Květen 2015

EXO-DUS - Part4

16. května 2015 v 20:00 | ~Tokki~ |  EXO-DUS [ ON-Going ]

4 - Chased


"EunMi! No tak. Prober se!" Slyšela jsem jako by lehce zdálky Xiuminův hlas.

Co se to se mnou stalo? Pamatuju si toho ptáka a pak byla tma. Omdlela jsem?

V uších mi nesnesitelně pískalo. A možná i díky tom jsem měla problém Xiumina slyšet. Ale pomalu se to zlepšovalo. Napřed jsem viděla jen obrysy v mlze, ale pak jsem zaostřila a zamručela, jako by mě probudil ze spánku.

"Díky bohu." Vydechl úlevou tak zjevnou, až mě to překvapilo.

Sklonil při tom hlavu a opřel si jí krátce o moje rameno. Nevím, jak dlouho jsem byla mimo, ale asi dost dlouho na to, abych mu nahnala strach.

Ale po pravdě….nejvíc to nahánělo strach mě. Tohle se mi nikdy před tím nestalo. Nikdy před tím jsem nebyla nemocná. Když jsem se zranila, tak jsem za dva dny neměla ani strup. Což teda divné bylo, ale já si vždy říkala, že se prostě jen rychleji hojím.

"Omdlela jsem?" Pípla jsem zkroušeně.

Fantastic Baby - 2. Music Gods & the little Fairies…

16. května 2015 v 17:49 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


Sook Hee jsme samozřejmě musely nechat ten seriál dokoukat, takže jsme přijely s lehkým zpožděním. Ale nikdo na nás nekřičel, což se mi celkem i ulevilo. Píseň nesla název: Secret love. Bylo mým nápadem, že by to mohlo být situováno do tajemné zahrady. Neslo by se s tím alespoň větší kouzlo. A stejný koncept by pak měl být i na fotografiích do alba.

"Tady jste, děvčata," spráskl ruce nadšený ředitel. Říkávalo se mu Yang Goon, i když to vlastně nebylo jeho jméno. Nebyl zas tak vysoký a ve tváři měl jisté rysy baculatosti, ale jinak to byl pohodový chlap se spoustou vlasů. Tedy k jeho věku.

To nejsem já - 9.Kapitola

13. května 2015 v 22:06 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]

Telefon zazvonil právě ve chvíli, kdy Ida vložila poslední skleničku od oběda do myčky na nádobí. Natáhla ruku a zvedla sluchátko telefonu, který byl zavěšený vedle na zdi.

"Ranč pana Yoo." Ohlásila.

"Dobrý den, Ido." Ozval se slabý hlas.

"To jste vy, Tokki?" Idy si v první chvíli myslela, že špatně slyší. Od té doby, co byla hospitalizována v nemocnici, na ranč ani jednou nezavolala. Proto si nyní Ida myslela, že volá jen proto, že chce ještě mluvit s Giselle, protože se následující den chystala vrátit do Francie. "Jak se vám daří?"

"Od té doby, co mě odpojili od nitrožilní výživy, tak dobře."

Fantastic Baby - 1. Annyeong we are Sweeties…

12. května 2015 v 15:16 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]Ledabyle jsem si odfoukla pramen vlasů z obličeje. Už jsem neměla sílu se pohnout. Nebyla jsem zrovna ten typ, co se polovinu času jen nepokrytě ulívá. Ale právě proto, že té práce bylo na mě dnes až moc, mi teď bylo za těžko i mluvit. Natož se hýbat.

"Ty jsi ještě tady?" sklonila se nade mě Eun Jae. Po tváři se jí táhl rozpustilý úsměv. Nechali mě tu samotnou, jen co náš program dnes skončil. Jako bych měla sílu se bez pomoci někam dostat. Ale už mě docela přemáhal hlad, takže jsem přemýšlela, jak se odtud přemístit do šaten. Unaveně jsem si povzdechla a snažila se posadit. Což bylo dost těžké.

Park Eun Jae byla krásná dívka. A má nejlepší kamarádka co si jen pamatuji. Měla velké hnědé oči orámované dlouhými řasami s perfektně klenutým obočím, malým nenápadným nosíkem a plnými rty. Vše perfektně vložené do srdcovitého tvaru obličeje. Vlasy měla dlouhé po ramena v černých loknách. A i když její život nebyl nikdy dokonalý, nikdy jsem jí neviděla bez úsměvu. A musím uznat, že ten jí slušel milionkrát víc, než nějaký vážný pohled. Její rodiče se rozvedli, když byla ještě malá. Ale ani to jí zřejmě neuškodilo, protože stále něco dělala. Ať už to pocházelo odkudkoli, vždy měla spoustu energie. Využívala ji ale víc na fórky a žertíky, než na skutečnou práci. Nikdy jsem jí to ale neměla za zlé. Naopak, tvořila podstatnou část mé rodiny.

Se smutným pohledem jsem k ní natáhla ruce. Měla jsem totiž pocit, že bez pomoci vážně nevstanu. Tělo se prostě nějak nechtělo hýbat. Krátce se zasmála a samozřejmě mi pomohla na nohy.

Fantastic Baby - Info

8. května 2015 v 18:30 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]

Genre: Romance / Drama / Comedy
Postavy: You + TOP (a ostatní BIGBANG)

Některé kapitoly jsou se silnou hvězdičkou...XDD

Tuhle povídku jsem původně psala se svýma kamarádkama a měla být tedy ze třech různých pohledů. Ale bohůžel jedna slečna se od nás trhla. I tak jsem povídku dokončila a hodlám jí zveřejnit.

Příběh vám prozrazovat nebudu (ještě bych se rozepsala a vy byste z toho nic neměli)


......ale řekněme, že všechno, co potřebujete v životě, je rodina.....^^

Food Seduction 6. Rodičovství

5. května 2015 v 16:40 | ~Tokki~ |  Food Seduction [ ON-Going ]


Himchan pochodoval po obýváku sem a tam. Byl ze vzteku úplně rudý v obličeji.
Zastavil se a s rukou v pěst zakřičel:

"Já ho zabiju!"

Dalo by se říct, že normálně byl celkem klidný člověk. Tedy….alespoň se to snažil ovládat.

"Klid." Usmál se na něj Yongguk.

Sledoval svého černovlasého přítele už dobrou půl hodinu. A jeho stav se rozhodně nelepšil. Yongguk měl dokonce pocit, že se to zhoršovalo. Ale doufal, že se Himchan zase uklidní a to nejlépe úplně sám.

EXO-DUS - Part3

4. května 2015 v 20:43 | ~Tokki~ |  EXO-DUS [ ON-Going ]
(picture credits: ephaemeral)

3 - Whole new life


Od toho dne, co mě Xiumin srazil na zem, se můj život otočil o 180 stupňů. Nejsem si sice jistá, jestli tím správným směrem, ale nebyla jsem už sama.

"OKAMŽITĚ MI TO VRAŤ NEBO TO ŘEKNU SUHOVI." Uslyšela jsem z poza dveří od mého domu Taův zoufalý křik.
Vracela jsem se domů po práci a ještě cestou jsem se stavila v obchodě. Nemůžu přece nechat ty děti hladovět. A ten výkřik přišel zrovna ve chvíli, kdy jsem měla ruku na klice od branky.

A to jsem měla tak dobrou náladu! Naopak teď jsem se chtěla otočit a radši si jít dát do práce další šestihodinovku. Občas jsem si připadala jako jejich máma. A to jsme spolu bydleli ani ne měsíc.

I tak bych se tomuhle asi nevyhla. Tak jsem se nejtišeji snažil vetřít do vlastního domu a zout se z bot. Ale zřejmě jsem nebyla tak dobrý Ninja, jak jsem si myslela. Sotva jsem překročila práh z chodby, kolem mě se prohnal Baekhyun a něco triumfálně držel tak daleko, jak jen to šlo, aby si to Tao nemohl od něj vzít.

"Noona! Řekni mu něco. Ať mi to vrátí! Je to důležitý!" Kňučel Tao, zatím co se obatočili kolem mě.

Díky tomu zamotali hlavu i mě. Pevně jsem se držela tašek s nákupem a doufala, že rychle odejdou zase pryč, jinak je s těma taškama praštím a ať si vařej sami.

To nejsem já - 8.Kapitola

3. května 2015 v 17:45 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]


"Pojďte dál, Tokki." Pobídl jí doktor Moon. "Pane Yoo, posaďte se prosím. Už jsem vás očekával."

"Jsem vám moc vděčný, že jste nás přijal tak brzy." Poděkoval a potřásl si s doktorem rukou.

"Tokki, už s vámi pan Yoo probral, jaké obavy ho vedly k tomu, že jste tady?"

Tokki přikývla a doktor se zamračil.

"Váš případ jsem prodiskutoval s doktorem Parkem, což je místní specialista v neurochirurgii. Jakmile tady skončíme, pošlu vás k němu do ordinace. Ta se nachází v levém křídle této budovy." Lékař se na chvíli odmlčel a pak pokračoval.

"Jestliže jste za posledních patnáct měsíců, které předcházely vašemu těhotenství, neměla žádné zdravotní problémy, pak bych si s jistotou dovolil vyloučit, že by vás mohl postihnout podobný osud, jako vaší sestru."

"Díky bohu…" Zvolal Jae a Tokki překvapilo, jak upřímné to zvolání bylo.

EXO-DUS - Part2

1. května 2015 v 19:30 | ~Tokki~ |  EXO-DUS [ ON-Going ]
(picture credits: ephaemeral)

2 - Roommates


Pomalu jsem otevřela oči. Ani nedokážu popsat, jak vyděšená jsem byla. Nevěděla jsem, co je za den, jestli už není noc. Ale co bylo hlavní, že jsem netušila, co se mi stalo. To jsem omdlela?

"Hyung! Už je vzhůru!" Řekl někdo vedle mě a já jen otočila hlavu.

Na mém dřevěném stolku v obýváku u sedačky, seděl klučina s vlásky ostříhanými do jednoho z těch moderních účesů s ofinou podle hrnce v tmavé až skoro černé barvě. Měl obrovské tmavé oči a plné rty. Celkově působil, jako strašně roztomilé štěně.

"Není ti nic?" Zeptal se, když si všiml, že jsem plně vzhůru.

Jen jsem zavrtěla hlavou, protože jsem nedokázala odpovědět. Tak moc jsem byla fascinována jeho aurou. Byla zelená a vlála ze strany na stranu jako tráva v letním vánku a do toho byla cítit! Opravdu jsem jí cítila! Byla jako louka plná rozkvetlých květů.