Sexy Back! Yeah~ 2/2

20. listopadu 2014 v 19:33 | ~Tokki~ |  Sexy Back! Yeah~ [ COMPLETE ]


Už jsem nevěděl co se sebou. Chodil jsem po pokoji v kruzích a snažil se to vypudit logickým uvažováním. Některými složitými matematickými příklady, nebo vědeckými termíny, daty nejslavnějších bitev historie.......JENŽE TO NEZABÍRALO!

"Rádio...pustím si rádio!" Zaradoval jsem se nad to myšlenkou a zapnul přístroj a trošku víc jej zesílil.

Možná, že když se budu soustředit na hudbu, přejde mě to.....


CHYBA!


Z rádia se ozvala ta písnička. TA PÍSNIČKA!


Tady někdo vážně chtěl, abych zešílel. Zavrčel jsem a promnul si oči. Snažil jsem si dokola opakovat, že je to přeci můj přítel. Jenže bohužel můj přítel tam dole, si myslel něco jiného. S povzdechem jsem schoval svůj obličej do dlaní.

"Youngjae? Opravdu nevypadáš dobře." Uslyšel jsem Daehyunův hlas.

Škubl jsem sebou a rychle se otočil. Ve tváři měl obavy a v rukou držel podnos s jídlem.

"Přinesl jsem ti něco k jídlu. Víš, že bys to neměl dělat. Hladovění není lék." Usmál se vřele a postavil podnos na můj noční stolek.

"Nic mi není. Opravdu! Jen jsem unavený." Pousmál jsem se nad jeho logikou.

"Jestli chceš, tak tě nakrmím." Zazubil se a mě zatrnulo.

"To není nutný, já to zvládnu sám." Rychle jsem se vydal k posteli a samozřejmě jsem u toho zakopl.


Zavřel jsem oči a čekal náraz. Tohle bylo u mě normální. V jeho přítomnosti jsem se choval jako idiot.

Když jsem ale otevřel oči, podíval jsem se přímo do těch jeho, oba ležíc na posteli. Ruce měl obtočené kolem mého pasu a držel mě tak blízko u sebe, že jsem měl problém se nadechnout, aniž bych se neotřel o jeho tělo.
Jenže to bych napřed musel dýchat. Místo toho jsem jen několik sekund hleděl do jeho velkých hnědých očí. Ani jsem nemrkl. Až když mi došlo, že už musím modrat bez kyslíku, jsem vydechl.

"Nemotorný jako vždy." Pousmál se Daehyun.

Byl to takový ten jeho svůdný pohled, kterým lámal srdce snad milionů fanoušků. Včetně toho mého.


"Promiň. Já..já…" Nevěděl jsem ani co říct a navíc jsem začal koktat.

"A nadržený jako vždy." Pousmál se potemněle."Cože?" pískl jsem nervózně.


Jeho pohled potemněl a jeho oči lehce ztmavly. Naklonil se ke mně ještě blíž, takže se čelem opíral o to mé. Jeho rty byly tak blízko mých, že při každém slově, které řekl, ty mé říkaly to samé. Přejel mi po nich jazykem, načež jsem se vzrušením roztřásl a zavřel oči.

Držel mě v náruči tak pevně, že jsem až přestával dýchat. Bylo to tak opojné. Přál jsem si, aby mě nikdy nepouštěl. Kroužil svými dlouhými prsty po mých zádech. Chytil jsem se jeho trika na hrudi a pevně jej sevřel.

"Líbej mě!" Vyhrkl jsem.

Nenechal se dlouho pobízet. Jednu ruku přesunul do mých vlasů a tvrdě si mě přitiskl na své rty. Chytil jsem se ho pevněji, kňučíc nad tím pocitem. Cítil jsem, jak se jeho rty zvlnily do pokřiveného úsměvu.


Tvrdě si bral polibky z mých úst a já jen s nenasytností dělal to samé. Pevně stiskl v dlani mé vlasy a zvrátil mi hlavu. Bolestný sten vyšel z mých úst. Na nic nečekal a naklonil se nade mě, jen aby mi strčil jazyk do úst. Aniž bych si to uvědomoval, moje boky se sami od sebe začaly pohybovat, vytvářejíc tak mezi námi ještě větší vzrušení. Což způsobilo, že místnost naplnilo nespočet stenu, lehce utlumených díky našim polibkům.

Když už jsme ani jeden nemohli popadnout dech, odtáhl se ode mě, jen aby mi naklonil hlavu na stranu a přitiskl ty své plné lehce opuchlé rty na můj krk. Skousl jsem spodní ret, abych utlumil své vzrušení. Nechtěl jsem, aby nás někdo slyšel.


Dopracoval se postupně až k mému ušnímu lalůčku, který lehce ožužlával, jako by to snad bylo nějaké jídlo. Rozechvěle jsem vydechl a pevně zavřel oči.

"Mám pokračovat?" Zašeptal s vášní naplněným hlasem.


"A-ano prosím." Vykoktal jsem.

Pustil mé vlasy a než jsem stačil něco udělat, nebo se na něj jen podívat, pevně mě chytil v pase a hodil mě na postel. Jeho síla mě doslova ohromila. A spolu s tím i ty představy, co by mi díky tomu mohl všechno udělat. Otevřel jsem oči a díval se na něj. Jak pomalu vylezl na postel, jak si ještě víc pomalu sundal tričko, aby odhalil všechny ty svaly a v neposlední řadě se doplazil nade mě.

Skousl jsem si spodní ret a cítil jak, můj penis stoupá vzrušením ještě víc než před tím, což moc nepomáhalo, protože se tak tlačil do látky mého oblečení. A nepomohlo ani to, když Daehyun strčil koleno mezi mé nohy. Propnul jsem se v zádech jako luk a sténavě zaskučel. Čehož využil a jeho pátravé prsty zajely pod lem mého už tak vyhrnutého trička, dlaněmi se opírajíc o kůži na mém břiše, zapalujíc jí ještě víc.

"D-Dae.." Vydechl jsem.

Moje myšlenky se trhaly na kousky, a pomalu jsem ani nevěděl, kde to vlastně jsem. A k tomu stačilo jen a by se dotkl mých bradavek. Snažil jsem se udržet oči otevřené, abych viděl výraz v jeho obličeji. To jak se ďábelsky usmíval jen s jedním koutkem úst zvednutým. Nebo jak jeho oči postupně tmavly, s každým zvukem, který vyšel z mých úst. Jenže jsem se snažil marně. A to i v případě, když jsem ho chtěl stáhnout na sebe. Praštil mě přes ruce a místo toho obě ruce chytil jednou svojí a rychle mi je přitiskl do polštářů nad mojí hlavu.


Chvíli zápasil s mým tričkem, ale dostal ho přes mojí hlavu a svázal mi s ním ruce a přivázal mě k posteli. Marně jsem se snažil z toho sevření dostat. Bylo až moc těsné.

"Ale, ale. Tady je někdo nedočkavej." Zašeptal do mého ucha.


Jeho rty začali pracovat na mým nejcitlivějším bodě mého krku, což mě málem přivedlo k šílenství.

"D-Dae p-prosím. Chci se tě dotýkat." Zakňučel jsem a snažil jsem se udržet si záda na posteli, protože jeho prsty začali opět dráždit mé bradavky.


Steny ze mě vycházely ve slabikách jeho jména, což pro něj bylo zřejmě dost vzrušujíc. Tiskl svůj rozkrok na můj a já nedokázal udělat nic jiného, než mu obtočit nohy kolem těla a lehce třít naše těla o sebe. Tak strašně jsem se ho chtěl dotýkat. Označit si jeho záda rudými škrábanci, jako si on označoval můj krk velkými tmavě fialovými cucfleky.


Odtáhl se a podíval se na můj krk, jako by tak snad kontroloval svou práci. Usmál se na mě od ucha k uchu a odvázal mě od postele, ruce ale nechal svázané k sobě. Jedním velmi jednoduchým povelem, který vyšel z jeho úst, si mě úplně podmanil.

"Otoč se."


Okamžitě jsem udělal, jak mi řekl. I když mi to činilo značné problémy, kvůli těm svázaným rukám. Cítil jsem se i docela trapně, když můj zadek teď vysel ve vzduchu. Tváře mi zrudly a pak ještě víc, když jsem ucítil Daehyunovi prsty na mém kříži, jak se pomalu přibližují k látce mých kalhot. Jedním plynulým pohybem je sundal i společně s mým spodním prádlem.

Zalapal jsem po dechu, a můj penis se zachvěl nad tím uvolnění a tím studeným vzduchem, který se o něj ovál. Daehyun stáhl moje kalhoty až úplně dolu a stáhl je z mého těla. Chytil moje pozadí a lehce roztáhl od sebe mé půlky. Koukal jsem na něj přes rameno, ruce opřené dlaněmi do polštáře, snažíc se tak najít alespoň trochu stability.
Sklonil hlavu a dřív než jsem snažil cokoli říct, Ucítil jsem jeho jazyk, jak lehce krouží okolo otvoru, přivádějíc mě tak k úplnému šílenství.

"F-fuck!" Zasténal jsem zoufale a sesunul se zpět do polštáře.

Kdybych jen tak dokázal rozvát své ruce! Proklínal jsem ho ve svých myšlenkách, zatím co mě dráždil svým jazykem, který vsunul dovnitř.


"D-Dae, přestaň mě dráždit….p-prosím."


Přestal a podíval se na mě. Teda spíš na to co ze mě zbylo. Celé tělo jsem měl v jednom ohni, tváře rudé. Byl jsem téměř bez dechu, takže jsem měl otevřená ústa a špička jazyku mi koukala ven. Vlasy se mi kvůli potu lepily k čelu a oči jsem měl přivřené. Byla to čirá extáze a já už si jen přál, abych se ho mohl dotýkat, aby už mě konečně odvázal a šukal mě tvrdě a rychle.


"A co bys chtěl?" Temně se pousmál a slezl z postele.

Ale to jen aby si rozepl vlastní kalhoty a stáhl je dolů.

"Tohle?" Naklonil hlavu na stranu a chvíli čekal.

"Nebo tohle?" stáhl si i spodní prádlo a ukázal mi tak v plné kráse svůj penis.

Zalapal jsem po dechu nad tou velikostí. Chtěl jsem ho cítit v sobě a to možná co nejdřív. A zatím co se vrátil zpátky na postel, jsem se zvládl osvobodit. Lehce mě pohladil po zadku, ještě netušíc, co ho čeká. Rychle jsem se otočil a srazil ho do peřin. Vykuleně se na mě díval, zatím co jsem si obkročmo sedl na jeho stehna. Ještě jsem nechtěl dojít té hlavní části. Ještě jsem mu chtěl oplatit jeho nekonečné dráždění.

Tvrdě jsem se přitiskl na jeho rty, moje prsty putující po jeho hrudi. Napřed jen jemně, lehce, prozkoumávající každý záhyb každého svalu. Ale když se naše údy sebe dotkly, vyvolalo to ve mně takovou vlnu vzrušení, že jsem se neudržel a začal škrábat.

"F-fuck, Jae!" Odtáhl mě od sebe.

"To už nedělej, nebo si tě vezmu na sucho." Varoval mě a olízl si ret, do kterého jsem ho nechtěně kousl při vší té vášni.


Jen jsem se pousmál. Doufal jsem, že to udělá. Chtěl jsem, aby si mě vzal co nejtvrději. Potřeboval jsem ho. A to hned. Takže jsem na nic nečekal a přejel svými nehty od jeho krku až dolů k jeho podbřišku, nezapomínajíc u toho zhoupnout své boky, aby se naše údy o sebe otřely. Zavrčel a chytil mě v pase, aby mě zastavil. Ale vůbec to nepomohlo, protože jsem to celé zopakoval, boky pohupující se do rytmu písničky, která se linula z rádia. Zvrátil jsem hlavu a zasténal.
A to ho zlomilo. Odhodil mě zpět do polštářů a hrubě roztáhl mé nohy.

"Fuck you, You little slut!" Zavrčel a nasměroval svůj penis před můj vchod.

Kousal jsem si nervózně rty. Nemohl jsem se dočkat, až ho konečně ucítím v sobě. Ty měsíce frustrací se konečně rozplynou.


"Y-ye, prostě mě šukej!" Zasténal jsem, když jsem ucítil hlavu jeho údu, jak tlačí na můj otvor.


Bez žádného varování ho do mě vrazil, až jsem vykřikl a před očima se mi na okamžik zatmělo.


"F-fuck, Dae." Vydechl jsem, když jsem konečně dokázal nabrat vzduch do plic.

Celý jsem se třásl bolestí, ale věděl jsem, že to ustoupí rychleji, když se konečně pohne. A jako by mi to snad vyčetl z tváře, na nic nečekal a začal do mě tvrdě přirážet. S každým přírazem hlouběji a hlouběji. A s každým přírazem se bolest vytrácela rychleji. Nahrazovala jí touha a vášeň. Mé steny plnily celou místnost, společně se zvuky o sebe se otírající kůže a těžkého vzduchu.


"T-Tvrději!" Zasténal jsem.

Na nic nečekal a splnil mé přání. Také zrychlil, což mi pomohlo, protože jsem byl naprosto bez dechu, takže bych si o to nedokázal říct sám. Chytil moje nohy ještě víc je roztáhl, aby tak měl lepší přístup. Když se pak trefil do mojí prostaty, myslel jsem, že se zblázním. Zasténal jsem tak hlasitě, že to museli slyšet všichni ostatní.

"To je ono. Zpívej pro mě." Přirazil znovu tvrději a hlouběji, trefujíc se pokaždé a ještě víc.

Stala se ze mě sténající věc. Snažil jsem se nějak najít oporu, ale nemělo to cenu. Když jsem chtěl prsty obtočit kolem mého opuštěného penisu, praštil mě přes prsty. A tak jsem jen obtočil nohy okolo jeho těla, což ho přimělo zasténat snad stejně hlasitě, jako mě. Stáhl jsem si ho tedy k tělu a nemotorně ho líbal.


Jeho ruce byly snad všude, a moje nehty se zarývaly do jeho ramen, což ho nutilo vrčet blahem.

"D-Dae…už budu." Varoval jsem ho, když jsem cítil povědomí pocit v mém podbřišku.


"F-fuck, Udělej se pro mě. Křič moje jméno." Začal ihned přirážet ještě rychleji.


Konečně se jeho prsty dostaly k mému údu. Obtočil je okolo něj a ve stejném rychlém rytmu, jako byly jeho přírazy, začal pumpovat nahoru a dolu. Což mu šlo vyjimečně lehce, protože už ze mě pomalu teklo. Naše zpocená těla se o sebe třela a já měl pocit, že jsem se dostal do nebe.


Ještě víc zrychlil, a oprovdu jsem si připadal, jako bychom snad byli králíci. A to bylo pro mě tou poslední kapkou.
"Daehyunnie!" Vykřikl jsem hlasitě, že to musel slyšet každej v tomto domě.

Udělal jsem se, vystřikujíc přes obě naše hrudě a do jeho ruky. Moje stěny se okolo něj stahovaly, a to byl konec i pro něj. S posledním tvrdým přírazem mě naplnil až po okraj, sténajíc moje jméno.

Sesunul se vedle mě a přitáhl si mě do náruče.

Oba celý udýchání, jsme na sebe hleděli. Pousmál se a lehce mě políbil na mé zpocené čelo. Aniž bych to chtěl, začala na mě doléhat únava a oči se mi pomalu zavíraly. Tak přes nás Daehyun přehodil peřinu a já se stočil do jeho náruče.

"No víš…kdybys mi řekl, že seš díky mýmu tanci nadrženej, tak bych ti pomohl hned." Pousmál se.


"Cože?" Vyhrkl jsem a otevřel oči.

"Řekni si kdykoli. Rád ti pomůžu." Pousmál se potemněle.------------

DODATEK


Himchan a Zelo seděli v obýváku s talířem jídla. Zelo ale nejedl. Himchan taky nevypadal, že by byl zrovna hladový, i když měl vidličku na půl cesty do úst.


Oba byli jediní, co zůstali v obýváku. Jongup šel hrát nějakou hru a řekl, že ho nikdo nemá rušit. Zatím, co Yongguka nikdo neměl rušit, protože zase tvořil svou hudbu.

Himchan i Zelo jen zírali na zapnutou televizi. Tedy spíš hleděli skrz ni. Ne, že by v ní nebylo nic zajímavého, ale to co se ozývalo z pokoje Vokalistů, bylo značně rozptylující. Nebo spíš pobuřující. Nebo možná….

Himchan zavrtěl ve stejnou chvíli jako Maknae a oba odložili talíř na stůl a podívali se na sebe.

"Hyung….jak…je tohle vůbec možný?!" Zelo si ani nebyl jistý, jestli se ptá na hlasitost těch dvou králíků, nebo na to, jak je možný, že takhle z ničeho nic vybouchli, když si vždycky byli schopní udržet tvář.


Nebo možná obojí. Protože Maknae byl poslední MĚSÍCE úplně hotovej. Jongup mu nechtěl dát ani, kdyby si klekl na kolena a prosil ho tím nejvíc svůdným způsobem, jaký zná. A věřte mi, že on věděl jak na toho tanečního mistra.
To samé platilo i pro Himchana. Celou dobu se tvářil jako, že to má nejvíc v malíku. Že může mít sex, kdy se mu zachce. Ale opak byl pravdou. Ten idiot, pořád skládal hudbu a neměl na něj vůbec čas. A věřte mi, že se ho Himchan snažil rozptýlit vším. Dokonce klesl tak hluboko, že chodil po jejich pokoji nahej……

"Taky bych to rád věděl, Junhongie…" Povzdechl si a projel si rukou ve vlasech.

Zelo jen sklopil hlavu a opřel se do sedačky. Slyšet ty dva, jak téměř zpívají svou vášeň, mu absolutně nepomáhalo. A Himchan by lhal, kdyby řek, že na tom není stejně.


"Ale počkej…" Najednou Himchanovi svitlo.


"Co, Hyung?" Zelo k němu hned nasměroval pohled.

"To dnešní vysílání v rádiu…." Himchan ukázal prstem před sebe, jako by se snažil něco zachytit zatím, co ho Zelo s napětím poslouchal.

Už se nemohl dočkat, až se dozví zbytek.

"Youngjae se začal chovat divně po tom Daeho tanci!" Dořekl to a zajiskřily mu oči, když se podíval na Maknaeho.
Chvíli na sebe jen tak koukali a pak jen oba najednou vyštěkli:"TO MUSÍM ZKUSIT!"


[ KONEC~~ ^^ ]
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ady Ady | 20. listopadu 2014 v 20:02 | Reagovat

Sakra! Tak to bylo hodně dobrý! O_O

2 sajja sajja | 20. listopadu 2014 v 20:51 | Reagovat

Super, skvělé, perfektní. Moc děkuji, nemohla jsem se dočkat pokračování a bylo vážně dobrý :-D A víš co chceš teď? Já to vím. Napsat další díl Meow Meow Baby :-D  :-D Moc děkuji za tuhle povídku, byla vážně perfektní

3 Hatachi Hatachi | 20. listopadu 2014 v 21:25 | Reagovat

Ňahááááá...to bylo naprosto dokonalý :-D
A tak by mohly vzniknout ještě další dva díly o tom, jak Him dostal svým "tancem" Banga a jak Lo svým tancem rozvášnil Jongieho, až on sám škemral o sex u Zela O_O  O_O  O_O
To je dobrý nápad, ne...

4 Jaera Jaera | Web | 20. listopadu 2014 v 22:07 | Reagovat

Fajn, tak tohle... to... to bylo... ehm... *utře pot z čela*
To fakt jako... *otře sliny a do nosu narve dvě balení kapesníčků, aby zastavila krvácení* ... holka, to bylo dokonalé, tak dokonalé, že jsem fakt měla pocit, že u nich v ložnici jsem a vidím je jak na dlani... muhahaha
Jsem mrtvá *háže lano kolem krku a jde se houpat* :D muhahahaha ... těším se na další páry

5 ~Tokki~ ~Tokki~ | Web | 20. listopadu 2014 v 22:16 | Reagovat

Děkuju holky...XDDD...vážně si toho moc vážím, že se vám to tak líbilo...samozřejmě, že budou další páry....Brzy o nich budu psát i info..^^ abyste se měly na co těšit.....jinak danší díl Meow Meow Baby! mám napsaný...jen ho musím přeložit....Dohromady jich mám napsanejch 6...^^ 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama