Prosinec 2015

Food Seduction 9. Honey

13. prosince 2015 v 20:11 | ~Tokki~ |  Food Seduction [ ON-Going ]


Ani tomu sám nevěřím. Já před ním brečel, jako nějaká malá holka. Navíc jsem dělal, že mi není dobře, a že mám nějakou střevní chřipku, jen abych se ulil z tréninku. Jen abych se mu vyhnul.

Oh můj bože. Byl jsem úplně na pokraji svých sil. Naštěstí jsem neprohrál, ale neměl jsem k tomu daleko. Byl jsem tak blízko. Už jen z těch doteků, polibků.

Oh bože, cítit ho takhle blízko, bylo pro mě, jako by mi pod kůží hořelo. Nechtěl jsem nic víc, než aby si mě vzal. A já jsem zprvu víc než jen chtěl. Toužil jsem po tom. Spalovala mě touha. Dokonce i teď jsem jí cítil.

Food Seduction 8. Cheesecake

6. prosince 2015 v 20:24 | ~Tokki~ |  Food Seduction [ ON-Going ]


Co jsem to jen udělal? Teď už se té boule mezi nohama opravdu nezbavím. V noci jsem sebou házel v posteli, ráno se s ní probouzel a večer s ní usínal. Nebylo nic mezi tím. A nemohl jsem se jí zbavit. Kdykoli jsem teď Youngjaeho viděl, nedokázal jsem se ovládat. Byl jsem neuvěřitelně nadrženej a pořád připravenej do akce.

Ale on se mi začal tak trochu vyhýbat. Bylo mi jasné, že už je na pokraji svých sil, a že už to moc dlouho nevydrží. Ale možná víc než kdy dřív jsem začal přemýšlet o tom, co vlastně mezi námi bylo. A nemyslím to fyzický, protože to pálilo do očí, až by jeden oslepl. Ale cítil jsem už dřív, jak nás to k sobě táhne, a nebylo to jen sexuální přitažlivostí.
Chtěl jsem ho i po všech těch ostatních zpropadených stránkách a ne se s ním jen vyspat a pak jít dál. Na to jsem k němu cítil až moc silné city. A potřeboval jsem mu to říct. Dřív než tohle skončí špatně. Dřív než to přetne všechno.
"Hej…Dae….jsi se mnou?" mával mi Jae rukou před obličejem.

Okamžitě jsem chtěl říct něco jako: S tebou…navždy. Místo toho jsem ale jen zatřepal hlavou, abych se vrátil do reality.

"Hm?" Zamrkal jsem.