Červen 2016

Blind for you - 4 Part

28. června 2016 v 23:38 | ~Tokki~ |  Blind for you [ ON-Going ]


4. Kingdom


"Jestli se dostaneš do průšvihu…" Začala Eunhee, ale Daehyun jí okamžitě utnul.

"Kdo kdy slyšel, že by tě kuře dostalo do problémů." Zazubil se na ní a objednal porce kuřat snad pro celou armádu.
Eunhee se krátce zamyslela a pak jen pokrčila rameny.

"Taky fakt." Dodala rychle a ještě objednala pití, než překvapená servírka stihla odejít.


Oba si nadšeně povídali o jídle, ale i o jiných věcech, takže Eunhee neměla nejmenší ponětí, že se jí vybil telefon.

The Deal - Info

27. června 2016 v 22:23 | ~Tokki~ |  The Deal [ ON-Going ]


Pairingy: Kim Hana + Bang Yongguk / Kim Himchan + Moon Jongup
Genre: Comedy / Romance / 18+
Warning: nadávky, sex 18+!!


Teaser:

Yongguk mě sledoval s přivřenýma očima, palcem si při tom utíral koutek úst. Působilo to vážně sexy. Tedy alespoň, kdybych byla v situaci, kdybych na to mohla myslet. Jenže momentálně jsem seděla na jeho klíně s rudými tvářemi a snažila se dívat kamkoli, jen ne na něj. V druhé ruce držel ve vzduchu mou škrabošku za mašli. Bylo vidět, že je jistým způsobem překvapený. Ale mohla jsem jen hádat, jestli v dobrém či ve zlém.

"Tak tohle by mě vážně nenapadlo." Pousmál se jedním koutkem.


Chtěla jsem okamžitě sléz, ale dřív než jsem stihla cokoli udělat, měla jsem jeho ruku na mých obnažených bedrech. Chtělo se mi brečet, protože takhle trapně mi ještě v životě nebylo.

PlayBoy Chapter 1

26. června 2016 v 17:29 | ~Tokki~ |  PlayBoy [ ON-Going ]1. I might not make it…this time


"Nevím, proč ti to vlastně znovu řikám." Zavrčela jsem podrážděně na svou nejlepší kamarádku.
"Jen mě to zajímá. Dyť není tak zlej…." Našpulila rty, a myslela si, že mě tím tak obměkčí. Její dlouhé havraní vlasy se jí při tom zhouply a pár vln jí sklouzlo i přes oči, což lehce spravila tím, že pohodila vlasy zpět dozadu.
Jakmile se stočila řeč k tomuto člověku, měla jsem žluč v krku a nadávky na jazyku. Pro toho člověka jsem neměla, a nikdy nebudu mít pochopení. Ale moje kamarádka Vera to prostě pořád nechápala. A myslím si, že ani nepochopí.
Lee Vera byla nádherná dívka. S vlasy černými jako uhel a očima zelenýma jako nefrit. Postava modelky, a to včetně dlouhých nohou. Byla ten typ, co se krásně usmíval, ale když jí člověk naštval, tak jste chtěli stát co možná nejdál. Byla okouzlující a každej kluk by jí padl k nohám. Tedy, kdyby už nebyla zadaná.
"To myslíš vážně?" Skočila jsem jí do řeči a prudce se na ní otočila od své skříňky, do které jsem skládala některé své věci.

PlayBoy - Info

26. června 2016 v 17:19 | ~Tokki~ |  PlayBoy [ ON-Going ]Pairing: Kai + Minnie OC - Park Min Ah
Genre: Comedy / Romance / 18+
Rating: 18+ (možná i 21+) - hračky, daddy kink a tak podobně ^^

Teaser:

Jongin byl nejpopulárnějším klukem na škole. Každá ho chtěla. Každá si taky myslela, že ho bude mít napořád. A věřily tomu, i když je hrubě odkopnul. Kolikrát už jsem ty jeho rozchody zahlédla. Nestál mi za to, abych mu věnovala byť jen špetku své pozornosti.

Tak nízko u mě byl….

"Polib mi!" Zavrčela jsem a ukázala m záda, protože jsem s ním prostě nechtěla ztrácet čas."To bych moc rád!" Zamručel, ale já ho ani nevnímala.

Fantastic Baby - 12.Japan…

26. června 2016 v 0:57 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


Druhý koncert už byl trošku míň zajímavý, protože nejvíc článků se samozřejmě psalo o tom prvním. Noviny hýřily titulky s našimi fotkami. Musím říct, že mi to tam vážně slušelo. A nejen mě, přirozeně. Prohlížela jsem si novinky na svém novém stroji, který jsem si pořídila. Nechápu, proč všichni z těch tabletů tak nadělají. V celku je to nic moc.
"Na co koukáš?" Nahlédl mi Seunghyun pod ruce. Zrovna jsme mířili na letiště. Jako dvě nejdůležitější skupiny, jsme letěli s předstihem. A protože jsem od posledního setkaní s matkou, stále docela mimo, vážně jsem byla pod drobnohledem. Mimo tak, že jsem nevydávala ani hlásku, krom zpěvu. No snad si nemysleli, že bych si někde chtěla podřezat žíly. To opravdu ne. Ale možná bych aspoň omdlela. Zatím jsem ani nestihla plakat, jak moc dobře mě hlídali. A pro jistotu jsem ani nikdy nebyla sama se Seunghyunem. Ale no tak lidi! Trošku soukromí!

Blind for you - 3 Part

17. června 2016 v 23:52 | ~Tokki~ |  Blind for you [ ON-Going ]


3. Freedom

Doma byla hrozná nuda. Podle lékaře jsem musela ještě tak týden odpočívat. Což znamenalo, že jsem až moc seděla doma a nedělala vůbec nic.
I když to vlastně nebyla pravda. Dveře se u mě netrhly. Buďto to byl pošťák, nebo samy fanynky, kdo mi nosil dary všech možný druhů. Ať už to byly kytky, kvůli kterým jsem si doma připadala jako v květinářství, různých balíčky s hmotnými předměty nebo dokonce jídlo a dopisy, byla jsem tím úplně zasypána.
Ani jsem neměla nejmenší ponětí, kde přišli na mou adresu. A vlastně jsem to ani vědět nechtěla.
Další osobou, která tu teď prakticky bydlela, byla Eunhee.