Sleepover - Part 3 (END)

4. července 2016 v 21:00 | ~Tokki~ |  Sleepover [ COMPLETE ]
"P-počkej." Černovlásek zalapal po dechu.
Bylo toho na něj najednou nějak moc. Nikdy by si nepomyslel, že by se mu mohla vyplnit jeho nejtajnější přání. Jemně si okusoval spodní ret a hleděl staršímu chlapci přímo do očí, které byly jasné a plné touhy.

"Copak Channie?" Povytáhl Yongguk na mladšího chlapce obočí.
Nemohl se nabažit pohledu v Himchanově tváři. Vlasy se mu lepily k čelu a pohled měl zastřený. Nemluvě o tom, jak si kousal nateklý spodní ret. Bylo to, to nejkrásnější stvoření, které kdy viděl.
Himchan ani nevěděl, na co chce čekat. Nebo jestli chce vůbec čekat. Ale měl pocit, že to starší chlapec nemyslí vážně. A nechtěl litovat, kdyby se pak jejich přátelství zhroutilo jen kvůli jeho chtíči.


"Opravdu tohle chceš?" Zeptal se mladší chlapec se zkroušeným výrazem ve tváři.
Yonggukovi tahle otázka přišla až vtipná, ale rozuměl tomu. Chápal, že měl Himchan strach, že to starší chlapec nebere vážně, a že si to třeba ráno zase rozmyslí. Jenže tohle Yongguk v plánu neměl.
Yongguk měl v hlavě milion věcí, které chtěl Himchanovi říct, nebo s ním dělat, ale že by si něco rozmyslel a vzal zpátky? To vážně neměl ve slovníku.

"Kdy už mi konečně začneš trochu věřit? Mám ti to říct, nebo ti to mám snad dokázat?" Řekl starší chlapec s vážnou tváří, ale při posledních slovech nazdvihl jedno obočí a pousmál se jen koutkem rtů.
Černovlásek pod ním se zavrtěl. Nejen, že mu konečně došlo, že Yongguk mluví pravdu. Ale zároveň ho vzrušovala představa, že by mu to chtěl ukázat. Jak se nad ním tak skláněl s rukama z každé strany jeho hlavy, s vlasy které mu neposedně padaly do očí a s pohledem, který by se s rentgenovým viděním nemohl ani srovnávat, přejel Himchanovi mráz po zádech.
Yongguk si všiml změny v Channyho chování a usmál se ještě víc. To jak se pod ním zavrtěl, bylo tak sladký, že z něj Yongguk chtěl ihned strhnout všechno oblečení. Musel se ale ovládat. Nechtěl nic uspěchat. Jestli něco vážně chtěl, tak si Himchana pořádně vychutnat.

"Ale jestli mi nevěříš…." Dodal z ničeho nic Yongguk s lišáckým plánem v hlavě a chtěl se zvednout.

"Ne!" Vyštěkl okamžitě Himchan v panice a chytil Yongguka za ramena.
S touhle reakcí starší chlapec počítal a strhl Himchana do peřin. Černovlásek při tom zalapal po dechu a dřív než se stihl vzpamatovat, se Yonggukovi rty tiskly k těm jeho. Yongguk polapil Himcahana do vášnivého polibku, ve kterém nezůstal žádný prostor na další otázky. Jejich rty do sebe narážely a Himchan musel přiznat, že nic podobného ještě nezažil.
Prsty propletl do Yonggukových vlasů a jemně si s nimi pohrával, i když polibek mezi nimi se čím dál víc prohluboval. Yongguk mu na to odpověděl tím, že jednou rukou přejel přes bok jeho těla, v hlavě s myšlenkou, že má na sobě to jeho oblíbené tričko a možná jen spodní prádlo, sjel až k jeho stehnům. Dotek Yonggukovi horké ruky Himchana dostala a on zalapal po dechu, což umlčely Yonggukovi rty.

Teď když se konečně starší chlapec mohl dostat s jazykem dovnitř do černovláskovo úst, teprve tehdy si připustil, že ho Channie opravdu vzrušuje. Nikdy by to neřekl nahlas, ale ze začátku měl starší chlapec dokonce i strach. Ale všechny obavy pominuly, jakmile mohl ochutnat Himchanovu sladkou příchuť úst. V tu chvíli na okamžik ztratil sebekontrolu. Černovlásek se pod ním prohnul, když mu Yongguk chytil nohu za stehno, omotal si jí kolem vlastního pasu a zhoupl se v bocích, takže oba mohli pocítit, jak je ten druhý vzrušený.
Himchan prolomil polibek, jen aby zasténal. Vše co se tu dělo, bylo úplně mimo jeho představivost. Netajil se tím, že měl spoustu erotických snů a myšlenek, ohledně Yongguka, ale tohle překonalo vše. Realita prostě byla mnohonásobně lepší než se uspokojovat jen nad představami. Yongguk při tom prolomeném polibku olízl Himchanův jazyk a dal se s ním do zuřivého boje o dominanci, což ani nebylo potřeba, protože Himchan nikdy nehodlal staršímu chlapci vzdorovat.

Yongguk se po dlouhém zápasu, a když už ani jeden pořádně nestačil s dechem, přesunul přes černovláskovu lícní kost až na jeho krk, který hladově ale něžně oždiboval a olizoval. Himchan na druhé straně chtěl cítit ještě víc Yonggukova těla. Chtěl ho ještě blíž u sebe. Tedy pokud to vůbec bylo možné. Obtočil i druhou nohu okolo Yonggukova pasu a náruživě se zhoupl v bocích, načež vyhrkl dlouhý stén, protože ho starší chlapec kousl do nejcitlivějšího místa na krku.
Okna v pokoji se začínala mlžit, jak pokoj naplňovalo horko. Yongguk pochopil černovláskovi signály a rukou, kterou masíroval jedno z těch krásných mléčně-bílých stehen, přejel přes zadeček, který lehce zmáčkl a vysloužil si tak změť zvláštních zvuků, které pro jeho uši byly jako rajská hudba, až na hrudník, kde rychle vyhledal jednu z bradavek. Ale přitom nepřestával označovat krk mladšího chlapce za svůj nejdražší majetek.

Himchan se pod jeho doteky začal kroutit. Ještě v životě necítil nic tak intenzivního. Moc partnerů nebo i známostí na jednu noc neměl, ale i tak věděl, že tohle bude nejlepší noc jeho života. Když Yongguk stiskl jeho bradavku mezi prsty, téměř okamžitě zasténal. Bylo to málo. Zatraceně málo. Himchan potřeboval víc. Jestli si s ním bude Yongguk takhle hrát, tak se na něj vrhne brzy sám. Alespoň o tom přemýšlel, když z Yonggukovo vlasů přesunul ruce na jeho záda a zaryl mu do nich nehty.
Yongguk podrážděně zavrčel, nechal Himchanovu bradavku na pokoji a s rukama z každé strany Himchanovi hlavy, se nad ním vzepjal. Oba udýchaní na sebe pohlédly.
"Jsi sladkej." Usmál se starší chlapec s hladovým výrazem v očích.
Himchan spustil nohy z jeho pasu a ruce z jeho zad. Roztáhl se na posteli jak široký, tak dlouhý. Z podpřivřených víček Yongguka sledoval. Jak bylo možné, že byl tak dokonalý ve všem, co dělal? Za to Yongguk měl co dělat, aby se udržel. Když viděl Himchana takhle roztaženýho, s tričkem vyhrnutým, krkem místy modrým od všeho toho kousání a sání, s vlasy které se mu zpocené lepily k čelu, byl Yongguk tvrdší, než kdy byl s nějakou dívkou.
Himchan si položil ruku před ústa a pohlédl stranou. Najednou se pod Yonggukovo pohledem cítil trapně. Nikdy se netajil tím, že byl trochu zženštilý, ale měl pocit, že s ním toho vyplavalo na povrch až moc.

"Channy….podívej se na mě." Yonggukův hlas byl hrubší, než jindy a černovláskovi tak přejel mráz po zádech.
Himchan opět vzhlédl k očím staršího chlapce. Toho, kterého tak miloval. Díky kterému se cítil jedinečný, milovaný.
"Nikdy nenechám nikoho, aby ti ublížil."

Himchana tato slova málem rozbrečela. Ale než stihly slzy vůbec spadnout z jeho očí, Yongguk se sehl a téměř jako hladové zvíře olízl jednu z černovláskovo bradavek. Himchan se prohl v zádech a z hrdla se mu prodral ochraptělý stén.
Černovláskovi veškeré racionální myšlenky vyletěly zamlženým oknem. Věděl moc dobře, že když bude Yongguk takhle pokračovat, že moc dlouho nevydrží. Ale přál si, aby tahle chvíle trvala navždy. Chtěl se jednou provždy zbavit všeho špatného a cítit se milovaný.
Yongguk se přesunul z černovláskovo bradavek mokrou cestou jazykem až k lemu jeho spodního prádla. Moc dobře věděl, jak blízko Channie je a nechtěl ho dál trápit. Hlavně I proto, že on sám byl už na pokraji šílenství ze všech těch zvuků, které mladšímu chlapci unikaly z úst. Potřeboval ho cítit ještě blíž.


"Koukám, že se tu někdo nemůže dočkat, až se se mnou seznámí~" Pousmál se Yongguk potemněle a na okamžik vzhlédl k černovláskovi, zatím, co mu pomalu stahoval spodní prádlo přes boky.


"Neutahuje si ze mě! ~" Zakňučel Himchan a hleděl na staršího chlapce z podpřivřených víček.
Himchan byl celý mokrý potem a udýchaný, z té záplavy rozkoše. Pro staršího chlapce to bylo jak rudým šátek před očima.
"Jestli se na mě budeš ještě chvíli takhle dívat, tak si tě vezmu natvrdo." Zavrčel Yongguk a v tu samou chvíli se oba otřásly, jak se jim tato myšlenka usídlila v představách.


Ale i když to staršího chlapce lákalo, chtěl tohle udělat správně. Chtěl Himchanovi dokázat, jak moc ho miluje. Yongguk osvobodil Himchanův tvrdý penis ze kterého doslova unikaly kapky černovláskovi touhy.

"Hmm~" Yongguk si olízl rty a jedním ze svých dlouhých prstů přejel od kořene až ke špičce, kterou obkroužil aby tak rozetřel ty malé kapičky.
Himchan trhaně zasténal Yonggukovo jméno a prohl se v zádech. Věděl moc dobře, že za chvíli začne staršího chlapce prosit o víc, jako nějaká děvka. Ale nemohl si pomoct, tak strašně moc ho chtěl.
Yongguk se sehl pod postel a našel tam tubu lubrikantu, kterou si tam schovával. Položil jí před sebe mezi černovláskovi roztažené nohy a na chvíli si skousl spodní ret, když mu pohled sjel k místu, kde teď chtěl být nejvíc.
Himchanovi oči upřeně hleděly na Yongguka, I když se mu vše tak trochu mlžilo. Ovšem v momentě, kdy Yongguk obtočil své štíhlé dlouhé prsty okolo jeho délky, se mu před očima zatmělo a on se prudce vydal vstříc tomu úžasnému pocitu, který to v něm vyvolalo.
Yongguk ho ovšem zastavil a přitlačil zpět do matrace.


"Nebuď nedočkavý Channie~" Pousmál se Yongguk jedním koutkem téměř ďábelsky, přičemž přitiskl své rty na špičku jeho penisu.

Himchan se prohl v zádech a v rukou sevřel látku přikrývky. Nedovolil si totiž zabořit prsty do těch krásných vlasů. Bál se, že by mohl staršímu chlapci ublížit, protože v tuhle chvíli se už nedokázal ovládat.
Yongguk si nikdy nemyslel, že by se mu mohlo líbit, ho někomu kouřit. Ale jak se díval přes Himchanovu hruď do jeho rozkoší staženého obličeje, nemohl si pomoci. Pomalu sjel přes špičku a zabořil si celý jeho penis do úst. Himchan vykřikl rozkoší a celý se zatřásl.
Yongguk rychle nahmatal volnou rukou tubu lubrikantu, zručně jí otevřel a když znovu sjel ústy po černovláskovo délce a uvolnil tak druhou ruku, vymačkal si dostatek na prsty.
Himchan se utápěl v horku, které ho obklopovalo. A zrovna ve chvíli, kdy si myslel, že se z toho všeho snad zblázní, ucítil jak skrz ten jediný možný sval proniká Yonggukův prst. Pevně zavřel oči nad tím nepříjemným pocitem. I když mu moc myšlenek v hlavě nezbylo, hlavou mu proletěla jedna, která ho samotného ohromila. Ještě nikdy se k němu nikdo takhle nechoval. Nikdo se o něj nestaral, jako by byl jedinečný.

Yongguk dovnitř strčil i druhý prst, aby tak pomohl černovláskovi se uvolnit pro něco lepšího, než byly jeho prsty. A když viděl, jak Himchan stáhl obličej, bylo mu jasné, že je mu to nepříjemné. Myslel si, že Himchan je každou chvíli někde s roztaženýma nohama, ale zřejmě to byly jen další silné řeči. Yongguk se nad tím usmál aspoň v mysli a stáhl tváře dovnitř, aby tak Himchana rozptýlil.
Pomohlo to alespoň do chvíle, než starší chlapec strčil dovnitř třetí prst. Himchan tvrdě tiskl čelisti k sobě a i tak mu z úst vycházelo bolestné skučení. Yongguk moc dobře věděl, co má dělat a neztrácel hlavu. Kroutil prsty uvnitř aby našel ten uzlíček nervů, který dostane Himchana do extáze. A když se mu to konečně povedlo, Himchanovi se před uslzenýma očima roztančili hvězdy. Na prázdno otevřel ústa a sevřel přikrývku v rukou ještě pevněji.
Yongguk nepřestával nehtama jemně narážet do toho místa, dokud si nebyl jistý, že je mladší chlapec připravený.
Himchan frustrovaně zakňučel, když teplo zmizelo z jeho těla i z jeho penisu. Pohled mu sjel na Yongguka, který klečel mezi jeho nohama a hladil se přes velkou bouli ve svých kalhotech. Himchan se otřásl nedočkavostí a skousl si nateklý spodní ret.
Starší chlapec také měl co dělat, aby posbíral poslední zbytky zdravého rozumu, když pohledem přejel přes celé Himchanovo tělo. Jak měl jeho tričko vyhrnuté až k bradě a přerývaně dýchal.


"Sundej to triko Channy." Zavrčel Yongguk a prsty vklouzl za lem kalhot. Ale čekal, než Himchan udělá, co mu řekl, aby mladšímu náhodou něco neuniklo.

Pak stáhl kalhoty z boků a nechal tak Himchana opařeně zírat na jeho mužství.
"Sakra." Himchanův hlas se při tom slově zlomil do skučivého zasténání.
Yongguk na nic víc čekat nemusel. Natřel si svou chloubu vrstvou lubrikantu, než se znovu prolíbal až k černovláskovo rtům.
Himchan je hladově polapil a obtočil ruce okolo Yonggukovo ramen.

"Miluji tě." Zašeptal mezi roztržitými polibky mladší chlapec. Už to v sobě nedokázal dýl držet.


Yonggukovi přejel po páteři mráz a srdce mu naplnilo nezměrné štěstí. Nasměroval svůj penis před cernovlaskův vchod a zatlačil pomalu špičku dovnitř. Himchanovi v tu chvíli vytryskly z očí slzy. Pomalu zasunul celou délku dovnitř, a čekal, než si oba zvyknou. Zatím, co Himchan přemáhal bolest, Yongguk se snažil, aby se neudělal, jak se kolem něj Channy stahoval a pulzoval. Mezi tím Himchanův obličej zasypával polibky.
Moc dlouho to ale nevydržel. Potřeboval se pohnout. Téměř až něžně začal přiřážet, ale Himchanovo bolest stále neustupovala. Yongguk se oddálil a opřel si černovláskovi nohy z každé strany o tělo aby mohl hlouběji. Po chvíli v této pozici Himchan spustil nohy dolů ale zvrátila je dopředu aby tak Yonggukovi ulehčil práci.
Bolest už z něj téměř vyprchala a začala jí nahrazovat rozkoš. Dřív než si to mladík uvědomil, začal žadonit o víc a Yongguk mu jeho přání bez námitek plnil.

Tvrdě do Himchana přiřážel a nemohl se nabažit výrazu v jeho tváři. Ale hlavně ve chvíli, kdy se trefil do Himchanovi prostaty a chlapec pod ním začal kroutit rozkoší a vykřikl jeho jméno. V tu chvíli nad sebou ztratil kontrolu a nepřestával tvrdě a rychle přirážet, I když věděl, že tak to rychleji skončí.
Himchan cítil, že už je blízko. Chytil Yongguka za ruku a obtočil si jí kolem svého penisu a přitáhl si ho blíž, aby ho políbil. I když to s polibkem nemělo vlastně nic společného. Stačilo už jen pár přírazů, aby se Himchan udělal s Yonggukovo jménem na rtech.
A Yongguk ho chvíli na to následoval, jak cítil, že se kolem něj Černovlásek stahuje.
Když oba spadli z ráje opět na zem, Yongguk se natáhl aby očistil Himchanovo břicho, než si lehl za něj a obtočil kolem něj líně paži a přitáhl si ho k sobě.


"Miluju tě." Sklouzlo z Yonggukovo rtů těsně před tím, než oba usnuli.Když se Yongguk probudil, zjistil, že vedle něj nikdo neleží. Začal přemýšlet, jestli se mu to jen nezdálo, ale když vstal, tak mu došlo, že je nahý. Takže se mu to zdát nemohlo.


Okamžitě šel Himchana hledat. A také ho našel. Ale na chvíli ve dveřích do kuchyně stuhl, než mu na tvář naskočil ďábelský úsměv. Přiblížil se potichu za černovláska a objal ho okolo pasu, čímž málem Himchanovi přivodil infarkt.


"Hmmm~ Líbí se mi tvůj úbor." Zamručel mu do ucha.

Himchanovi přejel mráz po zádech.Neměl na sobě totiž nic víc než zástěru.


[ THE END ^^ ]
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karis Karis | E-mail | Web | 4. července 2016 v 22:19 | Reagovat

ten konec mě úplně dostal!! Po dlouhé době jsem četla něco na BAP a omg!! Úplně úžasný!<3
Tuhle povídku jsem měla ráda:D teď jsem ještě narychlo četla předchozí díly, abych si připomněla o čem to je, ale nelituju!!!*-*

2 Hatachi Hatachi | Web | 4. července 2016 v 22:20 | Reagovat

Ach bože...tohle bylo naprosto dokonalé O_O
Udělala jsi mi strašně velkou radost, že jsi tuhle povídku dokončila.
A ty Himchanovi erotické představy o Gukovi...snadno z něj potom tvrdne. A docela jsem Himovi záviděla, když stál u linky a Guk mu "zašeptal" do ouška. Já měla husí kůži snad všude a to jsem o tom jen četla...
Ještě jednou ti moc děkuju...

3 Grubi Grubi | 4. července 2016 v 22:27 | Reagovat

"Yonggukův hlas byl hrubší, než jindy," to jde? :'DD jk.
Já.. Já nemám slov. Jedna z mála takhle napsaných kratších povídek, který jsou tam moc dobře napsaný a nádherně se po slovech klouže očima. Opravdu chválím!

4 Terka Terka | 5. července 2016 v 22:46 | Reagovat

Naprosto dokonalý!! Moc děkuju :3 je to úžasně napsaný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama