Červenec 2016

Sleepover - Part 3 (END)

4. července 2016 v 21:00 | ~Tokki~ |  Sleepover [ COMPLETE ]
"P-počkej." Černovlásek zalapal po dechu.
Bylo toho na něj najednou nějak moc. Nikdy by si nepomyslel, že by se mu mohla vyplnit jeho nejtajnější přání. Jemně si okusoval spodní ret a hleděl staršímu chlapci přímo do očí, které byly jasné a plné touhy.

"Copak Channie?" Povytáhl Yongguk na mladšího chlapce obočí.
Nemohl se nabažit pohledu v Himchanově tváři. Vlasy se mu lepily k čelu a pohled měl zastřený. Nemluvě o tom, jak si kousal nateklý spodní ret. Bylo to, to nejkrásnější stvoření, které kdy viděl.
Himchan ani nevěděl, na co chce čekat. Nebo jestli chce vůbec čekat. Ale měl pocit, že to starší chlapec nemyslí vážně. A nechtěl litovat, kdyby se pak jejich přátelství zhroutilo jen kvůli jeho chtíči.

Fantastic Baby - 13.Take care of my heart…

3. července 2016 v 14:33 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


A protože do příjezdu ostatních už nám zbýval jen jeden den, museli jsme toho využít. Protože Eun Jae chtěla vyzkoušet všechno Japonské jídlo, ani nesnídala, aby měla pořádný hlad. Společně jsme se dohodli, že dnes bude natolik volný den, že necháme všechny jít, kam budou chtít. Pokud se budou chovat slušně. Což byla, pro tyto dva nenažrance, opravdu dobrá zpráva. Tak jsme snad všichni dospělí, ne? Takže nakonec jsme zůstali se Seunghyunem sami. Což mi tedy absolutně nevadilo.

"Tobě se nikam nechce, že?" Pousmál se Seunghyun. Ležela jsem s hlavou dolu ve svém pokoji a koukala na nějaký japonský přehled o počasí. Zvuk byl ale vypnutý a z mého malého sterea se ozývaly klidné rytmické tóny, šansony. Milovala jsem ty nakřáplé hlasy, které příjemně obtékaly celou melodii písně.