Fantastic Baby - 13.Take care of my heart…

3. července 2016 v 14:33 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


A protože do příjezdu ostatních už nám zbýval jen jeden den, museli jsme toho využít. Protože Eun Jae chtěla vyzkoušet všechno Japonské jídlo, ani nesnídala, aby měla pořádný hlad. Společně jsme se dohodli, že dnes bude natolik volný den, že necháme všechny jít, kam budou chtít. Pokud se budou chovat slušně. Což byla, pro tyto dva nenažrance, opravdu dobrá zpráva. Tak jsme snad všichni dospělí, ne? Takže nakonec jsme zůstali se Seunghyunem sami. Což mi tedy absolutně nevadilo.

"Tobě se nikam nechce, že?" Pousmál se Seunghyun. Ležela jsem s hlavou dolu ve svém pokoji a koukala na nějaký japonský přehled o počasí. Zvuk byl ale vypnutý a z mého malého sterea se ozývaly klidné rytmické tóny, šansony. Milovala jsem ty nakřáplé hlasy, které příjemně obtékaly celou melodii písně.


"Pravda. Vzhůru nohama vypadá ta moderátorka lépe." Prohodila jsem ke své odpovědi a zvedla se, abych na něj lépe viděla. Ležel vedle mě na břiše a nenuceně se opíral o lokty. O kousek jsem se posunula, abych si konečně mohla opřít i hlavu. Naklonil se nade mě a s lehkým úsměvem si mě prohlížel.

"A co tedy budeme dělat. Snad se celý den nechceš dívat na televizi." Laškovně mě káral tónem hlasu. Zamračila jsem se. Já přeci nejsem, jako ti dva. A i přes to, bych radši celý den ležela v posteli s ním, než se teď pohnout. Z ničeho nic se zvedl. Snad něco nekuje, protože já se vážně zvedat nechtěla. Ale protože jsem byla zvědavá, aspoň jsem se na posteli posadila. Uklonil se a napřáhl ke mně ruku.

"Smím prosit o tanec." Usmál se. Bylo vidět, že to myslí vážně, i když si z toho dělal srandu. Nechtěla jsem to pokazit a tak jsem se jeho ruky chytila a za jeho pomoci vstala. Trošku se mi podlomily nohy, protože jsem na té posteli ležela už docela dlouho. Rychle si mě přitáhl do náruče, abych snad měla tu nejmenší šanci upadnout. Staženě jsem vydechla. Každý centimetr kůže, který se mě dotýkal, pálil. Snad i ohnivé plameny by se nad tím zalekly a ztišily by svůj žár. Každý krok, který jsme od té chvíle učinili, byl tak šíleně spalující, že jsem kolikrát až zvrátila hlavu. Ještě víc pevně mě stiskl, až jsem měla pocit, že se zalknu. Před očima mi běhaly malé ostré jiskřičky. Bylo vážně nepříjemné, je mít otevřené, takže jsem je zavřela a nechala se jím vést. Bez jednoho smyslu, jsem dokázala jeho přítomnost vnímat ještě intenzivněji. Jeho vůně mi hladově kradla drahocenný vzduch z plic. Celá kůže mě svědila a srdce tlouklo, jako by se snad chtělo dostat k tomu jeho. Sklonil ke mně hlavu a opřel si svou tvář spánkem o tu mou. Cítila jsem, že je na tom dosti podobně.

Velmi prudce oddechoval, až se zdálo, že právě uběhl maratón. Jeho kůže byla snad ještě teplejší. Snad jsem se nemusela bát, že vzplane jako Fénix a zmizí mi tak navždy z očí. Ani jsem nevnímala, že jsme se najednou zastavili. Pustil se mých rukou, ale ani tak ode mě neodstoupil. Jeho horký dech mi způsoboval závrať. Lehce vál přes mou šíji a zanechával mě tak v bouři nespočtů pocitů.

Pomalu jsem zvedla ruce a opřela je o jeho hrudník. Šlo to velmi ztěžka, protože mezi našimi těly nebyla téměř ani škvírka. Při výdechu jsem uslyšela, že se jeho hlas chvěje. Můj by na tom byl podobně. Ale byla jsem tak omámená, že jsem tuto chvíli nechtěla zkazit nějakými slovy. Pomalu, ale jistě vedl své ruce, až se zastavil přesně v kříži. Někde okolo spodního lemu tílka a vrchního kraje černých kalhot. S každým nádechem bylo horší, odporovat všemu, co mě k němu táhlo. Okamžitě jsem potřebovala cítit jeho rty. Nechápu, na co čekal. Stejně jsme tu byli úplně sami. A když jsem konečně ucítila nějaký pohyb, došlo mi, že nemá v nejmenším úmyslu mě políbit. Alespoň ne hned. Něžně přejel rty po mém rameni, celé délce šíje a krku. Zaklonila jsem hlavu slastí. Jeho doteky byly tak čistě vášnivě. Znovu jsem ucítila na krku jeho rty. Ale tentokrát v něžných dlouhých polibcích. Jako by mi tak dokazoval, jak strašně důležitá pro něj jsem.

Zalapala jsem po dechu. Bylo nemožné otevřít oči a podívat se na něj. A také nešlo je mít zavřené a vůbec nevědět, co udělá. Frustrovalo mě, že nade mnou má takovou kontrolu, ale nedokázala jsem se téměř pohnout, tak jak jsem mohla něco dělat. Jediné, co se mi povedlo, že jsem posunula ruce z jeho hrudi za jeho krk a do vlasů. Tím jsem mu znemožnila přístup ke svému krku. Chtěla jsem ho tak donutit, abych mohla konečně znovu ochutnat jeho rty. Chraptivě se uchechtl a Pomalu odtáhl hlavu. Na chvilku jsem zamrkala z pod řas, protože to na déle nešlo. Svůdně se na mě usmíval. Prudkým pohybem mě přimáčkl ke svému tělu, takže každý nádech byl téměř nemožný bez rozklepání hlasu. Napětí mezi námi stoupalo, až bylo neúnosné.

V ten okamžik jsem ucítila lehké šimrání na rtech. Mučednicky jsem stáhla tvář. Proč mě tolik mučil. Už tak to pro mě nebylo zrovna lehké, se udržet a teď, když mě má pod nosem, se loudá.

"Nechci tě nikam tlačit." Vydechl a opřel se čelem o to mé. Ihned jsem se nad tím zamračila.

"Nikam mě netlačíš. Koukej mi dát pusu, nebo tě kousnu." Zabručela jsem otráveně a stále se snažila nalézt ztracený dech.

Na nic nečekal a tvrdě dolehl na mé rty. Chňapla jsem po něm, jako nějaká hladová ryba. Ale přišlo mi, že pouhý polibek mi prostě v žádném případě nemůže stačit. Zabořila jsem mu prsty hluboko do vlasů. Jak koukám, nebyl zrovna Pan Iniciativa. Nevím, jak bych mu mohla vysvětlit, že ho tak strašně chci. Na chvíli jsem si vzpomněla, že jsme vlastně stále v mém pokoji, a že za mnou je postel. Snažila jsem se tam nenápadně posunout. A opravdu to vyšlo! Když jsem se lýtky dotkla matrace postele, pousmála jsem se. Díky čemuž mě tentokrát Seunghyun vážně překvapil. Rychle do mých úst pronikl jazykem, což na chvíli úplně zatemnilo mou mysl. A abych nějak zaměstnala svoje nenechavé ruce, které rozhodně nechtěly zůstat jen v jeho vlasech, Pomalu jsem prsty přejela knoflíčky košile. Jeden po druhém jsem je začala rozepínat, zatím co on měl plno práce v souboji jazyků.

V okamžiku, kdy se mi mohly dostat ruce na jeho obnaženou hruď, už jsem ztrácela schopnost udržet se na nohou. Pomalu mě položil na postel a jako divoká šelma se vzepřel rukama nade mnou. Jeho hruď byla ještě hezčí, než jsem si původně myslela. Co víc, byla svalnatá. Abych trošku nabrala sílu, jen jsem prsty něžně přejížděla od prsou až po lem jeho spodního prádla. Očima pátral po mém obličeji a hledal jedinou známku toho, že nemá dál pokračovat. Ale celé mé já, jasně křičelo: Drž mě tak pevně, že bys mě mohl i udusit. Sehl se až k mému krku a začala jej zase pečlivě obdarovávat polibky. Protáhla jsem ruce na jeho záda a pevně jsem zatnula nehty do jeho kůže. Z jeho hrdla se ozval bolestně podbarvený sten.

Opatrně pustil z rukou látku peřiny a spustila tak své tělo na mé. Sjel jimi po bocích, až nahmatal lem tílka a začal mi ho přitahovat přes hlavu. Když se pak naše těla znova dotkal, obnažená místa úplně hořela. Připadalo mi, že čím míň látky mezi námi bylo, tím jsme si byli blíž. Nedokázala bych zastavit, ani kdybych chtěla. Naštvaně jsem z něj shodila košili, protože teď jsem toho na sobě měla méně než on. Jen krátce jsem si mohla prohlédnout i jeho paže, které také byly velmi dobře vypracované. Netušila jsem, že to zahoří rvačkou, kdo toho na sobě bude mít méně.

Nechápu, kde zjistil, jak strašně jsem citlivá na uších ale, když po jednom z nich něžné kroužil jazykem, dohánělo mě to k šílenství. Mezi tím pode mě podsunul ruce, aniž bych si toho všimla a vmžiku jsem na sobě neměla ani podprsenku. Očarovaně si mě prohlížel. Ani jsem tolik nikdy nechápala, co na nich muži vidí. Pomalu mi přes ně přejel dlaněmi, což ve mně vyvolalo další vlnu naprosto nepochopitelného šílenství. Přitáhla jsem si jeho rty ke svým a způsobila tak velmi příjemné doteky mezi našimi bradavkami. Vášeň mezi námi by se nedala ani naměřit. Téměř bez dechu jsem chňapala po jeho rtech, což on bral jako hroznou srandu a schválně vždy ucukl. Ale jakmile jsem mu obtočila nohy okolo pasu a přitáhla ho tím nejcitlivějším místem k sobě, už to sranda nebyla. V ten moment se to opravdu přiblížilo k opravdovému milování.

Látka kalhot, ač byly sebepohodlnější, mě tahala tak, že jsem si přála, aby je ze mě okamžitě dostal dolu. Jako by snad věděl na, co myslím, nenápadně sjel jednou rukou až ke knoflíčku a lehce proti sobě stiskl látku, takže knoflíček opustil oběžnou dráhu dírky.

"Hopla." Usmál se rozverně a obdaroval mě dalším, vášnivým polibkem. Též jsem ho dostala z toho dotěrného sevření látky. Také hlavně proto, že jsem z jeho kalhot už cítila natolik rušivé podněty, že to bylo až zoufale k nevydržení.
Pevně se na mě přitiskl a domáhal se jazykem dovnitř do mých rtů. Bylo mi úplně jasné, že takhle se z těch kalhot nikdy nedostaneme. Jednoduše jsem rukama sjela až tam, kde začínaly, a škubla. Zasyčel jako konvice na čaj. Položil ruce na má prsa a lehce okusoval moje ucho. Málem jsem se v té chvíli zbláznila. Za každou cenu jsem z něj ty kalhoty musela dostat dolů. Ale, než jsem stihla cokoli udělat, zvládl to za mě. Zatím, co se vrátil na mé rty, chytil mé kalhoty a stáhl je až ke kotníkům, kde už jsem se z nich nějak vysoukala. Sám pak stáhl i ty své a zůstal obkročmo nad mým rozžhaveným tělem. Proč stále tak váhá? Neutekla jsem před tím, Ani teď to neudělám.

S jistým druhem zájmu, jsem sledovala bouli, která se mu značně rýsovala pod posledním kusem oblečení. Chápala jsme, že má o mě zřejmě strach, ale já už prostě nemohla déle čekat. A protože moc nedával pozor, jedním rychlým pohybem jsem ho svalila vedle sebe. Převalila jsem se na něj a jen tak mimoděk se té boule dotkla. Bylo mi jasné, že se na mě hned vrhne. Přetáhl přes nás peřinu. Zase mě tak připravil o zrak. Což mi tentokrát nijak nevadilo.
Zase mě přetočil pod sebe, načež jsem naštvaně frkla. Kdyby mu to alespoň všechno netrvalo tak dlouho. Tentokrát jsem se ale spletla. Chvíli bylo naprosté ticho, takže jsem se stihla alespoň trochu rozdýchat. V jednu chvíli mi připadalo, že je až moc velké ticho. A v mžiku byl u mě. Stáhl ze mě poslední kus oblečení a dočista se přilepil na mé tělo. Ihned mě to odzbrojilo, protože jsem cítila velmi intenzivní pulsující teplo v oblasti mého podbřišku. Zalapala jsem po dechu. Fungovalo to jako signál. Než jsem se stačila pořádně rozkoukat, měla jsem jeho rty pevně na těch mých. Myslela jsem, že víc vášnivé to být nemůže, ale on mě prostě dostal do úplné extáze. Kdekoli jsem se ho dotkla, bylo to, jako bych dostala ránu proudem.

Pak mě polilo horko. Dlouze pohnul svým tělem a při tom rukama sjížděl okolo boků. Už jsem nedokázala udržet chladnou hlavu. Zasténala jsem mu do ucha, což ho zřejmě ještě víc vyprovokovalo. Jeho ruce byly najednou úplně všude. Vášnivě líbal mou obnaženou kůži, a já už ztrácela dojem skutečnosti. Znovu jsem mu nezadržitelně vzdychla do ucha a při tom tvrdě zaryla nehty do jeho zad.

Chamtivě zašátral mezi mými stehny a donutil mě je tak naplno roztáhnout nohy. Na chviličku přestal, a pak už jsem jen ucítila tupou slast, která se přeměnila v tak neskutečnou rozkoš, že jsem se prohnula v zádech. Tentokrát jsem se nehty opřela do jeho hrudníku, až zasyčel. Ještě více ponořil můj klín do slasti a to už jsem si kousala ret, abych nevykřikla. Chamtivě jsem ho uvěznila nohama.

Přitiskl se na mé rty a vydal u toho i tak bolestě vášnivý sten, že jsem ho málem v tu chvíli kousla do rtu. Rozpohyboval naše těla v příjemném tempu, které mě doslova a do písmene přivedl do rauše. Držela jsem se ho tak pevně. Chtěla jsem víc a víc téhle ochromující rozkoše. Sténala jsem mezi polibky, které tak byly alespoň z části utišeny. I on hlasitě projevoval zálibu v prováděné aktivitě. A když se tempo zrychlilo, už jsme se nedokázaly pomalu ani nadechnout. Lapala jsem po dechu a jeho rtech, ale už jsem je nedokázala polapit. I naše steny byly čím dál hlasitější.
Pak je ale přehlušilo společné vyvrcholení, které naplnilo můj klín výbušně horkou tekutinou. Nebylo to, jako by příliv narážel do skal nebo něco podobného. Bylo to, jako živelná pohroma, která se mezi námi nashromáždila. Sevření sice krapet povolilo, ale ještě alespoň chvíli jsme vychutnávali ten neuvěřitelně příjemný okamžik. Seunghyun mě něžně pusinkoval po obličeji.

"Miluji tě." Opakoval stále znovu a znovu.
"Já asi puknu!" Ozvalo se tak hlasitě, že to přehlušilo i všechny mé myšlenky. Se Seunghyunem jsme se na sebe podívali. Nemohl to být nikdo jiný, než Eun Jae. Ale protože jsme neslyšeli žádné cvaknutí dveří, počítali jsme s tím, že to jde z chodby.

Rychle jsem vyletěla z postele, ze Seunghyunovi náruče a začala se oblékat. Přeci jen by nebylo zrovna dvakrát příjemné, kdyby nás takhle viděli. Dokonce jsem stihla postel trochu upravit. Nemusela jsem tolik, protože jsem plánovala si na ní zase lehnout. Seunghyun to měl s oblékáním jednoduší. Si nemusel oblékat podprsenku. Eun Jae by si takové věci u mě všimla. Hupsla jsem na postel vedle Seunghyuna a v tom se rozrazily dveře.

"Ahojte vy dva. To jste furt tady?" Usmála se Eun Jae od ucha k uchu.

"Hm." Přitakal Seunghyun.

"Koukali jsme na nějaký film." Snažila jsem se to rozmlžit, co nejvíc to jen šlo.

"A na co hezkého jste koukali?" Ozval se Daesung.

"Komedii." Vyštěkl Seunghyun.

"Horror." Vypískla jsem zase já a zrudla jako šaškův nos.Jestli nám tohle u nich prošlo. Tak to musel být vážně jedině zázrak. Opřela jsem se o Seunghyunovo rameno a držela se ho za ruku. U srdce mě hřála ta dvě nádherná slova, kterými mě laskal.


[ Pokračování příště~ ^^ ]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 3. července 2016 v 16:27 | Reagovat

To byl naprosto úžasný díl ;-)
A nemyslim si, že jim na tu výmluvu všichni skočili, protože Hyun bude mít jistě přepnutý knoflíčky na košili :-D
Moc se těšim na další díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama