Sexy Back! Yeah~ 1/2

19. listopadu 2014 v 0:31 | ~Tokki~ |  Sexy Back! Yeah~ [ COMPLETE ]


V momentě, kdy jsme se dostali domů, jsem byl úplně mimo. Celá ta scéna se znovu a znovu opakovala před mýma očima. Ten způsob, jakým se vlnil do rytmu té skladby, byl dostačující pro mé naprosté zešílení.


No tak….Jae…prober se!

Vlepil jsem si menší facku, abych se vzpamatoval. Tohle se mi ještě nikdy před tím nestalo. Tak jasně, dokázal mě přivést na uplně jiné myšlenky. Na ty nejvíc vzrušující a zvrácené, že jsem si až přál, aby mě píchal, jak nějakej zk*rvenej králík. Ale tentokrát to bylo ještě horší! Tentokrát jsem přemýšlel i o tom, jak tvrdě by do mě mohl přirážet s těmi boky, co tak nekontrolovatelně sexy, znásilňovaly zeď rádiového studia….oooh jak já jsem té zdi záviděl…..

"Youngjae, není ti nic?" Daehyun se zeptal s obavami v hlase.

Ani jsem si nevšiml, že jsem se zastavil, ani toho, že jsem prostě nepřítomně zíral na podlahu chodby před dveřmi našeho bytu. Jen jsem nad jeho otázkou zavrtěl hlavou a rychle zmizel uvnitř bytu. Nevěděl jsem….ne Nemohl jsem mluvit. Tedy pokud jsem neměl v plánu říct něco, čeho bych mohl později litovat. Už teď jsem cítil velmi silné podněty, v podobě napětí mých kalhot. A rozhodně jsem nestál o to, aby to někdo z kluků odhalil.

Odhodil jsem svou tašku vedle postele v pokoji, který jsem sdílel s ním (Ta moje smůla…TT.TT). Jen jsem doufal, že teď nepřijde. Alespoň ne do chvíle, než se stihnu vypařit do koupelny. Ne jen, že jsem potřeboval sprchu…… ale potřeboval jsem extra studenou sprchu, abych ze sebe spláchnul všechny ty nadmíru sexu plné myšlenky, které se v mé hlavě množili snad dělením.


"Prober se!" Šeptal jsem a plácal se po tvářích.

Ale už teď jsem cítil, že nejsem v pokoji sám. A měl jsem pravdu, protože po chvíli ticha se ozvalo:

"Probudit se z čeho?"

Miloval jsem jeho hlas. Bylo to jak poslouchat celý orchestr plný pulzujícího tepla. Teď to ale ničemu nepomáhalo. Zalapal jsem po dechu a mé srdce se silně rozbušilo. I když jsem věděl, že by se mohl objevit, stejně mě to překvapilo. Nebyl jsem prostě ve své kůži. Navíc mě možná víc překvapilo, jak tón jeho hlasu pomáhal mému malému….eeeh velkému problému.

"Nic se neděje…Jen jsem unavený." Otočil jsem hlavu jeho směrem a lehce se pousmál.


Týdny frustrací se na mě začínaly podepisovat. Neměl jsem ani čas si ulevit, kvůli našemu nabytému rozvrhu. Dívat se na něj….bylo asi ještě horší. Obrazy v mé hlavě byly čím dál víc ostřejší. A mezitím na mě moje myšlenky křičely: Okamžitě se na něj vrhni! Zavřel jsem na chvíli oči a zavrtěl hlavou. Doufal jsem tak, že tak všechny ty neřesti zmizí.

Netušil jsem, jak dlouho bych ještě vydržel, kdybych se na něj znovu podíval. Jestli bych byl schopný se udržet. Otočil jsem se čelem k němu, ale s hlavou sklopenou k zemi. Cítil jsem, jak se mi na zátylku tvoří kapičky potu.


"Opravdu ti nic není? Seš nějak…bledej." Udělal pár kroků směrem ke mně.

"Hm! Opravdu. Jen jsem unavenej. Dám si sprchu a půjdu si lehnout." Zamumlal jsem a stále svým pohledem propaloval podlahu našeho pokoje.


Ten pocit jeho blízkosti mě mučil tak neskutečně silným žárem. Nával úzkosti mě ochromila natolik, že se mi sevřelo hrdlo. Jestli se mě na něco ještě zeptá, tak už mu nebudu schopný odpovědět.

"Tak dobře. Pokýval hlavou a usmál se.

Díky bohu jsem se tak alespoň už konečně mohl vypařit.

.
.
.

Ani ta pitomá sprcha mi nepomohla. A to že jsem se vážně snažil, protože jsem v první chvíli na sebe náhodou pustil úplně ledovou vodu. Zařval jsem tak nahlas, že to museli slyšet všichni v celém bytě. Jen jsem doufal, že si o mě nikdo z nich nemyslel nic úchylného. Nebyl jsem ten typ člověka, ci si dokázal ulevit nad představama. Přišlo mi to docela nechutný, takže jsem to dělal jen když to bylo nevyhnutelně nutné, a ještě lépe…když nikdo nebyl doma. A možná…jsem doufal, že by se to mohlo stát doopravdy.

S dalším zmučeným povzdechem jsem si oblékl volné bílé triko a šedé volné kalhoty, ve kterých "můj problém" nebyl tolik viditelný. Sotva jsem otevřel dveře, Daehyun se kolem mě protáhl, otírajíc se tak o celé mé tělo a podpalujíc ho jak napalmem.

"Díky bohu, myslel jsem, že prasknu!" Běžel k záchodu.

Nechápavě jsem na něj hleděl. A trvalo mi několik sekund, než mi vlastně došlo, co jde dělat. Což se stalo až ve chvíli, co si rozepl a stáhl kalhoty. Zalapal jsem po dechu a s tvářemi rudými jak rak jsem se otočil k odchodu.
"Nezapomeň se taky osprchovat!" Zavolal jsem na něj než jsem s prásknutím zavřel dveře a na okamžik se o ně opřel.
To bylo o fous.

Povzdechl jsem si a vyrazil opatrně do kuchyně. Už ani pomalu chodit jsem nemohl. Tyhle představy na mě byly až moc. Nevěděl jsem, co dělat. Potřebovala jsem je ze sebe dostat. Potřeboval jsem jeho…


Wae Jung Daehyun? Wae?Dneska se chováš vážně divně. Nezranil ses někde?" Himchan se mě zeptal, když jsem mu řekl, že dnes vynechám večeři.

Nic se neděje, proč?" Vyhrkl jsem rychle a cítil nové kapky potu na svém zátylku.

Jestli na to přijde, budu se cítit ještě hůř. Nechte mě, abych vám ho představil: Kim Himchan, nadržený 24/7. Jeho specialitou bylo vše, co se týká sexu!

Prohlídl si mě od hlavy až k patě s povytaženým obočím a pak se ďábelsky usmál.

"Pozor na syndrom modrých koulí. Není to nic příjemného." Pousmál se temně.

"T-tak to není!" Vykulil jsem oči překvapením, nad jeho rychlou dedukcí.


"Jak myslíš. Ale jedno ti řeknu. Samo to neodejde…" Zacvrlikal a s grácií odešel do obýváku.


(Pokračování příště~ S vyplazeným jazykem)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sajja sajja | 19. listopadu 2014 v 1:00 | Reagovat

Už zase? Už zase to blbý pokračování příště? Tak doufám, že nebudeme muset čekat moc dlouho ..... Skvělá první část :-D

2 ~Tokki~ ~Tokki~ | Web | 19. listopadu 2014 v 1:20 | Reagovat

Nebuuuj...povídka je napsaná...jen vás chvíli chci napnout...XDDDDD

3 Ady Ady | 19. listopadu 2014 v 15:38 | Reagovat

Těšila jsem se na to vážně celý den! A teď se těším ještě více na to pokračování! :3

4 Hatachi Hatachi | 19. listopadu 2014 v 20:11 | Reagovat

No...jako...chudák Jae.
Ale Him má pravdu, měl by odhodit svoji hrdost a jít za Daem :-D
Těšim se na další díl :-)

5 Jaera Jaera | Web | 20. listopadu 2014 v 21:45 | Reagovat

Nyaaaaa... prej píchal jak králík - zajímavá představa :D :D :D
a ten popis Hima... muhahahaha :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama