Květen 2016

Blind for you - 2 Part

30. května 2016 v 19:11 | ~Tokki~ |  Blind for you [ ON-Going ]


2.Pain and reliefVšichni se nějakým záhadným způsobem naskládali do mého pokoje. Argumentovali u toho jak kdyby to byla otázka života a smrti.

Pobaveně jsem je sledovala a jedla u toho. Připadala jsem si jak kdybych sledovala jednu z jejich show. Byli přesně takový, jako v televizi. Takže totální magoři.
Musela jsem myslet na smutný věci, abych se nesmála. Protože to by bolelo!
"Jak se cítíš?" Zeptal se mě starostlivě Yongguk tím svým hlubokým hlasem.
"Ty bláho." Vylezlo ze mě a koukala jsem na něj jak slepej na vrata. On na mě hleděl dost podobně.
Pak jsem jen zavrtěla hlavou, a zakřenila se.

Blind for you - 1 Part

28. května 2016 v 16:38 | ~Tokki~ |  Blind for you [ ON-Going ]


1.You only have one chance, you know?!


Jsem normální!

"Jimin tobě hráblo!"

Jsem naživu!
"Málem tě to stálo život!"

Kamarádka na mě chrlila další proudy nadávek, ale Já jen nepřítomně hleděla z okna nemocničního pokoje.


Blind for you - Info

28. května 2016 v 15:33 | ~Tokki~ |  Blind for you [ ON-Going ]


Pairing: Youngjae + Jimin (OC..ne Jimin z BTS...XDD)
Genre: Drama / Comedy / Romance varování: může v povídce dojít k násilý a velmi sprosté slovní zásobě! (tedy když nebudu počítat sexuální scény....XDD)
Rating: 18+ (ale tady jako vážně!!)

Teaser:

"Pomoz mi!" Zaprosila jsem Eunhee se smrtelným strachem v očích.Eunhee sice neměla nejmenší ponětí, co se děje, ale ani se neptala. Znala mě až moc dobře, aby věděla, že nechci dělat hloupost pro nic za nic. Udělala mi schůdek ze svých rukou, abych se mohla vyhoupnout přes zábranu, která měla z druhé strany schůdek. Když jsem přehoupla nohy přes okraj, teprve v ten okamžik si mě všimla ochranka. Otočila jsem se, abych viděla, že ta dívka zaměřuje svůj cíl.

1004 - Kapitola 2

23. května 2016 v 20:01 | ~Tokki~ |  1004 [ ON-Going ]2. I'm sorry!


Byla jsem docela ráda, když jsem se v hale zaměstnala prací okolo příprav a nemusela tak sledovat kluky při zkoušce. I když jsem je občas zkontrolovala, jestli moc nedivočí. A samozřejmě jsem celou tu dobu hlídala, jestli je Youngjae v pořádku.
Vždy, když se na mě podívala, dělala jsem, že se dívám na někoho jiného, nebo jsem se vrátila zpět ke svým deskám, jako že pracuju.
Zatím mi nikdy nevěnoval tolik pozornosti. Až mě to přivádělo do rozpaků. Poslouchat ho při hlasové zkoušce pro mě bylo docela utrpení. Jako by mi to snad dělal schválně. Jeho hlas mnou rezonoval, jako by prostě věděl, jak zahrát na ty správné struny.

1004 - Kapitola 1

22. května 2016 v 22:00 | ~Tokki~ |  1004 [ ON-Going ]


1. You can't hide truthPůsobil tak křehce, že se mi až chtělo brečet. Vidět ho takhle pro mě bylo až moc těžké. Musela jsem si přiznat, že mi na něm vážně záleželo.
Zprvu jsem tak trochu doufala, Že to, co k němu cítím, je jen čistě platonické. Ale zřejmě tomu tak nebylo.
Přistoupila jsem k jeho posteli a chvíli hleděla s rukou před pusou, jak kňučí ze spaní. Sehla jsem se a nad ním a lehce mu přitiskl a ruku na čelo. Celý hořel!
Jestli jsem tedy před tím o něj měla jen strach, teď jsem šílela. Najednou mi přišlo od Daehyuna strašně bezohledný, že si prostě odešel ven s Maknae line a mě tu s ním nechal samotnou.
Začínala jsem lehce panikařit. Samozřejmě, že jsem věděla, co při takových situacích dělat. Ale protože šlo hlavně o Jaeho, jsem si připadala bezmocná. A taky trochu na obtíž.
Po krátkém zaváhání jsem vběhla do koupelny a namočila ručník do studené vody. Po cestě zpět jsem vzala láhev vody z minibaru.

1004 - Info

22. května 2016 v 21:27 | ~Tokki~ |  1004 [ ON-Going ]

Pairing: Yoo Youngjae + Park Min-Ah (Minnie)
Genre: Romance
Rating: M (18+)

O ději vám toho moc říct nechci, protože první díl vyjde ještě dnes, ale tahle povídka je hlavně pro všechny, kdo má mladšího biase, a cítí se tím frustrován.

Doufám že se vám bude líbit!...^^