Říjen 2015

So sexy, So hot! I know!~ 2. Part

28. října 2015 v 21:03 | ~Tokki~ |  So sexy, So hot! I know!~ [ ON-Going ]

2. Infinite Effect


"Takže na ten Halloweenský večírek nepůjdeš?" Zakabonila se Dani a vyfoukla další žvýkačkovou bublinu, která ve své největší velikosti praskla a přilepila se jí na nos. Ležela rozvalená přes křeslo v našem sdíleném obýváku na koleji. Hlavu měla svěšenou přes područku, takže její svět teď byl vzhůru nohama.

"Přesně tak!" Jemně jsem na ní pokynula tužkou, kterou jsem držela v ruce a pak opět sklopila pohled ke skycáku. Můj život byl od narození vzhůru nohama. Ale měla jsem ho takhle radši. Normální bylo nudný.


"Propásneš tak ale událost roku!" Zatřepotala vztekle nohama ve vzduchu.


Fantastic Baby - 8.Gidalyeo!…

28. října 2015 v 20:39 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


Pomalu se blížil konec našeho výletu. Už jsem se vážně těšila domů. Hlavně na svou postel. Sice jsem proti téhle nic neměla, ale moje byla prostě moje. A protože jsem přesně věděla, co bude následovat poslední noc pobytu. Ani jsem radši nespala. Každý přeci ví, že poslední noc se koná: Prank Night!

Je to velká noc pro všechny šprýmaře, kteří se chtějí vyřádit. Takže mi bylo jasný, že budou moje děvčata jančit víc, než kdy dřív. Přišlo mi, jako by tohle nikdy nezažily. Naopak já si toho odskákala až moc. Ani tady nechci zbytečně plkat o nesmyslech, protože ony ty věci, které mi prováděli, byly vážně k neuvěření. Co by na to asi řekl náš Papa YG? Jo, že se chováme, jako malá děcka, a pak by se zlomil v pase smíchy. Úplně jsem si představila, jak to říká, takže jsem se začala smát také. Jeho parodie od ostatních z naší velké rodiny, byly velmi pověstné i mezi širokým publikem. Takže jsem nebyla jediná, kdo si dělá srandu z našeho velkého táty, Yang Goona.

Takže zpátky. Tu noc jsem číhala, až se holky začnou plížit po chodbách, aby připravily na kluky nějakou všivárnu. Mohlo mi být jasné, že to budou takové ty dětinské žertíky typu: zubní pasta na klice, ale také to mohlo být mnohem horší! Samozřejmě jsem to tedy nechtěla riskovat.

EXO-DUS - Part8

18. října 2015 v 21:48 | ~Tokki~ |  EXO-DUS [ ON-Going ]


8 - I hate you! But I can't be without you…


Seděl jsem v kuchyni a popíjel kafe. Měl jsem pěknou kocovinu. Díky bohu za toho Kaie. Alespoň k něčemu je platnej. Včera mě hodil i vyzvedl z města, abych si mohl užít trochu srandy po svém. Nesnášel jsem tyhle Suhovi výlety typu: Zahrabeme se v lese.

Jako fajn, chápal jsem, že byly problémy s Eun Mi Noonou. Že nás zřejmě někdo hledá a chce nám skrze ní ublížit. Ale proboha…nejsme ve škole a tohle není škola v přírodě.

Takže mě Kai hodil do jednoho nočního klubu a já si tam pěkně užil s pár kočkama. Nad tou vzpomínkou jsem se začal usmívat. Opřel jsem si hlavu do dlaně a hlasitě si povzdechl.

Asi jsem dneska zlomil svůj rekord. Moje krásné snění překazil až Chanyeol, kterej přišel, podíval se na mě a pak se otočil k lednici. Úplně mě ignoroval. Jako by tu snad ani neseděl! Tak ale to se mě hodně dotklo.

"Ani se mě nezeptáš, jak jsem se měl?" Usmál jsem se jedním koutkem.

"Nezajímá mě to." Zavrčel a zabouchl dveře od lednice, jako by to snad byly dveře od pokoje. Tak trochu jsem si přál, aby mu ty dveře zůstaly v ruce a aby ho za to Suho pěkně sprdl. Nebo Noona! Ježiš, to bych si užil!

"No sorry. Nemůžu za to, že jseš nudnej a nezábavnej, a že já jsem pro ženský jak magnet." Postavil jsem se, prošel kolem něj a posadil se pracovní pult.

Fantastic Baby - 7.Bath house…

18. října 2015 v 20:42 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


Od toho dne jsem opravdu celý ten pobyt pojala jako ozdravný. Takže, ne že bych se úplně vykašlala na práci, ale aspoň krapet jsem se uvolnila. A jelikož dnes pršelo, trávili jsme celé dopoledne a polovinu odpoledne ve společenské místnosti, kde bylo rozhodně co dělat. Měli tu různé hry, rádio a dokonce i karaoke. Prostě to bylo místo, stvořené pro takovéto chvíle, jako byla právě tahle.

Eun Jae s Daesung vymýšleli nějakou novou hru, jejíž pravidla opravdu nikdo nepochopil, takže se jí snažili trošku poupravit. Seung Ri a Sook Hee se váleli na nafukovacích míčích na cvičení a ve tváři měli otrávený výraz, protože tu měli nefunkční televizi! Bože díky ti za to! Jiyong a Yuna si povídali a zběsile házeli karty na hromadu. Přišlo mi, že jsou nějak moc soutěživí proti sobě. Youngbae se sám nabídl, že dojede do krámu, který byl vzdálen asi 5 kilometrů. Ale jel autem, takže si všichni napsali, co by si přáli. Já se zatím věnovala rádiu. Nacpala jsem do něj své oblíbené cédéčko a na malém pódiu si jen tak tančila, co mě napadlo. Seunghyun mě nepokrytě sledoval, a když se mi něco povedlo, tak mi zatleskal.

"Teď já." Přibruslila Sook Hee a odstrčila mě, až jsem si kecla na zadek. Začala vytvářet něco, čemu bych říkala tanec, jen ve snu. Všimla jsem si, že Eun Jae zajiskřili oči. To nemohlo dopadnout jinak. Víc než kdy jindy, bylo v takových chvílích vidět, že jsou příbuzné. Přihnala se a Ninja kopem jí odšťouchla až se Sook Hee skutálela do rohu pódia. Sama se pak začala svíjet na pódiu, jako kdyby jí posedla padoucnice. Nebo jako had ve větru. Když jsem říkala, že netančí, tak jsem to myslela smrtelně vážně.

So sexy, So hot! I know!~ 1. Part

18. října 2015 v 20:00 | ~Tokki~ |  So sexy, So hot! I know!~ [ ON-Going ]


1. Daydream


"Vsadím se, že o tebe má vážně zájem!" Vyhrkla na mě moje kamarádka Dani s plnou pusou a ukázala na mě svým nakousnutým sandwichem, takže trocha zelí a dresinku přistála na stole přímo přede mnou.


Na okamžik jsem sklouzla pohledem na tu skvrnu, než jsem se vražedně zadívala na ní. Okamžitě vytřeštila oči a začala hledat ubrousek, kterým by to utřela. Byla jsem až neuvěřitelně spořádaná. A možná že už to byla nějaká úchylka. Ale prostě jsem nesnášela nechávat po sobě někde nepořádek.

A to samé jsem tedy vyžadovala i od svých přátel.

"Hele…to je asi tak pravděpodobné, jako že existuje Bigfoot a Čupakabra." Pousmála jsem se na ní výsměšně.
Nevěřila jsem si. Nevěřila jsem tomu, že by nejhezčí kluk, tedy v mých očích, by chtěl zrovna mě. Nechutnou šprtku s velmi podivnými způsoby chování.

Info - So Sexy, So hot! I know!~

18. října 2015 v 19:31 | ~Tokki~ |  So sexy, So hot! I know!~ [ ON-Going ]


Genre: Comedy / Love-Romance
Postavy: Woohyun + Kat (Ostatní členové Infinite)
Warning: 18+

Teaser:

Ne. Spletla jsem se. Ta se vypařila až ve chvíli, kdy jsem nad sebou uslyšela andělský klučičí hlas. V tu chvíli jsem si přála, aby se podlaha pode mnou roztekla a pohltila mě.


"Jsi v pořádku?" V tom hlasu bylo znát čisté pobavení, ani se mi nechtělo otevřít oči.


Chtěla jsem dělat mrtvýho brouka. Možná by se pak rozhodl, mě nechat být. Na druhou stranu jsem si začala říkat, aby se mě pak nesnažil oživit. Přemýšlela jsem, jak bych se dokázala co nejrychleji vypařit, aniž bych s ním musela vůbec promluvit. Ale myslím, že z toho nebyla cesta ven, jelikož bych musela s nadlidskou rychlostí posbírat všechny svoje učební listy, které určitě ležely všude kolem.
EXO-DUS - Part7

2. října 2015 v 20:00 | ~Tokki~ |  EXO-DUS [ ON-Going ]

7 - At easeSe sluchátky na uších a zavřenýma očima jsem seděla na sedadle velkého vanu. Ani nevím, kde ho Suho splašil. Jen doufám, že ho má legálně. Protože takhle narychlo si neumím představit, že bych sehnala auto pro tolik lidí.
Chtěla jsem sice být na chvíli sama, a doufala jsem, že se výletu do hor vyhnu. Ale čerstvý vzduch a příroda bez civilizace, by mi vlastně docela prospěly.

Prostě se sešlo, že byly prázdniny a všichni jsme měli volno. A tak se kluci rozhodli, že by bylo lepší, si trochu odpočinout, po tom všem, co se za poslední dobu stalo.

A možná, že když se uklidním, přestane do mě Yixing lejt ty hnusný lektvary. Vždyť není Merlin a já Král Artuš. Bože. Připadala jsem si jak malý dítě. Za chvíli mě budou posílat spát se slepicemi a budou mi ještě číst pohádky na dobrou noc.

To ale bohužel nebylo to jediné, co mě trápilo. Kéž by to bylo to jediné. Krom myšlenek na neznámého cizince, který mě chtěl z neznámých důvodů zřejmě unést, nebo co já vím, mě nejvíc trápilo, že se mnou Xiumin nepromluvil, od toho incidentu, kdy jsem utekla z práce bez doprovodu.

Ten den se mnou mluvil tak jemně a mile. Ale teď to vypadá, že se na mě asi zlobí. Nebo já vážně nevím. Mrzelo mě to, protože jsem si s ním povídala ráda. Měli jsme spoustu společného. A občas jsem měla pocit, jako bych ho znala už dřív, jako bych ho snad znala celý život. Přišlo mi, že mě doplňuje. Ale to je asi hloupost…

To nejsem já - 11.Kapitola

2. října 2015 v 17:35 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]


"Pane Bangu? Máte hovor ze Soulu."

Yongguk pohlédl na hodinky. Byly tři hodiny odpoledne. Doufal, že to je hovor, na který čekal celý den.
"Děkuju vám Sojan."

Yongguk zvedl sluchátko, otočil se čelem k oknu a začal si rukou mnout břicho, které ho opět rozbolelo.

"Tady Bang."

"Tady Shim."

"Tak mluvte Shime." Yongguk pevně stiskl víčka k sobě.

Fantastic Baby - 6.Healing Camp…

2. října 2015 v 14:21 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


Vážně jsem musela s pravdou ven. O to víc to bylo nepříjemné, že první, komu jsem to říkala, byl sám ředitel. Ale nakonec mi přišlo, že to vzal dobře. Možná o tom už věděl a jen důstojně čekal do chvíle, než mu to sdělím sama. Jenže vznikl jiný problém. Protože se takhle těsně před naším debutem objevila tato věc, muselo se naše velké odhalení krapet odsunout. Nevěděla jsem, jak na to holky budou reagovat, ale rozhodně bych řekla, že budou zklamané.

A protože nás ředitel potřeboval nějak schovat, než se o vše postará, poslal na dovolenou. S tím jsem opravdu nepočítala. Seunghyun mi říkal v tom parku, že moc volna nemají, a že na pořádné dovolené nebyl od svého debutu. A proto pro mě bylo ještě větší překvapení, že stáhl také právě je. To jsem vážně nečekala, že by stáhl tu nejpopulárnější skupinu. Ale na druhou stranu jsem uvítala, že bych mohla být se Seunghyunem. Ale mrzelo mě, že působím další problémy. A tentokrát nejen mým holkám.

Jenže jsem s tím opravdu nemohla nic udělat. Takže jsem se to snažila brát opravdu jako dovolenou, kterou bych si měla taky užít. Taky bych se mohla dostat do formy, než se vrátíme. Takhle jsem nad tím začala přemýšlet, takže mě myšlenky na chmurné věci pomalu opouštěly. Možná to zapříčinil i náš odjezd, protože čím dál jsme od domu byly, tím lépe jsem se cítila.


"To bude pařba!" Zařvala mi najednou do ucha Eun Jae, až jsem úplně nadskočila.