정말 갖고 싶어 Your body ~ 2/2

21. listopadu 2014 v 19:42 | ~Tokki~ |  정말 갖고 싶어 Your body ~ [ COMPLETE ]Možná, že když se na něj nebudu koukat, že to přejde. Že se aspoň vyspím. Nebo že to alespoň částečně odezní. Jenže každý byť jen sebemenší pohyb mě doslova bolel. Daehyun se navíc kvůli svému snu mlel jako červ v konzervě. Drtil jsem prostěradlo v dlaních, zatím co jsem se bolestivě zakusoval do spodního rtu, abych předešel jakémukoli zvuku.

Najednou mě ale ovinula paže. Jemně sklouzla přes můj bok až na břicho, kde mě začala něžně hladit. Zalapal jsem lehce po dechu, než jsem si jí vůbec stihl překrýt volnou rukou.


"Jae…" Ozval se Daehyunův hlas nebezpečně blízko mého ucha.

Myslel jsem, že to dělá ze spaní. Nebylo by to totiž poprvé. Ale dřív jsem tomu nepřikládal tak velkou váhu, jako právě dnes v noci.

"Proč nespíš?" Jeho chrapot mi posílal vlny husí kůže po celém těle.

Pevně jsem zavřel oči a snažil se udržet i posledních stébel zdravého rozumu. Kdy jsem si byl dostatečně jistý, že dokážu promluvit, sundal jsem si ruku z úst.


"Nemůžu spát…" vyhrkl jsem lehce přiškrceným hlasem.

"Aha….nějaký důvod?" Jeho dech mi ovíval krk, což mě přivádělo pomalu ale jistě k šílenství.

Daehyun si nepotrpěl na dlouhé věty, hlavně takhle v noci, kdy jeho mozek napůl spal. Otočil jsem se na záda, což ho ale stejně neodradilo, aby sundal ruku z mého břicha. Můj dech se začal chvět a já netušil, jestli mu budu schopen odpovědět, aniž bych při tom nevypustil z úst nějaký zvuk. I když byla v pokoji tma, pouliční lampa osvětlovala místnost natolik, abych viděl jeho tvář. Vlasy měl rozcuchané a oči lehce přivřené únavou. Bylo to to nejvíc sexy stvoření, které jsem kdy viděl.

Hlavou se mi začalo prohánět na milion věcí, které bych s ním chtěl dělat….

"Přemýšlel jsem o tom dnešním focení…" Otočil jsem hlavu bokem, protože jsem měl pocit, že mi srdce vyskočí z hrudi.

"Jae….podívej se na mě." Zašeptal.

Nereagoval jsem.

"Podívej se na mě!" Řekl trochu ostřeji a rukou, kterou mě hladil po břiše, mi otočil hlavu, tak, abych se mu díval do očí.

"Byl jsi skvělý! Pokaždý jsi, tak už se přestaň tolik bát." Každé slovo vyslovil tak jistě a jediné co jsem dělal já, bylo, že jsem sledoval pohyb jeho rtů.

"O-o to nejde." Snažil jsem se ho přimět, aby mě pustil, což bylo prakticky nemožné.

Držel mě pevně a skláněl se nade mnou, takže vykroutit se by nešlo. Chytil jsem ho za zápěstí a snažil se, aby mě pustil. Nehledě na to, že každý jeho dotek, slovo i pohled mě v tuhle chvíli zbavovali všech zábran.

Pustil můj obličej a přilepil se svým tělem k boku toho mého, aby se mohl vrátit k hlazení mého břicha.

"Tak o co tedy jde? Nelíbil se ti ten koncept." V jeho hlase teď byla slyšet známka zklamání.

Vykulil jsem oči a okamžitě uhnul pohledem. Nemohl jsem mu přiznat, jak moc mě to rozhodilo. Jak moc jsem ten den chtěl jeho tělo. Jak moc ho od té doby chci….

"Já…já…" Ani jsem nevěděl, jak své myšlenky vyslovit.

Rychle jsem se posadil, abych tak unikl jeho dotekům. Místo toho jsem ucítil, jak ruka z mého břicha putuje dolů až přes můj rozkrok. Zavřel jsem oči, skousl si spodní ret a lehce zasténal. Nedokázal jsem to vydržet….

A když jsem pak oči znovu otevřel, Daehyun se na mě díval s překvapeným výrazem ve tváři a s očima široce otevřenýma.


"Jae…..ty…." Zamrkal překvapeně, než odkryl peřinu, aby se ujistil, že je to opravdu to, co si myslí.

"N-nedívej se!" Okamžitě jsem se celý zkroutil, abych tak co nejvíc zakryl své vzrušení.

Samozřejmě jsem u toho vydal i několik bolestných stenů. Nechtěl jsem, aby mě takhle viděl, i když za to vlastně mohl. Rukou jsem si zakrýval obličej. Přál jsem si, aby to byla jen špatná noční můra.

"To tě to focení tak vzrušilo? Nebo jsem to byl jen já?" Daehyun promluvil, ale úplně jiným tónem hlasu.

Byl takový zastřený, ale tak blízko mého ucha, že jsem jen tiše zasténal. Než jsem ale stihl něco na to odpovědět, a to i kdybych toho byl schopný, což jsem nebyl, jedna z jeho rukou si našla cestu mezi mé nohy, aby je tak roztáhl.


"C-co to…to ne…tak to není…já jen…to že…." Okamžitě jsem lehce vystřízlivěl a sundal si ruku z očí, ale i tak jsem neodkázal na jeho otázku odpovědět, aniž bych se hanbou nepropadl.

Jenže když jsem se podíval do jeho očí, byly plné touhy a chtíče. Nikdy jsem nic takového u něj ještě neviděl. Bylo to neuvěřitelně sexy a vzrušovalo mě to snad ještě víc. A to jsem si myslel, že víc už to nejde.

"Už zmlkni. Někdy moc mluvíš Jae…" Moje jméno sklouzlo z jeho rtů tak zvláštním způsobem, že jsem měl chuť na něj okamžitě skočit.

Na nic nečekal a tvrdě polapil mé rty. Rukou mi zajel do vlasů, aby si mě k sobě přitáhl ještě blíž. I tak jsem byl prakticky zabořený do polštářů, nohama roztaženýma, jako nějaká kurva. Nedokázal jsem skrýt to, jak strašně moc jsem ho chtěl, ne teď, když on na mé volání odpovídal. Zatím co mi okusoval spodní ret, abych ho tedy pustil do svých úst, volnou rukou mě hladil na vnitřních stranách mých stehen.

Naprosto jsem mu propadl. Každý jeho dotek zapaloval mou kůži, takže jsem byl za chvíli v jednom ohni a tiše sténal do polibku. Díky čemuž se Daehyun dostal dovnitř a začal prozkoumávat vnitřek mých úst. Přišlo mi, že je jak rozjetej vlak, a že ho nic nezastaví. Ale já si připadal dost podobně. Chtěl jsem ho, potřeboval jsem ho. A to možná co nejdříve.

Takže když jsem měl pocit, že už má ústa musí mít dostatečně prohlídnutá, rychle jsem rozpohyboval svůj jazyk v kmitavých pohybech, zatím co se mé ruce zaměstnaly tím, že ho tahaly za tričko. Chtěl jsem ho co nejblíž u sebe. Ale už teď jsem věděl, že i to bude málo. Daehyun prolomil náš vášnivý polibek a podíval se na mě.


"Ani nevíš, jak dlouho jsem čekal." Mlsně si olízl rty, jeho hlas byl zastřený.

Já na něj jen nechápavě koukal. I když svým způsobem jsem byl mimo.


"Tak strašně dlouho, jsem tě chtěl. Bože dej mi sílu, ať si tě nevezmu hned teď." Sklonil se k mému krku a začal ho líbat a lehce sát, aby si mě označil.

Při tom mě pustil a jednou rukou zajel pod mé tričko, zatím co se tou druhou opíral. Když byl teď takhle konečně nade mnou, mohl jsem ho stáhnout do své náruče. Což jsem také udělal. Obtočil jsem jednu z mých nohou kolem jeho pasu a zhoupl se v bocích. V tu samou chvíli co mnou prošlo vzrušení, přišla i bolest, protože mě Daehyun kousl.


"Dae…" Vykřikl jsem v bolestí podbarveném stenu.

"Youngjae…ty malá děvko." Zavrčel a znovu vzhlédl.

"Já tě ale moc chci." Nechal jsem všechny zábrany odvát.

Bylo mi jedno, jestli to zní trapně, nebo jestli jsem ta největší štětka pod sluncem. Ale v tuhle chvíli jsem chtěl, aby Daehyun věděl, co doopravdy chci…co k němu cítím.

Chytil mé triku a v mžiku zmizelo někde v rohu pokoje. To samé pak provedl s tím svým. Nemohl jsem si pomoct, musel jsem se ho dotknout. Přejel jsem rukama po jeho hrudi a cítil, jak se celý otřásl. A pak ještě víc, když mi ruka sjela až k jeho bolestně naditým boxerkám.


Sehl se nade mě a lehce přejel jazykem přes jednu z mých bradavek. Zkroutil jsem se blahem a zasténal jeho jméno. Očividně tím byl polichocen, protože to zopakoval, zatím co vzal druhou bradavku mezi prsty a jemně s ní zakroutil. Po chvíli se na ní přisál a občas jí lehce skousl mezi zubama, přivádějíc mě tak k šílenství. Omotal jsem se kolem jedné z jeho nohou a třel se o ní, zatím co mé steny nezastavitelně prchaly z mých úst.


Po té, co celý proces zopakoval i na té druhé, položil ruce na mé nohy a donutil mě, abych se ho pustil. Postupně si udělal jazykem cestičku až k lemu mých boxerek, na kterých už byl mokrý flek.
Hruď se mi mocně zvedala a já jen napjatě čekal, co udělá dál. Pomalu ž skoro bolestně stáhl látku dolů a udělal s ní to samé, jako s mým tričkem. Můj úd teď stál vzpřímeně přímo před jeho obličejem. Ďábelsky se na mě usmíval a jeho oči byly snad ještě černější.

Napřed lehce olízl špičku mého penisu, načež jsem se prohl v zádech jako luk. A i když tohle nebylo to, po čem jsem toužil nejvíc, nemohl jsem se dočkat. Vidět pak můj úd, jak mizí v za těmi plnými rty. Jak stahuje tváře, aby mi tak dal co nejvíce rozkoše. To jak se celou dobu na mě díval. Stávala se ze mě jen sténající figurka.


Ani jsem si tedy nevšiml, když do mě najednou zabořil dva prsty. To až když je rozevřel a začal mě tak roztahovat, aby mě tak připravil na něco většího a rozhodně lepšího. Bylo to divné. A to, i když jsem s tím měl vlastní zkušenost. Jednou rukou jsem se držel prostěradla a druhou jsem se držel jeho vlasů. Ale jen něžně. Nechtěl jsem mu ublížit.

S celkem hlasitým zvukem nechal můj úd, ale prsty ze mě nevyndal.


"D-dae…" Zakňučel jsem, nejen pro ztrátu toho příjemného tepla okolo mého penisu, ale taky protože najednou ty prsty začínaly být dost nepříjemný.

Už měl uvnitř tři a já jen bolestně čekal, jestli se nedotkne alespoň špičkou mé prostaty.


"Jestli chceš něco lepšího, tak si o to budeš muset poprosit." Zavrněl.

"P-prosím." Zakňučel jsem okamžitě.

"Copak chceš Jae?" Naklonil hlavu na stranu a pousmál se jedním koutkem.

"Chci tě….uvnitř….prosím." Zaprosil jsem znovu a doufal, že už mě nenechá déle čekat.

A taky že ne. Vytáhl ze mě prsty a napřímil se, jen aby si sundal poslední kus oblečení, který měl na sobě. Jeho úd byl snad ještě lepší, než jsem si kdy představoval. Ano…už dlouho jsem o tom přemýšlel. Ale nikdy jsem si nemyslel, že jednoho dne budu jen jeho.

Sklonil se ke mně a vytáhl si mé nohy na své ramena. Pak se na chvíli zastavil a jen si mě prohlížel.

"Bože…jsi tak nádherný." Zkřivil lehce bolestně tvář, než se sklonil a znovu se přitiskl na mé rty.

Napřed, jsem nechápal proč, i když jsem mu polibky okamžitě hladově vracel. Ale pak mi došlo, že mě chtěl jen rozptýlit. Naráz do mě zabořil svůj úd, až jsem prolomil polibek a zakřičel. Bylo mi úplně jedno, jestli nás někdo slyšel. Bylo mi jedno, jestli z toho bude skandál.

Daehyun se na mě díval a čekal, až si trošku zvyknu na tu velikost. Těžce při tom dýchal. Nemohlo to být nic jednoduchého. Mé stěny se kolem něj svíraly, takže mi bylo jasné, že se musí hodně ovládat, aby se neudělal. Dlouho to ale nevydržel a po chvíli se začal pohybovat. Napřed jen tak lehce, aby mi náhodou neublížil.


Pak ale začal chtít víc. Stejně jako já. Vysunul svůj úd skoro celý ven a zarazil ho zpět dovnitř. Celou tu dobu se na mě díval. Hypnotizoval mě pohledem a já se snažil nechat oči otevřené. Aby mi žádný z jeho pohledů neunikl.


Pomalu zrychloval tempo i hrubost. Chtěl mě tak moc, jako já jeho a možná ještě víc. Ale na tom nezáleželo. Bral si mě tvrdě a já téměř zpíval jeho jméno. Doufal jsem, že to nikdy neskončí.
On ale po chvíli přestal a vytáhl svůj úd ze mě. Zakňučel jsem nad tou ztrátou, což u něj vyvolalo úplně úžasný úsměv.

"Hmm….ty jsi ale nadržený. Pojď a vezmi si lízátko Jae." Zavelel s úsměvem na tváři a posadil se na posteli.

Na nic jsem nečekal a neohrabaně jsem se posbíral jen, abych se okolo něj omotal. Přitiskl jsem se dravě na jeho rty. Byl to jeden z těch, kde se sráží zuby, nechybí kousání do rtů, trocha krve a jazyky kmitají tak silně, že nezbývá nic jiného než s otevřenými ústy sténat.


Okna v pokoji byla zapařená a celá místnost byla cítit sexem a extází. Vzrušením jsem málem zapomínal i vlastní jméno. Lehce jsem chytil do ruky jeho úd a párkrát s ní přejel nahoru a dolu. Daehyun okamžitě zasténal. Bylo to jak poslouchat symfonii. Chvíli jsem jen sledoval jeho výraz. Jeho přivřené oči, ty jeho oteklé pokousané rty, jeho vlasy přilepené k čelu.


Sehl jsem se k jeho krku a zakousl se do něj hladově, čímž jsem si vysloužil nejen sten podbarvený bolestí, ale také nehty zaryté do mých zad, vytvářejíc tak rudé škrábance. Nedokázal jsem to vydržet. Jeho steny mě vzrušovaly snad ještě víc. Takže jsem po chvíli nepřestávajícího kousání jen nasměroval jeho úd tam, kam patřil a posadil se na jeho klín.


V první chvíli se mi zatmělo před očima, jak jsem narazil na vlastní prostatu na první pokus, přičemž jsem opravdu zazpíval Daehyunovo jméno. Roztřeseně jsem se nadzvedl, jen abych se zase posadil a dosáhl toho samého efektu, jako před chvílí. Daehyun mě chvíli jen sledoval. Jak se celé mé tělo roztřáslo, a jak to vypadalo, že každou chvílí vybuchnu, než mi přišel naproti a začal do mě přirážet.


Téměř jsem na něm skákal a zatím, co on obtočil ruku kolem mého bolestně červeného údu a začal ho pumpovat nahoru a dolu, já jsem zarýval nehty do jeho ramenou. Hlavu jsem měl zvrácenou, ústa doširoka otevřené a sténal jsem tak hlasitě, že jestli nás před tím nikdo neslyšel, tak teď už ano.
Teď když už věděl, kde je moje prostata, odhodil mě znovu do peřin a v dlouhých rychlých a tvrdých přírazech jí nenechal na pokoji. Už jsem byl na pokraji sil a někde tam dole jsem cítil povědomí pocit. A on na tom musel být podobně, protože se sehl a naposledy mě v otevřeném polibku líbal a okusoval můj spodní ret.


"D-dae…." Snažil jsem se mu říct, že už jsem blízko.

A on to pochopil, protože na tu poslední chvíli ještě až nelidsky zrychlil. Zbavujíc mě úplně posledních kousků myšlenek. Vybuchl do mě a já cítil, jak mě naplňuje teplo, což mi vůbec nepomohlo a já se tak udělal na své vlastní břicho, křičíc jeho jméno.

Přerývaně dýchal a sotva se držel nade mnou. Ale čekal, až se oba vrátíme na zem. Pak si jen na mě lehl a přetočil se semnou na bok. Ale nepouštěl mě.


"D-dae…" Zachraptěl jsem.

"Hm?" Zeptal se, políbil mě na čelo a pak nás oba přikryl.

"No…jsi…pořád ve mně." Pípl jsem a tváře mi zrudly, jak se vrátila, má práv tvář.

"No doufám v druhé kolo." Usmál se zářivě a políbil mé opuchlé rty.

"C-cože?" Zamrkal jsem překvapeně.

"Neříkej mi, že ti to stačilo?!" Pousmál se ďábelsky.
Zrudl jsem od hlavy až k patě, protože měl pravdu……KONEC~~ ^^
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 21. listopadu 2014 v 21:09 | Reagovat

Jako...toto bylo naprosto famozní...
Aňuuu...Jae jako malá děvka :-D
Fakt to bylo...to bylo...strhující *stírá sliny z pusy a z chudáka noťase*
A druhé kolo? Jo...druhé kolo bude fajn...

2 sajja sajja | 21. listopadu 2014 v 21:17 | Reagovat

Perfektní, jako vždy (culím se tu jako idiot, ještě že mě nikdo nevidí) ... Jasně, my se taky těšíme na druhý kolo :-D ... Měla jsem vždy radši Jaeho jako seme, ale myslím, že to budu muset přehodnotit :-D :-D

3 Jaera Jaera | Web | 21. listopadu 2014 v 21:22 | Reagovat

Sááááákriš... jako, to bylo úžasné a já jak idiot četla skoro každou větu dvakrát :DD Ale moc se mi to líbilo... DaeJae jsou prostě skvělí <3

4 Sairen Sairen | 19. října 2015 v 9:28 | Reagovat

Omo... ti dva jsou boží xDDD a slovo "úd" jsem tolikrát v jedné povídce dlouho neviděla xDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama