Lost In Time - Part 2

20. ledna 2015 v 19:19 | ~Tokki~ |  Lost In Time [ ON-Going ]Naprosto mě tím šokoval, takže jsem na něj chvíli jen hleděl. Tak dlouho jsem snil o téhle chvíli, že už jsem i přestával věřit, že by se to mohlo stát. Jeho rty byly tak jemné a teplé….a chutnaly po rajčátkách….jak šokující….

Ale bylo to tak sladké, takže bych byl asi blázen, kdyby se mi to nelíbilo. Něžně jsme si opětovali polibky a s každým novým se tiskly blíž a blíž k sobě. Držel jsem ho tak pevně u sebe, aby mi nikdy nemohl utéct.

"Ty jsi to věděl, že?" Zalapal jsem po dechu, když už jsem nemohl popadnout dech a prolomil tak polibek.

"Aniyo….Já jen…." Začal panikařit a snažil se dostat z mé náruče.

"Kam jdeš? Něco jsem ti slíbil, ne?!" Usmál jsem se a znovu si ho přitiskl k tělu, dokud nezalapal po dechu.


"J-Já….myslel jsem, že…" Zrudl do odstínu temně rudé.

"…že tě miluju?" skočil jsem do jeho koktaní a on jen kývl.

"Hm….Miluju tě!" Usmál jsem se do široka.

"Ya! Proč mě teda tak zlobíš?!" Nafoukl tváře a zamračil se.

"Protože jsi sladký, když jsi naštvaný." Pokrčil jsem rameny a naklonil se k němu, abych políbil to bolavé místo na jeho čele.

"Grr." Zavrčel, ale usmíval se u toho jako sluníčko.

Tenhle úsměv jsem miloval nejvíc, a proto jsem celý jeho obličej zasypával drobnými motýlími polibky, abych ho mohl vidět déle. Jenže on měl jiné plány. Povalil mě do peřin, obkročmo se na mě posadil a dlaněmi se opřel o můj hrudník. V očích mu tančily jiskry, jeho celé tělo se třáslo s každým mým nádechem, což ho nutil usu kousat spodní ret.
"J-já tě taky miluju." Vyklopil najednou a zrudl jako západ slunce.

"Víš, že jsem teď tím nejšťastnějším člověkem na zemi?" Usmál jsem se a obtočil ruce kolem jeho pasu.

"Ale co když jsem taky nejšťastnější? Hm? Kdo bude šťastnější?" Naklonil hlavu na stranu a povytáhl obočí.

"Ty můj Pabo." Vybuchl jsem v záchvatu smíchu nad jeho dětinskou povahou a přitáhl si ho k sobě blíže.

"T-tak mě polib!" Začervenal se nad tím faktem, že jsem si z něj utahoval.

Nemusel mě tedy zrovna dvakrát přemlouvat. Vážně jsem ho chtěl políbit, sát jeho spodní ret, vysloužit si souhlas a prozkoumat tak celý vnitřek jeho rtů, a hlavně soupeřit s jeho jazýčkem…

Ale nikam jsem nespěchal. Měli jsme pro sebe všechen čas světa. Byl to jak jeden velký krásný sen a já se z něj nechtěl probudit za jakoukoli cenu…

"P-přestaň mě zlobit..." Jemně zašeptal, otírajíc se o mé rty a s prsty v mých vlasech.

"Promiň, Bunny Lo'. Jen jsem si chtěl tenhle moment užít…já nevím…napořád." Dělal jsem malé kroužky prstem na jeho tvářích, což Zela rozesmívalo.

"A co mám jako dělat, když mi dáš takovouhle přezdívku? Moc dobře víš, že já v tom dobrý nejsem!" Na oko smutně popotáhl.

"To je přece jedno. Žádnou nepotřebuju." Zavrtěl jsem hlavou.

Junhong se sehl nad moje rty, otírajíc se o ně těmi svými. Jemně se s nimi přejel s nimi po celé délce čelisti až k uchu, což bylo vážně příjemné. Celé mé tělo se roztřáslo a na místech, kde se naše kůže setkala, mi naskočila husí kůže.

"Vezmi si mě, prosím." Zašeptal zastřeně a já si jen marně nalhával, že to, co vyšlo z jeho rtů, nebyl bolestný sten. Odtáhl se a zatím, co se rukama opřel o můj hrudník, si jemně kousal spodní ret.


Proč mi tohle dělal?


"A-ale….." Chtěl jsem mu říct, jak nebezpečné by to bylo. Hyungs by mě určitě zabili, kdyby na to přišli. A taky bych mu mohl ublížit! Takže jestli mě k tomu donutí, a já jsem si jistý, že ano….tak už si teď můžu jít kopat hrob.

Jenže jeho oči se tak krásně třpytily štěstím…a já ho miloval, jako nikoho jiného na světě. Zkousl jsem si spodní ret a cestoval jsem se svýma rukama po celém jeho hrudníku zatím, co jsem nespouštěl oči z těch jeho.
Zhoupl boky, což zapříčinilo vynechání pár srdečních tepů a celé mé tělo se otřáslo z té narůstající rozkoše.
Zasyčel jsem vzrušením a rukama jsem pevně stiskl jeho malý kulatý zadeček, abych tak ještě zesílil tohle naše příjemné spojení. Chtěl jsem to. A on chtěl mě snad ještě mnohem víc. Zavřel oči, snad ještě silněji si zkousl spodní ret zatím, co nehty zaryl do mých ramenou a zpoza jeho rtů se linulo tlumené skučení.

"Budeš toho litovat." Zavrčel jsem do jeho přibližujícím se rtům.


"Nemyslím si." Zašeptal toužebně a hladově se přitiskl na mé rty, prohýbajíc se v zádech, aby tak ještě víc prohloubil pocit vášně mezi námi.

Najednou byly jeho ruce všude. Na mých ramenou a pryč, na mém hrudníku, břiše a pryč, na mých bocích a pryč…..a na mém postupně tvrdnoucím rozkroku. Zalapal jsem po dechu a přitiskl si ho k sobě tak těsně, že jeho ruka uvízla mezi našimi těly na tom nejlepším místě.

"Ungh…" Ani on nedokázal potlačit, jak moc byl vzrušený, když téměř tiše vydechl.

Využil jsem toho a otočil nás, takže jsem byl teď nahoře já. Jeho potemnělé oči zajiskřily, když jsem se do nich podíval a já si vážně neuměl představit, že bych ho někdy, byť jen na okamžik, přestal milovat. Hladově si olízl rty zatím, co mi začal pomalu vyhrnovat triko, odhalujíc tak mé svalnaté tělo. Přetáhl mi ho přes hlavu a zahodil někam úplně pryč.


"Ani si neumíš představit, jak strašně mě bolelo, se jen dívat." Zakňučel, zavřel oči a prsty přejížděl po mých svalech.


"Teď už nemusíš." Sehl jsem se k jeho uchu a jazykem lehce přejel po jeho lalůčku.

Tiché bolestné steny utekly z jeho úst zatím, co jeho ruce přejeli po mých zádech a zastavili se až u lemu mých kalhot, za které začal prudce tahat, aby si mě přitáhl ještě blíž k sobě. Mohu s klidem říct, že jsem byl pořádně vzrušený. Bylo to, jako by mi žilami proudila elektřina.

Jako malý ďáblíci, jeho prsty tančili po mé obnažené kůži na bocích tak dlouho, než se dostali k lemu kalhot, samozřejmě okamžitě se chtějíc dostat do nich. Mezitím jsem se dostal od ožužlávání jeho ušního lalůčku, k jeho holému krku, který jsem okamžitě začal okusovat a sát, abych tam tak zanechal důkaz, že je Zelo jen můj. Když jsem se dostal k tomu nejcitlivějšímu bodu jeho krku, Junhong skoro zakřičel vzrušením.

"Shh, Bunny Lo'….Ještě jsme ani nezačali.." Pousmál jsem se hravě a pomalu se vracel k jeho lehce opuchlým rtům.

Jeho dech byl o něco rychlejší a pohled lehce skleněný. Ale i přes to dokázal najít cestičku mezi našimi těly, aby nás tak oba připravil o poslední rezervy vzduchu, bez líbání. Jenže moje rty už doslova pálily, čemuž bylo vážně těžké odolat. S chtíčem v očích jsem se přitiskl na jeho rty, okamžitě se dobývajíc dovnitř do jeho úst.

Jakmile otevřel ústa a naše jazyky spolu začaly zápasit o dominanci, bylo to, jako by snad někdo zapálil oheň. Ten pocit byl tak ochromující, že jsem v první chvíli málem přestal bojovat. Navíc jeho jazyk byl tak hbitý, jako had. Nakonec bylo ale jedno, kdo vyhrál, protože jsme se od sebe nechtíc museli oddělit. Lapajíc po dechu jsem mu rychle sundal tílko a zahodil ho kamsi na podlahu. Na ten moment jsem se od něj oddálil, abych mu mohl hruď zasypat drobnými polibky a nenápadně mu při tom rozepl jeho modré plážové kraťasy.

"Jestli chceš, můžeme zapnout nějakou hudbu."

"Ne….Chci poslouchat jen tvůj hlas…Jak sténáš mé jméno" Posadil jsem se na něm, abych mu viděl do očí, díky čemuž jsem byl přistižen při činu.

Okamžitě kolem mě omotal svoje nenechavé ruce, jako malá chobotnička, jen aby se mohl hladově přisát na mé bradavky. Několik stenu opustilo mé rty, když kolem každé z bradavek dělal malé fialové flíčky. Vrátil jsem ho zpět do matrace a nedočkavě z něj strhal ten zbytek oblečení, který měl na sobě. Chtíč málem zaslepil mou mysl, ale i tak jsem si dokázal užít pohled na jeho krásné nahé tělo.

"Jsi nádherný." Vydechl jsem nedočkavě třesoucím se hlasem.

"Nedívej se na mě takhle." Kníkl, zakryl si oči jednou rukou a zkroutil se tak, aby zakryl své vzrušení.


"Víš přece, že se přede mnou nemusíš schovávat, že?" Sklonil jsem se nad ním a lehkými polibky se snažil setřást jeho nervozitu.

"Možná, že kdybys byl také nahý…." Nechal tu větu viset ve vzduchu, ale i tak jsem pochopil, co tím myslel, protože stáhl ruku ze svého obličeje, ukazujíc mi tak oči ztemnělé touhou a s temným úsměvem na rtech.


Nebyl tak nevinný, jak si ostatní mysleli.


A protože jsem se chvíli ani nepohnul, jeho nedočkavé ruce sjeli k mému pásku a snažili se ho rozepnout. To mu trvalo celkem dlouho, na to, jak rychle mu pak šlo kalhoty rozepnout.

Sykl jsem nad tou náhlou volností, když najednou stáhl oběma rukama dolů kalhoty i spodní prádlo. Když mé oblečení bylo zahozeno někam pryč, přitiskl jsem si ho pevně k tělu, dokud nezasténal. Přitiskl jsem se k jeho horkému tělu tak pevně, jak jen to bylo možné, a znovu a znovu líbal jeho dokonalé rty. Naše steny byly polibky téměř udušeny.

"Tolik tě chci." Zakňučel, když jsme se lapajíc po dechu od sebe zase odtrhli.


"Já vím Bunny Lo', Taky tě chci." Hladil jsem ho něžně po tváři, než jsem se naklonil k jeho nočnímu stolu a vyndal z něj tubu lubrikantu.

Neptejte se mě, jak jsem věděl, že tam je. A už vůbec nechtějte vědět, jak často jsem si jí od něj půjčoval. Nalil jsem si trochu té tekutiny na prsty a otočil se zpět k němu. Jeho celé tělo se třáslo a já neměl nejmenší ponětí, jestli to bylo strachy, nebo z očekávání.

Ale jeho roztažené nohy a zastřený pohled, mluvili za vše….

"Bože, vypadáš tak nádherně." Sklonil jsem se zpět k němu, jen abych mohl znovu a znovu, prohloubil tu vášeň mezi námi, polibky. Kroužil jsem prsty lehce kolem toho staženého kruhu svalů, což ho rozechvělo ještě víc. Jeho kňučení teď naplnilo celý pokoj.

"Nghaaa…" Pomalu jsem zatlačil jeden prst dovnitř. Jeho oči byly pevně zavřené a koutky se třpytily slzami.

Hladil jsem ho volnou rukou po potem slepených vlasech. Postupně jsem se ho snažil připravit třemi prsty, a co nejvíc se soustředil, abych mu neublížil. Jenže to bylo skoro nemožné. Postupně jsem se ho snažil připravit a dokonce se i párkrát otřel o jeho prostatu, což ho přimělo křičet vzrušením a oči otevřít dokořán.

"J-Jonguppie…h-hyung…ne-nedráždi mě…..p-prostě si mě už vezmi." Kňučel a lehce sténal.

Celou dobu jsem ho pozoroval. Jak se kroutil v té směsici bolesti a rozkoše, a to pořád nebylo vše. Vytáhl jsem své prsty ven, a co možná nejrychleji se přitiskl opět na jeho rty, a bych tak mohl umlčet všechny jeho nářky, kterými jsem si byl jistý, že přijdou. Připravil jsem se mezi jeho nohy a pomalu se začal tlačit dovnitř.

Stejně byl pořád těsný a uvnitř něj to bylo jako být v pekle. Bolestí zalapal po dechu a začal házet hlavou ze strany na stranu, takže jsem ho nemohl uklidnit. Takže mi zbývala jediná možnost. Když do něj přirazím najednou, bude ho to sice bolet, ale o to kratší dobu. A to bylo přesně to, co jsem udělal.

Prohl se bolestně v zádech a zalapal po dechu. Asi půl minuty měl hlavu zvrácenou dozadu a ústa otevřená dokořán, než mě nechal, abych ho utěšil. Setřel jsem mu něžně slzy z obličeje a při tom se nepohl ani o píď, i když to teda dvakrát příjemné nebylo. Takže když po pár minutách roztřeseně přikývl, překvapilo mě to, ale to byl signál pro mě, abych začal přirážet….


Když jsem přirážel poprvé, vysunul jsem svůj penis skoro až ven a pak pomalu až dráždivě zasunul zpět, takže Junhong jen nedočkavě zakňučel. Jeho bolest ustupovala a nahrazovala jí touha. PO pár dalších přírazech prostě začal sténat. Byl docela hlasitý, ale pro mě byl jeho hlas tak melodický, že mě to nutilo přirážet rychleji a tvrději.

Hlasitými nářky mě prosil, protože ani nebyl schopný vyslovit mé jméno, když jsem přirazil a strefil se tak do jeho prostaty. Jeho vlasy byly celé mokré potem, tak jsem je smetl na stranu a udělal si mokrými polibky cestičku od ušních lalůčků, přes označkovaný krk, až k jeho neoznačeným klíčním kostem.

"J-Jongup…ah….r-rychleji….t-t-tam….p-prosím…!!" Jeho steny se měnily v křik.

Tak jsem udělal, jak si přál. Omotal mi nohy okolo pasu, aby si mě tak přitiskl ještě blíže k sobě a v tomhle těsném objetí mi hlasitě sténal do ucha. Což mě přimělo sténat také. Moje tempo se zrychlovalo s každým novým přírazem. Naše těla byla celá mokrá potem zatím, co pokoj byl zadýchaný a okna zamlžená. Celým naším pokojem se ozývaly jen naše zoufalé výkřiky vášně a tělo narážející o tělo. Blížil jsem se ke konci a nebyl jsem sám. Opakovaně jsem přirážel na jeho prostatu, díky čemuž sténal hlasitěji a hlasitěji.

"Jongup..J-Já už…." Snažil se mi říct, ale jeho slova nahradil další sten.

"Já vím Bunny Lo'…já taky."

Stačilo už jen párkrát přirazit a z ničeho nic se udělal přes naše bříška, nesrozumitelně sténajíc mé jméno znovu a znovu. A jak se stahoval kolem mého penisu, nevydržel jsem to a naplnil ho až po okraj, sténajíc na oplátku jeho jméno. Zkolaboval jsem na jeho unavené tělo a oba jsme se snažili popadnout dech.Po chvíli jsem z něj svůj penis vytáhl a lehl si vedle něj. On se ke mně přitulil a s úsměvem na rtech si povzdechl, což mě též donutilo se usmát.


"Miluju tě Jongupie.." Znovu si povzdechl.

"Taky tě miluju Bunny Lo'….odpočiň si ano?" Hladil jsem jeho rozcuchané zpocené vlasy."Jongupie….taky si ale odpočiň." Zakňučel.
Jenže já se bál. Co když se probudím a všechno bude pryč?....

V ten den jsem neměl nejmenší ponětí, jak blízko od pravdy jsem vlastně byl….
(Pokračování příště~~ ^^)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 20. ledna 2015 v 20:23 | Reagovat

To bylo krásné. Vážně moc krásné.
Ještě si budu užívat chvíle, kdy jsou spolu a šťastní.
Než se něco posere...
Těšim se a netrpělivě čekam na další díl...

2 Deny Deny | 20. ledna 2015 v 21:58 | Reagovat

To bylo perfektní, úžasně píšeš.
A nechystáš se náhodou napsat další díl Food Seduction? Čekám na další sladkost, na nějaké velké pouťové lízátko, žužu nebo kýbl marshmallow :-D Jinak perfektní díl :-D

3 Jaera Jaera | Web | 21. ledna 2015 v 10:50 | Reagovat

Naprosto nevím, co říct. Bylo to krásně napsané, propracované a tak procítěné, že ještě teď slintám, i když se přiznám, že si je nedokážu představit, že by už nebyli "nevinní" :DDD Teda aspoň Zelo, u Upa o tom už delší dobu pochybuju :D :D :D Ale jak řekla Hati - něco se posere a já se obávám, že šlo jen o sen, nebo pouhou představu.
Chudinka Uppíííííííííííííííí T_T
Těším se na další díl...

4 sajja sajja | 21. ledna 2015 v 18:43 | Reagovat

To bylo úžasné a sladké a jak se o něj Up stará a prostě skvělé... Už teď mi je Upa líto a to ještě ani nevím co se stane ... děkuji za tento díl a už se moc těším na další díl :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama