Leden 2016

Fantastic Baby - 10.Night of the shining lights…

27. ledna 2016 v 17:27 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


Tak a bylo to tu! Celý náš trénink by měl dneska propuknout v ten nejzajímavější okamžik. Dnes jsme měly vystoupat na vrchol. Už od brzkého rána jsme byly všechny na nohou. Respektive, já spala jen asi dvě hodiny. První co čekalo mě, byla poslední návštěva ve společnosti, jestli se na nic nezapomnělo. Protože ještě dnes měli všude vylepit naše debutující plakáty. Vypadaly úplně skvostně. Stále jsem nemohla uvěřit tomu, že tento den konečně nastal. A i díky tomu jsem v noci nemohla spát. Tak strašně jsem se na tuto chvíli těšila. Jen jsem doufala, že se něco nepokazí. Přála jsem si, aby to vyšlo!

Beneath the surface Part.2

23. ledna 2016 v 16:06 | ~Tokki~ |  Beneath the surface [ ON-Going ]


První dva natáčecí dny pro mě byla naprostá muka. Už jen kolem něj projít, bylo nadlidský úsilí. Jenže já s ním musela ještě pracovat. Takže jsem se snažila dělat, jako, že se nic neděje.

Po pravdě? Nebyla jsem si jistá, jestli to, co se stalo v autě, neudělal ze spaní. Nevěděla jsem ale co dělat, i kdyby se jednalo o tenhle případ. Měla jsem prostě nasr*no v gatích. Věděla jsem, že k němu něco cítím. Tím už jsem si byla naprosto jistá. V sázce byl nejen můj zdravý rozum, protože můj mozek zaplavovaly velmi zajímavé představy, které bych ani radši neřekla nikdy nahlas, ale i má práce.

Dnes byl den 3 v naší natáčecí vesničce. Měli jsme tu normálně ubytování a jídlo v ceně. Já jsem bohužel vycházela jako jediný lichý účastník, takže mi nezbývalo nic jiného, než si za svůj pokoj trochu připlatit, abych mohla být na patře s ostatními z našeho týmu. A dobře mi tak, protože jsem měla pokoj hned vedle něj.

EXO-DUS - Part9

22. ledna 2016 v 20:02 | ~Tokki~ |  EXO-DUS [ ON-Going ]


Who am I?


Na chvíli se mi zatmělo před očima. Ani jsem v tu chvíli nedýchala. Pokud si dobře pamatuju, tak jsem na sobě nikdy plamen neměla. Nikdy jsem se o nic nespálila. Po pravdě? Vždycky jsem byla zdravá. Nepamatuji si, že bych někdy dostala nějakou typickou chřipku, nebo se jen nachladila. Bylo to divné. Já vím! Ale nikdy jsem se tím nezabývala.
Stejně jako spoustou dalších věcí. Vlastně jsem to vědět nechtěla. Cítila jsem se tak bezpečněji. Nevím, ale možná jsem nějak podvědomě cítila, že nejsem opravdu normální. A teď nemyslím to s těma aurama. Vždycky jsme měla pocit, že nikam nezapadám. A teď, když mi konečně přišlo, že jsem našla své místo pod sluncem, moje divnost všechno zkazí.
Nejradši bych se vrátila zpět do své klece. Tam bylo krásně. V mém domě, o samotě, bylo bezpečno.

"Uklidněte se všichni." Zavrčel Suho.

Ani jsem se nad tím nepozastavila a jak jsem tak vyšplhala na ten nebohý konferenční stolek a objala si rukama kolena, která jsem si přitáhla k tělu, a schovala hlavu za ně. Snažila jsem se zneviditelnit. Snažila jsem se zmizet. Stále dokola jsem si opakovala, že jsem doma. Nechtěla jsem, aby se na mě takhle dívali, aby si šeptali a říkali to, co říkali.

Stejně, jako oni………oni všichni tenkrát, když se to stalo….

Fantastic Baby - 9.Tango Lesson…

22. ledna 2016 v 18:15 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


Od té chvíle jsem byla zas někdo jiný. Jako bych se snad s někým vyměnila. Alespoň tak mi to připadalo. Tentokrát jsem ale holkám musela přijít vážně divná. V jednom kuse jsem se chichotala něčemu, a ani pořádně nevěděla čemu. Nebo jsem byla úplně duchem nepřítomna. Hodně jsem psala texty. No prostě jako bych se srazila se štěstím.

Musím říct, že Seunghyun byl zřejmě tím největším štěstím v mém životě. A to i přes to, že mám svá děvčata, se kterými budeme brzy na vrcholu. Už jsem se nemohla dočkat. Společně s Youngbaem jsme teď pracovali na předělání jeho písně: Only look at me. Ta měla být ta naše taneční. A protože to vážně bylo trochu smutné, že by neměl taneční partnerku, nechali jsme mu to nejhlavnější. A tím byl, zpěv. Ale tím to nekončilo. Ředitel do programu zařadil i dvě další naše písně, plus jednu, jako přídavek. První byla sladká: Miss Candy. Další byla odvázanější: Just do It! A poslední byla naše hlavní: Secret Love.

Beneath the surface Part.1

19. ledna 2016 v 19:59 | ~Tokki~ |  Beneath the surface [ ON-Going ]


Unaveně jsem se posadila do křesla pro líčení a překryla si obličej dlaněmi. Za poslední týden jsem si podle bolesti zápěstí, vypěstovala tenisový loket. A to jsem si myslela, že to v mé profesi není možné.

Vybrala jsem si jí s vědomím, že to je sice práce ve stoje a že jen málo kdy budu sedět, ale že si budu připadat jak v továrně na sladkosti, to mě fakt nenapadlo. Musela jsem zaručit, že až tohle cukroví vyleze ven, bude si na něm chtít smlsnout každej.
Může člověk vůbec mít tenisový loket ze štětců na líčení? V mém případě asi jo. Nebyla jsem sice jediná vizážistka v tomhle týmu, ale i tak to bylo dost náročný. A nejen fyzicky.


Moje práce zahrnovala vstávání na zavolání. Takže i klidně ve 3 ráno. A musela jsem zůstat, dokud mi neřekli jinak. Hodně jsem cestovala. Vozili si mě sebou, jako nějaký příruční zavazadlo. Dlouhé chvíle čekání, nebo ty chvíle letu letadlem, jsem zaháněla se čtečkou, nebo s materiály pro nový koncept v rukou.


Na nic víc jsem ani neměla čas od chvíle, co jsem se stala osobní maskérkou EXO.


Beneath the surface - Info

18. ledna 2016 v 1:05 | ~Tokki~ |  Beneath the surface [ ON-Going ]

Beneath the surface / Zástěrka


Postavy: Xiumin/ Chris (OC) [ Objevují se i ostatní členové EXO ]
Žánr: Romance (možnost 18+)


Popis: Chris je obyčejná holka, která má ovšem dost těžkou práci. Moc toho kvůli ní nenaspí a její klienti (zaměstnavatelé) jí velmi rozptylují. Hlavně jeden z nich, který si toho je zřejmě vědom. A možná to dělá i schválně.Teaser: "A co takhle starší mají přednost hm?" Stáhla jsem jemně obočí, abych mu dala najevo, že se mi jeho chování nelíbí.

"Mě to nevadí." Rozezvoněl se po místnosti Chenův nakažlivý smích.

On byl fakt slunce se srdcem na dlani. Ale naštvat bych ho fakt nechtěla. On byl ovšem první člověk, který mě vřele přivítal do týmu, když mě Suho s manažerem poprvé přivedli. Takže tím si u mě získal plus a proto jsem si ho vzala do parády.

"Mian Chenzi, ale já myslela toho nejstaršího." Zazubila jsem se nevinně, i když jsem to zas tak nevině nemyslela.

"YAH! Já nejsem žádnej dědek. Zas tak starej nejsem." Zavrčel Xiumin, ale v jeho podání to znělo spíš jako fňukání malýho dítěte.