Prosinec 2016

To nejsem já - 12.Kapitola

22. prosince 2016 v 17:37 | ~Tokki~ |  To nejsem já [ ON-Going ]

"Tokki…" Oslovil jí ještě jednou, tentokrát důrazněji a formálněji. "Musím ti něco říct. Možná by bylo lepší, kdyby ses na to posadila."

"Říkáš to tónem, jakým jsi mi oznamoval své obavy, jestli taky nemám nádor na mozku." Hlas se jí nepatrně třásl.
Z Jaeho výrazu v obličeji se vytratila veškerá něha a laskavost. Vypadal tvrdě a neoblomně jako skála.

"Ve tvém bytě tě navštívil Bang Yongguk. Setkali jsme se tam, protože jsem dohlížel na stěhování tvých věcí. " Když mlčela, ještě dodal. "Bylo zřejmé, že tě tam od tvého odjezdu nehledal poprvé."
Tokki na Yongguka dávno zapomněla a už k němu nic necítila. Její úplná lhostejnost byla důkazem toho, že o Yongguka už dávno nejeví žádný zájem. Milenci byli pouze dva měsíce. Byl něžný, ale vášnivou lásku, kterou prožívala Kelli s Jaem a tu, o které ona snila, s Gukem nezažila.

Teprve v Jaeho přítomnosti poprvé poznala, co je to pravá touha. Kdykoliv jí Jae vzal kolem ramen nebo jen za ruku, cítila, jak se jí chvěje celé tělo a podlamují se jí nohy. Tento pocit s Gukem nikdy nezažila.

"Proč nic neříkáš?" Zamračil se Jae.

"Přemýšlím…"

Blind for you - 5 Part

20. prosince 2016 v 14:50 | ~Tokki~ |  Blind for you [ ON-Going ]
5. Life is like choco"Co jsem to slyšela? Tak seznámení s rodiči, jo?!" Eunhee se na mě culila zpoza hrnku s kávou, ze kterého se hned napila.
"Achjo. Mohla jsem vědět, že to bude to první, co řekneš." Povzdechla jsem si a plácla se do čela.
"No a co jsi jako čekala, že řeknu?" Zasmála se mému otrávenému výrazu.
"No čekala jsem, že se třeba zeptáš, jestli jsem v pořádku. A místo toho už mi tu plánuješ veselku." Zabručela jsem a usrkla ze svého hrnku kávy.
"Už slyším vyzvánět svatební zvony!" Zanotovala nadšeně.
"O tom jsem se ale bavit nepřišla." Nafoukla jsem naštvaně tváře a pak zvážněla.


Fantastic Baby - 14.I wanna be loved!...

20. prosince 2016 v 14:39 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


I ty Japonské koncerty proběhly poklidně. Vraceli jsme se hned tu noc po posledním koncertu, takže jsem byla strhaná jako kůň a celou cestu tvrdě prospala. Naše album se prodávalo jako vzteklé. Až jsem tomu opravdu nemohla uvěřit. Vše se tak nějak ustálilo, což se mi vážně docela ulevilo. Další den byl volný. A protože den na to jsme se měly připravovat na další debutové aktivity, všechny jsme si řekly, že nejlepší bude, válet se doma a ani se nehnout. Ale to moc neprošlo. Hned po snídani jsme měly návštěvu. Tedy hlavně pro mě to bylo překvapení, když Seunghyun celý v kůži čekal před domem na motorce.