Březen 2015

To nejsem já - 5.Kapitola

28. března 2015 v 19:12 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]


"Dobré ráno, Guku."

Yongguk scházel ze schodů a na pozdrav služebné jen pokýval hlavou.


"Dobré ráno. Jste dnes nějak brzo vzhůru."

"Záměrně jsem si přivstala, aby na jedenáctou bylo všechno vzorně nachystané pro paní Daren a její přátele."

"Vy jste spolu s ostatním služebnictvem k nezaplacení. Vždycky jste se o všechno tak vzorně starala a vím, že to mnohokrát nebylo jednoduché." Usmál se na ní Yongguk.

"Děkuju za uznání. Daren mě poprosila, abych vám vyřídila, že je teď na zahradě a dohlíží na řezání květin. A snídani již máte nachystanou v salónku."

"To je moc milé, ale nějak nemám chuť k jídlu."

"Vždyť nesnídáte už od té doby, co jste se vrátil z Paříže. A to jsou už dva týdny. Vždycky, když jste jako malý nechtěl jíst, znamenalo to, že jste buď nemocný, nebo nešťastný. Nebo obojí najednou." Starší služka přestala aranžovat květiny, vyčítavě pohlédla na Yongguka a dala si ruce v bok.

My Lady - Part 3

23. března 2015 v 18:00 | ~Tokki~ |  My Lady [ COMPLETE ]


Q: Komu patří tvé srdce?

Merry: Jemu…

Himchan: Jí!

To nejsem já - 4.Kapitola

21. března 2015 v 20:17 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]


Idina otázka visela ve vzduchu a Jae nebyl schopen na ní odpovědět. Neuvěřitelný…ne, slovo neuvěřitelný bylo nepřesné. Fantastický…ano, to bylo to slovo, které jejich nájemnou podobu vystihovalo. Opravdu byla jejich podoba fantastická.

Kelli svou krásou vždycky všechny ostatní ženy zastínila. Jenomže v tuto chvíli před ním nestála Kelli. Na krásných, dlouhých nohách se pohybovala jiná žena, jejíž zelené oči byly svěžejší než orosená tráva. Byla to první žena, která se svou krásou Kelli vyrovnala. Pro Jaeho znamenala ještě něco víc. Její mateřství její krásu ještě více zdůraznilo a zjemnilo. Jae nenacházel slov obdivu.

Bože… Vášnivě políbil svoji švagrovou. A nechybělo málo a milovali se. Náhle pocítil závrať. Jaemu se nikdy v životě nestalo, aby někoho nenáviděl. Tentokrát začal v sobě nenávist pociťovat. Byla to nenávist vůči jeho manželce, vůči Kelli. Nemohl jí odpustit, že mu provedla takový podraz. A nejen jemu, ale všem, které do své hry vtáhla.

Muž měl přece právo vrátit se domů, do své ložnice, kde na něj nebude čekat nikdo jiný, než jeho manželka. Nemohl přece tušit, že žena, která ležela v jeho manželské posteli, která měla na sobě Kelliinu noční košili a navíc, která byla Kelli k nerozeznání podobná, není Kelli.

Po celý rok ho bez výčitek nechala v nevědomosti a neřekla mu, že má dvojče. Proč se mu tenhle fakt snažila zamlčet? A proč je Tokki nikdy nepřijela navštívit? A proč jim nepřišla na svatbu?

Lover Boy - Part 3

21. března 2015 v 0:13 | ~Tokki~ |  Lover Boy [ COMPLETE ]


Part 3Celá jsem se roztřásla. Mé slzy se nedaly zastavit. Částečně to byly ale i slzy štěstí. Nikdy jsem si nemyslela, že by mé city mohl opětovat. Hlavně taky proto, že kolem bylo tolik dívek hezčích, než jsem byla já.


A pak částečně smutkem, protože jsem si připadala jako ten nejhorší člověk. Proč jen jsem udělala tolik hloupostí?
Určitě mě bude nenávidět, až se to dozví. Určitě už mě pak nebude chtít. Chtěla jsem dát vše jemu.

Své poprvé….

První pusu mi stejně ukradl, když jsme byly ještě děti. A bylo vidět, že naši rodiče z toho byli víc než nadšení.

"Neplakej." Zašeptal blízko mého obličeje a já se roztřásla a naběhla mi husí kůže.


Lost In Time - Part 3

16. března 2015 v 15:47 | ~Tokki~ |  Lost In Time [ ON-Going ]"Koukejte, koukejte! Tohle jsem dostal od Jonguppieho." Slyšel jsem ho i přes to, že jsem seděl v obýváku a on byl očividně v kuchyni. Dal jsem mu malé plyšové rajčátko. Viděl jsem ho kdesi na internetu (zaplatil jsem za něj v aukci všechno, co jsem měl). Ani nevím, proč jsem to udělal, protože s tou hračkou otravuje Hyungs celý den.

Já vím…..jsme spolu přes dva a půl měsíce, aniž by si toho kdokoli všiml. Tak jsem mu chtěl prostě dát něco hezkého…

"A to si myslíš, že ti TO doopravdy koupil?" Slyšel jsem Himchanův smích.

"ANO! Dal mi ho dnes ráno." Junhong zakňučel.


To nejsem já - 3.Kapitola

14. března 2015 v 12:41 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]


Kelli přistoupila k hotelové recepci, kde ji recepční uvítal úsměvem.

"Čím vám mohu posloužit, madam?"

"Za pár minut mám tady schůzku s panem Bangem. Buďte tak hodný a vyřiďte mu, že na něho budu čekat v hotelové restauraci."

"Jak si přejete, madam."


Díky jeho tajemníkovi, který jí více než ochotně prozradil, že zrovna pobývá v Paříži díky svým obchodům, si s ním domluvila schůzku. Jen co přijela do hotelu, recepční jí už předával vzkaz od pana Banga. Ve vzkazu stálo, že Yongguk přiletí do Paříže ještě ten den odpoledne a že by se mohli setkat přímo v jejím hotelu okolo osmé hodiny večer.

Kelli neměla tušení, jak Tokkiin přítel vypadá a proto si sedla ke stolu, od kterého měla nejlepší výhled ke vchodu do restaurace, aby ji Yongguk hned při příchodu zahlédl. Kelli pohlédla na hodinky. Do osmé hodiny mnoho nechybělo. Požádala číšníka, aby jí donesl dvojku vychlazeného bílého vína. Pohodlně se usadila ke stolu a čekání na Yongguka si krátila popíjením lahodného nápoje.

Kelli se domnívala, že to, k čemu se rozhodla, bylo správné. Největší škodolibou radost měla z toho, že Yongguk vůbec netušil, že upadl v nemilost.

"Miláčku…"

Lover Boy - Part 2

7. března 2015 v 19:22 | ~Tokki~ |  Lover Boy [ COMPLETE ]


Part 2Lehce jsem se uklidnila, až když jsem byla na dohled od městské knihovny. Ale možná až trochu předčasně.


"Lizzie…prosím tě, vyslechni mě." Ozvalo se za mnou, když jsem si dovolila zastavit, abych si odpočinula od běhu.

Mlčela jsem, i když jsem mu sto chutí chtěla říct, že ho nenávidím do morku kostí, a že ho i stejně tak miluju. Že mě nechal 4 hodiny stát v zimě v parku…a že se tři roky neukázal.

Ale nedokázala jsem to….

Rychle jsem zase popoběhla a vešla do knihovny.

"No tak Lizzie…." Šeptl a všichni přítomní se na něj otočili se svraštělým obočím.

Vůbec jsem mu nevěnovala pozornost a přešla k regálu, kde byly knihy, které jsem potřebovala ke studiu. Celou dobu mě tiše prosil, ale já jsem ho absolutně ignorovala. Když jsem ale stála zády k němu, lehce jsem si kousala spodní ret.
Vypůjčila jsem si všechny knihy, které jsem potřebovala. Původně jsem přemýšlela, že si z toho ty důležité informace vypíšu tady, ale s ním v závěsu bych za chvíli vyletěla z kůže. Od čehož jsem vlastně nebyla daleko ani teď. Proto jsem dokonce zavrhla plánovaný nákup jídla.

Myslím si, že tak silné nervy nemám….

To nejsem já - 2.Kapitola

7. března 2015 v 17:08 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]


"Jae? Přišla ti pošta."

Daehyun, Jaeho spolubydlící, který též patřil k sedmičlenné ochrance, která střežila bezpečnost pana Junga a jeho rodiny, odhodil svazek dopisů na Jaeho postel.

Youngjae se právě v koupelně holil. Ještě s pěnou na tváři přišel do pokoje, přistoupil k posteli a do ruky uchopil balíček dopisů. Když zjistil, že se víceméně jedná o nezaplacené účty, rozzlobil se na Kelli, že by ho těmito věcmi neměla zatěžovat. Všechny složenky do jedné roztrhal a vyhodil do koše. Vrátil se do koupelny a tam pokračoval v holení.

"Jdu na kafe, chceš, abych ti taky jedno přinesl?" Strčil Daehyun hlavu do dveří u koupelny.


To nejsem já - 1.Kapitola

2. března 2015 v 20:20 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]


Tokki musela okamžitě Yonggukovi sdělit novinu, o které v tuto chvíli už nebylo pochyb. Guk by měl příští týden přiletět do Soulu, ale tak dlouho Tokki čekat nemohla. Potřebovala s ním mluvit hned. Byla v osmém týdnu těhotenství a Guk by se měl v únoru stát otcem jejího dítěte.

Lover Boy - Part 1

2. března 2015 v 16:45 | ~Tokki~ |  Lover Boy [ COMPLETE ]


Part 1Položila jsem svou tašku vedle stolu a s povzdechem se posadila na židli. Každý den byl úplně stejný. Ráno jsem vstala a šla do školy, vrátila se domů a vařila, pak jsem se učila a šla spát. V mém životě nebylo nic zvláštního ani neobvyklého. Byla jsem obyčejná….a nudná.

Ale nebyla jsem taková vždycky…

Opřela jsem se lokty o stůl a složila obličej do dlaní, abych tak schovala svůj unavený obličej. Už mě to nebavilo. Nic mě v mém životě nebavilo. Ale snažila jsem se. Hlavně proto, aby můj bratr neměl starost.


Bydleli jsme spolu v malém bytě v Soulu. Rodiče hodně pracovali, a já bych v našem velkém domě nedokázala být celé dny sama. Můj bratr totiž na rozdíl ode mě, žil produktivní, chlapecký život.


Takže jsem se nikdy ani nepozastavila nad tím, když chodil pozdě domů, nebo když si sem přivedl nějakou tu dívku. Říkala jsem si, že by mohl být ale trošku rozumnější, když byl o dva roky starší, než já…..

Převlékla jsem se ze školní uniformy do něčeho normálnějšího, ale ne do věcí na doma, protože jsem věděla, že později půjdu do knihovny a na nákup.

Zrovna jsem vedle učebnic s úkoly pokládala čerstvě uvařený čaj, když v tom jsem uslyšela svého bratra.

Lover Boy - Info

1. března 2015 v 17:42 | ~Tokki~ |  Lover Boy [ COMPLETE ]


Genre: Romance/Drama
Postavy: Eunkwang + You (Lizzie)

Warning: Strong language

....

Lizzie je normální dívka. Tedy až na to, že je absolutně uzavřená do sebe.....proč?
Na to si budete muset počkat.....XDDDD

To nejsem já - Info

1. března 2015 v 16:59 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]
Genre: Romance/Drama
Postavy: Youngjae, Yongguk (i ostatní z B.A.P), Tokki (Já) + dvojče


Povídku jsem dostala jako narozeninový dárek. Nebudu vám ale říkat, o čem povídka je. Budete si jí muset přečíst~ Muhehe~~