Září 2015

Fantastic Baby - 5.Don’t cry my beloved…

17. září 2015 v 15:41 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


Nadcházející ráno pro mě bylo asi to nejhorší. Nejen, že jsem si připadala naprosto zničená a unavená, ale také zprávy v novinách nebyly zrovna příjemné. A to jsem si myslela, že horší už to být nemůže. Jak jsem mohla vědět, že mě sledují?!

Noviny hlásaly: Matka budoucí hvězdy, alkoholička?!

Samozřejmě se mě to dotýkalo plnou vahou. A nejen mě. Zkazila jsem to. Totálně jsem to zpackala. A holky to odnesou také. Takhle strašně ponížená jsem ještě nikdy nebyla. A co víc, hrozně to bolelo. Ani jsem nevěděla, jak se mám omluvit řediteli. Mám se tomu postavit čelem, a nechat se strhat jako pes, nebo se mám zavřít a nevylézat.

Před domem totiž stáli další novináři. A že jich tedy bylo požehnaně. Odtud se prostě nedalo odejít. I kdybych sebe víc chtěla.

"To snad není možný. Jsou tak vlezlí." Frkla otráveně Sook Hee. Převalila se na sedačce.

"Chtěla bych jít za Seung Rim, a nemůžu." Bručela naštvaně.

To nejsem já - 10.Kapitola

4. září 2015 v 22:13 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]


"Ach ano, pane Bangu. Jsem rád, že vás opět vidím v Soulu." Přivítal ho bývalý Tokkiin šéf, profesor Kang, když otevřel dveře své kanceláře. "Pojďte dál a posaďte se." Potřásl si s Gukem rukou a pobídl ho, aby vstoupil.
Profesor se posadil za svůj pracovní stůl naproti Yonggukovi.


"Takže vy byste rád zase využil našich překladatelských služeb, jak tak koukám. Bohužel o slečnu Lee jsme přišli, ale podařilo se nám sehnat do týmu dva nové, vynikající překladatele, kteří odvádějí naprosto spolehlivou práci na vysoké úrovni."

Yonggukovi poskočilo srdce, cožpak už tady Tokki nepracuje? Když dneska ráno mluvil už podruhé s jejím domácím, bylo mu řečeno, že je Tokki stále na dovolené. Lhal mu snad? Nebo ho dokonce Tokki požádala o to, aby jí zapíral, protože nechtěla, aby jí hledal?