Fantastic Baby - 15.Fire inside of our hearts….

1. srpna 2017 v 15:05 | ~Tokki~ |  Fantastic Baby [ ON-Going ]


"Už je mi vážně docela zima." Procedila jsem skrz zuby a snažila se potlačit další záchvěv celého těla. Stála jsem před krbem a čekala, až Seunghyun opět rozdělá oheň. Jenomže mi přišlo, jako by si schválně dával na čas, což zapříčinilo nepříjemný zvuk v podobě drkotajících zubů. Trošku jsem se obávala, že by mi tímhle stylem mohly prasknout.

Ale to už oheň vzplál jasným světlem a ozářil tak celou místnost. Okamžitě jsem přicupkala až ke krbu a natáhla ruce k plamenům. Chvíli se na mě s posedu u ohně hleděl. Jako by už dávno měl tohle celé naplánované. Napřed jsem myslela, že jde k lince, na kterém stála konvice na vodu. Zrovna teď by mi čaj vážně pomohl. To když se z nenadání zvedl. Místo toho mě ale chytl okolo pasu a přitlačil mě ke svému tělu. Úplně mě to vyvedlo z míry."Měla bys to mokré oblečení sundat, protože jinak tě nemůžu odvést zase domů." Zašeptal mi tak dychtivě do ucha, až se mi málem podlomila kolena. Měl pravdu, protože jsem celá třásla, a možná maximálně takto chytla rýmu. Ty slova z jeho rtů plynula s takovou zvířecí chtivostí, že mě to dočista omámilo. Takže jsem přemítala, jestli to opravdu udělat. Nazí už jsme před sebou jednou byly, takže bych se ani neměla stydět. Stejně jsem ale zčervenala až u konečků prstů na nohou. Na chvíli mě pustil ze sevření, ale ani o píď se nepohnul. Pak se ale látka bundy zachvěla, a mě tak došlo, že v rukou svírá její límec a snaží se mi jí stáhnout. Nemohla jsem odolat tomu pokušení se na něj dívat. Oheň v krbu mě stejně moc neuklidňoval.

Smýkla jsem sebou v lehkém pohybu, že jsem vyvlékla jednu ruku z rukávu. Zůstala jsem k němu stát čelem. Rozzářila jsem se v záludném úsměvu. Prudce trhl za bundu a vysvobodil mě tak z první mokré vrstvy na mém těle. Teplo mi tedy nebylo o nic víc. Ti ďáblíci v jeho očích se nedali přehlédnout stejně, jako pokřivený úsměv, jež mu brázdil po tváři. Teď už mi bylo úplně jasné, kam míří.

Oči mi na krátký okamžik sklouzly na kožešiny vedle nás. Nevím proč, ale budilo to ve mně silné zvířecí instinkty. A možná to dělala i ta příroda okolo nás. Teď jsem si rozhodně přála, aby mě držel v náruči. Aby dělal všechny ty věci, a mnohem víc, jako v Japonsku. Cítit každý jeho dotek, či polibek. Slyšet, jak opakuje mé jméno v bolestně sevřených toužebných stenech. Okamžitě jsem se nad tím zachvěla.

Zřejmě předpokládal, že se třesu zimou, protože si mě ihned přimáčkl do náruče. Zjevně mu bylo jedno, že jsem promočená na kost, a že díky tomu bude i on. Cítila jsem takové horko, a rozhodně to nebylo od ohně z krbu. Se rty poblíž mého ucha přerývaně dýchal. Bralo mi to vítr z plachet, a jak se o sebe naše těla lehce třela, nutilo mě to zavřít oči. Zatím, co mě tahal za rukávy úplně nacucaného svetru, cítila jsem, že mě zároveň tlačí někam stranou.

Jakmile, jsem zády narazila do dřevěného obložení jediné volné zdi, tlumeně jsem vzdychla, jak na mě jeho tělo tvrdě dolehlo. V tu chvíli se stalo několik věcí najednou. Nejen, že mě Seunghyun čapl za spodní lem svetru a přetáhl mi ho přes hlavu, znovu mě přirazil ke stěně, jednou rukou mě chytil za stehno a vytáhl tak mou nohu na své boky, a nakonec se, se zuřivou vášní přitiskl na mé rty.

Rukou bezostyšně zajel pod mé mokré triko a brouzdal po hrbolcích husí kůže mého těla. Každý jeho dotek mě doslova pálil. Toužila jsem po tom, cítit každou částečku jeho obnažené kůže. Sjela jsem rukama z jeho prsou až k zipu na jeho svetru a rozepla jej. Bylo mi jasné, že pod ním alespoň ještě jednu, či dvě vrstvy. Vždy měl na sobě více oblečení, než bylo zdrávo. Což mě samozřejmě dohánělo k šílenství. Strhala bych to z něj, kdyby to nebylo naše jediné oblečení. Zuřivě bojoval s mým jazykem a já se neubránila tlumeným vzdechům. Prudce zatahal rukou pod tričkem, až mi vyletělo vzhůru. Na chvíli nás to od sebe odtrhlo, takže jsem jako ryba na suchu lapala po dechu.

Zase byl více oblečený, než já. Zamračila jsem se a popadla kraje jeho svetru a stáhla jej dolů. Hned po něm letělo na zem i tričko s dlouhým rukávem. Ani na okamžik nezaváhal a se spalující touhou v očích se přisál na můj krk a rukama tvrději zmáčkl má prsa. Zajíkla jsem se rozkoší a celá se prohnula. Chytila jsem se ho okolo krku a vyhoupla i druhou nohu na jeho boky kde jsem je zkřížila, abych nesjela dolů. Ještě více mě narazil na stěnu a já ucítila velmi dobře známý pocit v podbřišku. Bylo to, jako by ve mně vyvolal celou bouři vášně, která se nedala uklidnit.

Tahle se zkrátka musela vybít. A tentokrát mi připadala i mnohem silnější, než kdy před tím. Svým horkým jazykem lehce obkroužil můj ušní lalůček, až ho dočista polapil a začal divoce sát. Nové nepoznané vzrušení mě zavalilo jako sněhová lavina. Skrz zaťaté zuby se jen nepatrně prodral vzdech. Pustil má prsa, která už v podprsence vážně dosti táhla a tlačila, a zkrátka chtěla pustit z těch nesmyslných okovů. Chytil mě za zadeček a při tom se vrátil na mé rty. Nechápu, jak se v tom všem vzrušení dokázal orientovat, protože já byla jak pod mlžným oparem. Otočil se s námi a než jsem stihla zjistit, co dělá, položil mě na kožešinu před krbem. Ani teď jsem ho ale nepouštěla ze sevření nohou. Chtěla jsem, aby byl co nejblíž u mě.

Jediné, čeho mě vážně rychle zbavil, byla podprsenka. Opravdu by mě zajímalo, jak to dělá, protože jsem to také téměř nepostřehla. Vysoké chlupy kožešiny mě příjemně šimrali po celém těle. Ale nebylo to nic, ve srovnání s tím, co přišlo potom. Snad přitáhl z horoucích pekel, aby mě týral.

Sotva se jen jemně dotkl mých vnad, proletěla mnou touha. Co teprve tehdy, když je začal důkladně masírovat. V rukou jsem svírala svou podložku a při každém návalu vášně zavzdychala. A on si to zřejmě vychutnával, protože nedělal nic jiného než, že mě sledoval. Když už mu to dívání přišlo, jako dostatečné mučení, prohnul se v zádech, aniž bych z něj sundala nohy, a zuřivě se přisál na jednu z mých bradavek. Vykřikla jsem vzrušením. Nic takového jsem od něj nečekala. Ne, po poslední zkušenosti, kdy jsem polovinu věcí dělala za něj. Tohle mě rozhodně překvapilo.

Opravdu jsem si připadala, jako mučednice. Lapala jsem po dechu, protože jsem nedokázala zadržet žádnou z těch vln vášně. Zároveň jsem ale chtěla ještě víc a víc. Obratně se, se rty přesunul na druhou stranu a opakoval celou akci. Měla jsem pocit, že musím každou chvílí prasknout. Každý další nádech ještě víc napomáhal k tomu zuřivému chtíči.

Vzhlédl a podíval se do mých očí. Byly temné touhou, až téměř černé. Nemohla jsem popadnout dech, a kdyby to nebylo trapné, dýchala bych s vyplazeným jazykem, jako pes bez vody. Pomalu se vracel k mým rtům. A možná mi to připadalo jako věčnost, protože každý milimetr mé holé kůže zasypával dychtivými polibky. Kůže mě nesnesitelně pálila. Rozhodně musím uznat, že to pomohlo proti té zimě. Byla jsem ale docela naštvaná, že dokázal odhalit mou největší slabinu. Sevřela jsem jeho boky pevněji a s úšklebkem v mysli sledovala, jak se jeho výraz v tváři změnil.

Zprudka se nadechl a zavřel oči. Pak je s vráskou na čele opět otevřel a s tímto pohledem se opět přilepil na mé rty. Jak jeho jazyk detailně prozkoumával celou hloubku mých úst, nemohla jsem jinak, než mu nenasytně rukama mačkat kůži na zádech. Neúspěšně jsem se snažila potlačovat vzrušené sténání. Ale když mi došlo, že jsme vlastně v lese, a nikdo nás nemůže ani vidět, ani slyšet, vydechla jsem tak smyslně, až ho to zaskočilo. Odtáhl se ode mě a hleděl mi do očí. Každý nádech mi způsoboval vlnu vášně, které jsem se prostě nedokázala nabažit.

Prudkým pohybem mi strhl nohy ze svého pasu a zuřivými pohyby ze mě sundaval zbytek oblečení. Byl jako naštvané zvíře, které chtělo vyhrát hru. Jen zkoprněle jsem ho sledovala. Až když se dostal ke kalhotkám, zastavil se. Sehnul se a dlouhým něžným polibkem políbil můj podbřišek. Bylo to, jako by mi zamával rudým praporkem před očima. Chtěla jsem hned utišit ten silný proud živočišného chtíče. Ale on ne a ne se vrátit k mým rtům. Přemýšlela jsem, jestli zakročit.

Vážně mě ale lákalo zjistit, co má ještě v plánu. Oběma rukama mě chytil mezi stehny v tříslech a roztáhl mi nohy od sebe. Nenasytně se přisál na vnitřní stranu mých stehen, jako pijavice, a zasypával je vášnivými polibky. Nedokázala jsem si představit, že může existovat něco tak odzbrojujícího. Jako když unikají bublinky z minerálky, každý jeho dotek mě šimral a zároveň vzrušoval. Prohnula jsem se v zádech, jako bych snad byla posedlá. Copak necítí, že už to nemůžu vydržet? Je snad slepý?

A zřejmě mu došlo, že je tomu tak. Sám si sundal kalhoty, jako velký chlapec. S plamínky v očích a s tváří plnou zuřivé vášně, přes nás přehodil další z kůží, která ještě dopoledne sloužila jako vhodná deka. Aspoň jsem si stihla chvíli oddechnout a dokonce jsem se vyvlékla z kalhotek. Což ho při nejmenším mohlo překvapit. Ale on na nic nečekal a taktéž svůj poslední kus oblečení svlékl. V tu chvíli se mi zablesklo v očích. Také bych ho ještě mohla poškádlit.

Nehty jsem přejela přes jeho hruď. Nedokázala jsem ale odhadnout, jestli se mu to líbí, protože výraz v jeho tváři byl až bolestně útrpný. Jemně jsem se dotkla jeho údu a on nepokrytě slastně zavrčel. Tak jsem v hlazení nepřestávala. Lehce jsem prsty kroužila po celé délce, zatím co on přerývaně dýchal. Téměř jsme se dotýkaly rty, takže jsem cítila, že se vzrušením celý chvěje. Když jsem pak jeho chloubu pevněji chytla do ruky, zaskučel a vrhnul se na mé rty. Drze do nich vnikl jazykem a rukou sevřel jedno mé ňadro. Na chvíli jsem úplně přestala vzrušením dýchat.

Obratně jsem rukou pohybovala nahoru dolu a cítila, jak mi sám jde vstříc v dlouhých táhlých pohybech. Pak už jsem ale nedokázala dál pokračovat. To když se odtáhl a znovu se chtivě domáhal mých bradavek. Sotva jsem popadala dech. Jen jsem roztáhla nohy a nasměrovala jeho úd, tam kam patřil. Prudce do mě vnikl, načež jsem vykřikla. Zuřivě začal přirážet do mého klína, až mě to dohánělo k šílenství. Chytila jsem se jeho zad a donutila ho, aby se vrátil na mé rty. Pevně jsem ho k sobě přimkla a převrátila se s ním. A protože to absolutně nečekal, jen na mě z pod víček, vzrušeně zíral. Pak se jen usmál a chytil mě tak, že jsme se spolu posadili. Takhle jsme na sebe mohli hladově zírat.

Přišlo mi, že je toho málo. Chtěla jsem víc. Nutně jsem přidala na tempu. Načež on nezahálel a chytil znovu má ňadra, která vzrušením doslova bolela. Tohle jsem měla na mysli, když jsem říkala, že ho chci cítit úplně všude. Horko uvnitř mého těla, stoupalo. A tak jsem přemýšlela, jestli nevybouchneme, jako dvě supernovy. Mžilo se mi před očima a bylo takřka nemožné je držet otevřené. Zaklonila jsem hlavu a prohnula se v zádech, čímž jsem mu ještě víc přistrčila svá prsa pod nos. Držela jsem ho okolo krku a snažila se stále zrychlovat tempo. To zoufalé šílenství, které vířilo ve vzduchu, díky spojení naších těl, bylo neúnosné. Nedalo se toho nabažit. Ani jen tak přestat.

Sténala jsem rozkoší a mačkala jeho tvář k ňadrům. Každý pohyb byl tak drásavě vzrušující. Nedalo se to popsat, ani k ničemu přirovnat. Stěží jsem si ho přitáhla zpět ke rtům. Ani tak nenechal má prsa na pokoji, alespoň je hnětl svýma rukama. Dokonce jsem ho díky tomu kousla do rtu. Ale očividně to stále bral, jako následek, který k tomu patřil. Vzdychl tak zapáleně, až jsem v tu chvíli úplně zastavila. Využil toho, a nejen že nás převalil, takže jsme znovu leželi. Ale pár rychlými tahy mě málem dostal do stavu šílenství. Hbitě kmital jazykem v mých ústech, což způsobovalo, že jsem se úplně zalykala vzdechy. Divoce zarážel svůj úd do mého klína, až jsem už ani nedokázala o ničem přemýšlet. Byl tu jen on, a ta neutuchající rozkoš, jež se pomalu naplňovala k vrcholu.

Vykřikla jsem, když mi před očima začaly tančit jiskry ze samého výbuchu toho vzrušení. A v tu samou chvíli jsem cítila, jak mé tělo naplňuje tekuté teplo. Pevně mě objal a už jen něžně olíbával mou tvář. Bylo to tak neuvěřitelné. Neměla jsem ani sílu promluvit, natož otevřít oči a podívat se na něj. Ani si nejsem jistá, jestli také křičel. Ale já bych zřejmě v tu chvíli přehlučila i sbíječku. Hladil mě po těle a nechával tak doznít zbytky naší rozkoše.
Oblečení už sice bylo suché, ale nám se odtud rozhodně nechtělo odjet. Ta představa, že se zase nebudeme jeden druhého moct dotknout veřejně, m ubíjela, jako plácačka na mouchy. Dávala mi to tedy ale pěkně sežrat. Ale musím uznat, že ani tento zážitek nebyl špatný. A možná bychom sem mohli jezdit častěji. Seunghyun mi zastrčil pramen vlasů za ucho a lehce ho políbil. S úsměvem jsem se na něj otočila. Asi přestanu dělat tak prudké pohyby.

"Rád bych tě vzal představit svým rodičům." Pohladil mě po tváři. Taktéž se sehl, aby mi mohl dát polibek na čelo.

"Doufám, že nechceš jet hned." Povytáhla jsem obočí. Ale spíš jsem si z něj jen dělala srandu.

"Rozhodně ne. Chci tě mít jen pro sebe." Políbil mě něžně.

"No, počkat. A kdo říká, že jsem celá tvoje? Co když jsi ty, celý můj?" Zamračila jsem se.

"Taky bychom to měli konečně oznámit ostatním. I když je mi jasný, že už to dávno vědí." Zvedla jsem se na rukách a zavrtěla hlavou.

"Daesung, co neví, nepoví." Zasmál se.

"Taky pravda. Eun Jae si potrpí na takový hubní průřez, že vše vědí lidi v doslechu 20 kilometrů. A i to je kolikrát málo ve srovnání s..""S Twins. Já vím. Tak vstávej. Už se stmívá. Budou mít strach." Usmál se a pomohl mi vstát.


(Pokračování příště)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 1. srpna 2017 v 15:45 | Reagovat

Po tak strašně dlouhé době tahle skvělá povídka. Udělala jsi mě radost. Děkuju ;-)
Ale jsem moc ráda, že je to mezi nima tak skvělé. Ať jim to vydrží co nejdýl :-)
Moc se těšim na další díl :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama