čeho ses to zase připletl?!


(Pokračování příště!~~)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 17. listopadu 2014 v 19:06 | Reagovat

Chudák Dae...mít zaseknutého Jaeho do zad není žádná slast.
Ale jsem moc zvědavá na jejich další společná dobrodružství.
Moc se těšim na další díl...

2 sajja sajja | 18. listopadu 2014 v 19:59 | Reagovat

Super, už se moc těším na další díl, ty to vždycky tak utneš, jsem zvědavá na Daeho až se dozví, že Jae není obyčejná čičinka :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama